Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2010 o 18:36, WeziWoo napisał:

A czy ściąganie tych patchy mogę przerwać w dowolnej chwili? Np. abym jutro mógł dokończyć?

Bez problemu można przerwać ściąganie i kontynuować kiedy indziej.

Dzisiaj zupgradowałem moje trialowe konto do WoW Classic, game time wydłużył mi się o miesiąc, jednak dalej jest to konto trialowe, nie mam przywilejów normalnego konta, nie mogę np. zapraszać ludzi do party albo sprawdzać maila... Jakieś pomysły, jak sobie z tym poradzić? Napisałem już ticketa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 18:44, Maciejas napisał:


Dzisiaj zupgradowałem moje trialowe konto do WoW Classic, game time wydłużył mi się o....


Czekać, aż skończą Ci się trialowe dni i zacznie ta 30, którą dostałeś za classica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dalej wyświetla Ci się konto jako trial? Jeśli tak, to jest jakiś błąd. Natychmiast po aktywowaniu WoW Classic powinieneś mieć pełny dostęp do wszystkich możliwości gry. Lepiej skontaktuj się z pomocą techniczną Blizzard (najlepiej napisz do GM''a bezpośrednio w grze). No chyba, że ostatnio się coś zmieniło na niekorzyść potencjalnych klientów, ale kiedyś nie było takiego ograniczenia czasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. No chyba, że ostatnio się coś zmieniło na niekorzyść potencjalnych klientów,

Dnia 01.12.2010 o 21:49, GanD napisał:

ale kiedyś nie było takiego ograniczenia czasowego.


Ja też tak miałem, jakieś dwa tygodnie temu. Kupiłem Wow + TBC + Wotlk i musiałem i tak czekać tych kilka dni, zanim konto przestanie być trialowe - część ograniczeń, np. te dotyczące 20 lvl, znikło, ale część została (brak chatu, AH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, ale może faktycznie wprowadzono takie zmiany. Ja nowe konto zakładałem w kwietniu, też korzystając z wersji trial i wtedy takich ograniczeń wcale nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Wczoraj zrobiłem tak jak powiedziałeś i nawet zagrałem godzinkę i wyłączyłem grę. Dziś chciałbym ściągając pograć trochę ale widzę, że nie ma już takiej strzałeczki żółtej gdzie zaczyna się AVAILABLE. Jest tylko zielona strzałka oznaczająca PLAYABLE. Czy to znaczy, że już nie pogram dopóki nie ściągnę tych 6.5GB, które brakują do poziomu grywalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 13:39, WeziWoo napisał:

Siemka. Wczoraj zrobiłem tak jak powiedziałeś i nawet zagrałem godzinkę i wyłączyłem
grę. Dziś chciałbym ściągając pograć trochę ale widzę, że nie ma już takiej strzałeczki
żółtej gdzie zaczyna się AVAILABLE. Jest tylko zielona strzałka oznaczająca PLAYABLE.
Czy to znaczy, że już nie pogram dopóki nie ściągnę tych 6.5GB, które brakują do poziomu
grywalności?


Pograsz, pograsz. Czerwona oznacza, ze nie pograsz, poki iles tam danych sie nie sciagnie, zolta to pograsz, ale moga byc jakies problemy, a zielona oznacza, ze pograsz bezproblemowo. Tak wiec zolta strzalka jest lepsza od czerwonej, a zielona jest lepsza od zoltej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2010 o 13:53, Wojman napisał:

Pograsz, pograsz. Czerwona oznacza, ze nie pograsz, poki iles tam danych sie nie sciagnie,
zolta to pograsz, ale moga byc jakies problemy, a zielona oznacza, ze pograsz bezproblemowo.
Tak wiec zolta strzalka jest lepsza od czerwonej, a zielona jest lepsza od zoltej.



Problem w tym, że właśnie żółtej nie ma... Tylko zielona została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 14:21, WeziWoo napisał:

Problem w tym, że właśnie żółtej nie ma... Tylko zielona została.


No to raczej problemu nie ma. Skoro jest zielona to można grać (i to komfortowo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 14:30, Volvox napisał:

> Problem w tym, że właśnie żółtej nie ma... Tylko zielona została.

No to raczej problemu nie ma. Skoro jest zielona to można grać (i to komfortowo ;))



Nie mogę kliknąć na PLAY, ponieważ jeszcze nie dociągnęło mi do zielonej strzałki. Wczoraj jednak grałem już gdy dotarło do żółtej, ale teraz żółta nagle zniknęła. A do zielonej jest naprawdę daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 14:21, WeziWoo napisał:

Problem w tym, że właśnie żółtej nie ma... Tylko zielona została.


I tak ma byc. Czerwona przemienia sie w zolta, a zolta w zielona. Wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 14:53, WeziWoo napisał:

Nie mogę kliknąć na PLAY, ponieważ jeszcze nie dociągnęło mi do zielonej strzałki. Wczoraj
jednak grałem już gdy dotarło do żółtej, ale teraz żółta nagle zniknęła. A do zielonej
jest naprawdę daleko....


We zrob screena, bo ja juz nie rozumiem jak to u Ciebie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 15:13, Wojman napisał:

> Proszę.

Strzalka jest teraz czerwona, czyli nie mozesz grac dopoki nie sciagna sie dane.



Dużo się musi ich ściągnąć abym już mógł zacząć grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Z tego co wcześniej pisałeś, wnioskuję że coś-coś tam się już ściągnęło, i grałeś? Hm. Jeśli chcesz szybko zagrać... spróbuj to zrobić przez wow.exe. Jest w folderze z grą, uruchomi ją bez Launcher''a, od razu wejdzie na Login Screen, a skoro grałeś już wczoraj - powinno pójść. A nuż zadziała, spróbuj tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się