Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2010 o 00:04, Bambadil napisał:

Było EK ? Jeśli tak to po ile ? I w którym MM dokładnie ? ;p

Aha i jeszcze jak się dowiedziałem nie było niestety Ek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2010 o 17:42, Azvar napisał:

Po to wprowadzili system stream download, żeby nie trzeba było co chwila czegoś instalować.
Po za tym cały digital download można zrobić bez preordera w Blizzard, wystarczy w odpowiedniej
linijce w dwóch plikach zmienić "LK" na "CT" i poczekać aż gra ściągnie/zainstaluje pliki
z Cataclysm.


Kupienie wersji digital tak czy siak uwalnia mnie od tych problemów. Konto mam zupgardeowane, jeszcze jeden mały paczyk i mogę podbijać nowe obszary, zaraz po północy.

Niby ta edycja kosztuje z dychę więcej, ale za wysyłkę kurierem musiałabym przecież dopłacić, poza tym kurier dotarłby pewnie dopiero następnego dnia - co może nie ma zasadniczego znaczenia, ale... trochę się niecierpliwię na myśl o dodatku. ;-)

A pudełko mi niepotrzebne - brakuje mi już w domu półek na kolejne książki, gry i płyty. Mam tu chyba zasoby porównywalne wielkościowo z wiejską biblioteką szkolną. ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w związku z moim powrotem do WoWa. Planuje zacząć z kumplem od zera i mam pytanie jak wyglada sprawa z serverami bo zależy mi zeby zacząć na kompletnie nowym max ok. 2 miesiące myśle. Jeśli ktoś wie które servery są w miare "młode", może Blizzard otworzy jakieś nowe wraz z premierą nowego dodatku. Jeśli ktoś coś wie to prosiłbym o odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grac odrazu po polnocy.. chyba niemacie co robic :) Ja az tak "napalony" nie jestem ;p Moze dlatego ze jestem graczem PvP wlasnie takich jak asfodel bede kampil z usmiechem na twrzy wraz z moja ekipa :)) Juz u nas na servie mamy kilka osob na liscie ktorych bedziem gnebic zeby nie wbili sobie achiv z pierwszym 85 lvlem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 14:07, Kamell napisał:

Moze dlatego ze jestem graczem PvP wlasnie takich jak asfodel bede kampil z usmiechem
na twrzy wraz z moja ekipa :))

A na serwerach PvE tacy jak ty będą mogli sobie tylko popatrzeć jak robimy questy. ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 14:07, Kamell napisał:

Juz u nas na servie mamy kilka osob na liscie ktorych
bedziem gnebic zeby nie wbili sobie achiv z pierwszym 85 lvlem :)))


Sądzę, że ci którzy chcą wbić jako pierwsi 85 lvl będą farmić instancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh kiedyś robiłem golda Sprzedawając Turbo charged flying machine za około 3-7 tysięcy golda ale po pewnym patchu pomyślałem że ludzie zaprzestaną je kupować ponieważ na normalnym helikopterku można latać nawet 310% o ile ma się już taki skill, ale postanowiłem jeszcze raz zaryzykować matsy 600g po paru godzinach...
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ludzie to kupują? jeżeli matsy kosztuje 600g
w gildi mówili ze nawet sami to chcieli kupić ... aż się zdziwiłem

20101205144824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 14:11, Kadaj napisał:

> Moze dlatego ze jestem graczem PvP wlasnie takich jak asfodel bede kampil z usmiechem

> na twrzy wraz z moja ekipa :))
A na serwerach PvE tacy jak ty będą mogli sobie tylko popatrzeć jak robimy questy. ;pp


Dlatego nie gram na takim serv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 14:52, Kamell napisał:

Dlatego nie gram na takim serv :)

Dlatego nigdy nie dotknę nawet kijem serwera PvP. : )

Ale czasem wydaje mi się, że niektórzy mają problem z wyborem odpowiedniego dla siebie. Albowiem od jakichś kilku miesięcy co 2-3 dni do Goldshire przyłazi ta sama grupa hordziaków, zabijają npc i prowokują każdego, kto tylko się pojawi w zasięgu ich wzroku, czy to gestami czy bieganiem wokół (bo może mu się przez przypadek źle kliknie). Oczywiście zdecydowana większość graczy zgodnie ze zdrowym rozsądkiem ich olewa. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 14:49, Redjevel napisał:

Ehh kiedyś robiłem golda Sprzedawając Turbo charged flying machine za około 3-7 tysięcy
golda ale po pewnym patchu pomyślałem że ludzie zaprzestaną je kupować ponieważ na normalnym
helikopterku można latać nawet 310% o ile ma się już taki skill, ale postanowiłem jeszcze
raz zaryzykować matsy 600g po paru godzinach...
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ludzie to kupują? jeżeli matsy kosztuje 600g
w gildi mówili ze nawet sami to chcieli kupić ... aż się zdziwiłem


dla achievementa 100 mountow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 14:32, Volvox napisał:

> Juz u nas na servie mamy kilka osob na liscie ktorych
> bedziem gnebic zeby nie wbili sobie achiv z pierwszym 85 lvlem :)))

Sądzę, że ci którzy chcą wbić jako pierwsi 85 lvl będą farmić instancje.


Nie sadze zeby na samych instach wbili jako pierwsi 85 , to nie WotLK ze bierzesz grupe mobow i wszystko zabija sie na AoE , w Cata wrocilo uzywanie cc .
Plus dojdzie fakt ze insty po jakims czasie sa "zamulajace" i strasznie mecza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje bindów a w dpsie i tak jestem najlepszy :) 12k tylko troszkę muszę uważać na aggro (nie polecać mi żadnych addonów typu omen^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie często nie patrzą ile matsy kosztują. Łatwiej i szybciej na AH wkleić nazwę 1 itmu niż np. 4 czy 5 ;p A że to wirtualna kasa to na czym ma im zależeć. Na dodatek golda bardzo szybko można odrobić ;p 2 tyg temu wydałem 2k na mounta już mam 1.5k więcej niż przed kupieniem, a nic nie wystawiałem na AH. Jedynie daily q z fishingu, cookingu i JC robiłem, insty i ICC. Sprzęt który mi wpadł na instach do vendora i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:41, Los_Emilos napisał:

Da się coś zrobić z addonem do WoW''a Gatherer,
oto co mi wyskakuje: http://img198.imageshack.us/img198/5622/wow20101205163401.png .
Nie wiem jak sobie poradzić z tym błędem.


Masz tam ładnie napisane, że jeśli to są nowe strefy (a to w większości są nowe strefy), to musisz po prostu zaktualizować Gatherera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 15:33, Redjevel napisał:

Nie potrzebuje bindów a w dpsie i tak jestem najlepszy :) 12k tylko troszkę muszę uważać
na aggro (nie polecać mi żadnych addonów typu omen^^)

Masz niezla kordynacje "Oko -> Reka -> Myszka" ;p
Ja sobie niewyobrazam grania bez bindow ;p ale kazdy woli co innego ;p
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:46, Arande napisał:

> Da się coś zrobić z addonem do WoW''a Gatherer,
> oto co mi wyskakuje: http://img198.imageshack.us/img198/5622/wow20101205163401.png
.
> Nie wiem jak sobie poradzić z tym błędem.

Masz tam ładnie napisane, że jeśli to są nowe strefy (a to w większości są nowe strefy),
to musisz po prostu zaktualizować Gatherera.


Tylko jest ten problem że zaktualizowałem go do najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się