Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Kolejki są rzadko. Tylko przez ostatnie dni był nawał ludzi, ale to wiadomo - zbliża się Cataclysm. Chociaż już przedwczoraj sprawa się uspokoiła i można śmiało włazić. Co do równowagi stron - ciężko określić jednoznacznie, ale można powiedzieć, że jest po równo: tu hordziak, tam alianciak. Nikt nikomu nie kopie dupy liczebnością. A co do Polaków... Na Argent Dawn gram, w sumie, 6 miesięcy? I do tej pory spotkałem 4 Polaków. Z czego trzech w mojej gildii. Na szczęście wiochy nie robią, kultura jest, bez żadnych "ololololololol, omfg, ale noob, weź wyp...itympodobne".

Ogółem - Argent Dawn mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 20:12, Prosiaq napisał:

Ogółem - Argent Dawn mi się podoba.


Może i ja tam zacznę grać. Będzie okazja do zrobienia maga krasnoluda :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 20:45, Los_Emilos napisał:

> Ogółem - Argent Dawn mi się podoba.

Może i ja tam zacznę grać. Będzie okazja do zrobienia maga krasnoluda :) .


Mam jeszcze jedno pytanie: w jaki sposób najlepiej zdobyć reputacje elfów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 18:49, the_bishop napisał:

cataclysm juz za 3 dni, ciekawi mnie jak wy przygotowujecie się przez te ostatnie dni


Zebralam pare tysiecy golda, 24 questy w ICC (bo co dziennie robie daily fishing i cooking w sw). Te potiony to moze nie zgorszy pomysl. Nie bede szalec zeby dostac 85 jako pierwsza osoba ale tak z tydzien dwa powinny mi starczyc na osiagniecie 85. Pewnie duzo bede robic dungeonow z moim chlopakiem, ktory gra tankiem (a ja healerem).

Chce tez zrobic worgena dla zabawy ale pewnie przez pierwsze 2 tygodnie najbardziej skupie sie na lvlowaniu glownej postaci poniewaz jestem w gildi, ktora planuje rajdowac w cata wiec sie musze pospieszyc by mojego miejsca w rajdzie nie zajal ktos inny;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2010 o 18:49, the_bishop napisał:


Śmiało podzielcie sie swoimi planami, może cos pominąłem co się przyda..


A ja zostawię mojego taurena na mamucie na noc wprost na najważniejszym npc/tablicy ogłoszeń w ogri.
Oczywiście żarcik... ciężko będzie grać jak jest szkoła, no ale pewnie po wyjściu cata stworze odrazu goblinka żeby załapać się na archiv anniversary noo chyba ze już go nie będzie, to tylko rested sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dodatkowe plany, skoro pytacie. ;p

- na początku latanie w Azeroth i Loremaster of Eastern Kingdom/Kalimdor
- parę dni później, jak się przerzedzi w lokacjach startowych, zrobię worgena i wezmę się za Loremaster of Cataclysm moim mainem
- po tym zabiorę się za zbieranie petów i mountów z dodatku
- ogólnie mam zamiar się wyrobić do patcha 4.1, a po resecie gearu spróbuję bezstresowo obadać heroiki, może uda się też wtedy wybrać na Arthasa do ICC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 18:49, the_bishop napisał:

cataclysm juz za 3 dni, ciekawi mnie jak wy przygotowujecie się przez te ostatnie dni? Jeżeli chodzi o mnie to :


Większość tych co idzie po realm/world first sekretów nie zdradza i nawet najlepsze bufy nie pomogą. Oni znają exploity w questach, questy z bety znają na pamięć i mają kumpli do ubijania tagowanych mobów. Inne przygotowania? po co? Będziesz sish feasty zarl? Po grzyba, już przy przeskoku z 80-81 bonus jaki dają będzie


>- mam zamiar zrobic 25 daily questow w Icecrown = pół levela.

Ja już słyszałem wersję, że 25 daily to 1/3, 1/2, 1/10, 90% expa na 81 lv.. >.>'' Jak będzie - zobaczymy..

Od siebie - jedyne co zrobię to nazbieram 25 questów by mieć jakiś tam start i tyle. Jak zbierze się 5 osób z gildii to idziemy do blackrocka, jak nie to questy.. Jak najszybciej i jak najwięcej. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jak będzie ze ściąganiem cataclysmu ponieważ sadze ze zostały tylko filmiki do dungeonow oraz niektóre lokacje(noo chyba ze juz wszystko jest) tak wiec ile to może potrwać
(wszystkie patche do wowa ściągały mi się od 1mb/s do 7mb/s)
i czy mogę je jakoś wcześniej zacząć ściągać przed wpisaniem cd keya do konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i tak przy okazji co ja dzisiaj widzę to,,,, nigdy nie widziałem
Ciekawe kto teraz będzie stać w warszawie o 0 w nocy, na dodatek taka temperatura, no ale co hardkor to hardkor

20101204233516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 23:37, Redjevel napisał:

A i tak przy okazji co ja dzisiaj widzę to,,,, nigdy nie widziałem
Ciekawe kto teraz będzie stać w warszawie o 0 w nocy, na dodatek taka temperatura, no
ale co hardkor to hardkor


Po ile mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 00:04, Bambadil napisał:

w którym MM dokładnie ? ;p

Nie podam adresu ponieważ włamiesz im się jeszcze w nocy. A ja tam tylko towar na pulki wykladam.
A tak serio to nie moje zdjęcie nie bylem nie wiem, a wiem tyle co napisane :D (Media markt Zabrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zacznę ściągać dzisiaj ponieważ potem ten server downloadu zapcha się ludźmi, ale po ściągnięciu tych 700mb będę mógł normalnie grac przed cata? (nie wiem czy na tamtej stronce pisało czy nie TLDR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w szczecinie i sie kurcze zastanawiam jak kupic Cata jesli we wtorek ide do szkoly na 08:00 a koncze po 13:00... Oczywiscie juz wszedzie cata bedzie wyprzedane do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dostepne od 7 grudnia w sprzedazy? :P na empiku napisane jest: data premiery: 2010-12-07 czyli za 2 dni.
A co do predownloada to bedzie mozna dalej grac przed cata? Bo jesli tak to sciagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 01:18, Nevrac napisał:

To nie jest dostepne od 7 grudnia w sprzedazy? :P na empiku napisane jest: data premiery:
2010-12-07 czyli za 2 dni.
A co do predownloada to bedzie mozna dalej grac przed cata? Bo jesli tak to sciagam.


Ughh scroll up...(cata jest już w sklepach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się