Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2010 o 16:51, Redjevel napisał:

Co w tym trudnego naciskać ręką od 1-6 no i niekiedy najeżdżać myszką na górne skille
z trinketów

Nic :) tylko robiac tak zawsze troszeczke pozniej naciskasz spele niz osoba majaca bindy + mozesz "niechcacy" najechac myszka na spell ktorego niechcesz uzyc . Ja np myszki uzywam tylko do zaznaczenia targetu :p Jestem Healer''em i jedyny addon ktory uzywam to grid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:51, Redjevel napisał:

Co w tym trudnego naciskać ręką od 1-6 no i niekiedy najeżdżać myszką na górne skille
z trinketów


zależy kto jak lubie, ja np. nie potrafiłbym już obejść sie bez keybindow

20101205174435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 17:45, the_bishop napisał:

zależy kto jak lubie, ja np. nie potrafiłbym już obejść sie bez keybindow

Za to w ogóle keybindów nie ogarniam i wygodniej mi we wszystkie skille klikać myszką. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 15:00, Kadaj napisał:

Dlatego nigdy nie dotknę nawet kijem serwera PvP. : )


Ja tez. Moj pierwszy serwer w WoWie to byl wlasnie PvP. Ja chcialem sobie spokojnie levelowac a tu przylazily jakies obwiesie z Hordy i nie dosc, ze NPC wybili to na dodatek atakowali mnie gdy tylko bylem w zasiegu wzroku. Moglem co najwyzej sie powkurzac, bo jak byl roznica 60 lvl pomiedzy ich postaciami a moja to zadnych szans nie mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 18:02, Wojman napisał:

> Dlatego nigdy nie dotknę nawet kijem serwera PvP. : )

Ja tez. Moj pierwszy serwer w WoWie to byl wlasnie PvP. Ja chcialem sobie spokojnie levelowac
a tu przylazily jakies obwiesie z Hordy i nie dosc, ze NPC wybili to na dodatek atakowali
mnie gdy tylko bylem w zasiegu wzroku. Moglem co najwyzej sie powkurzac, bo jak byl roznica
60 lvl pomiedzy ich postaciami a moja to zadnych szans nie mialem.


To zależy jeszcze od konkretnego serwera. O ile na Burning Legion naprawdę dręczyli niskolewelowych to na Defias''ie nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 15:10, the_bishop napisał:

> Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ludzie to kupują? jeżeli matsy kosztuje 600g
> w gildi mówili ze nawet sami to chcieli kupić ... aż się zdziwiłem

dla achievementa 100 mountow.


Dla jakiego achievementa? To jest tylko dla inżynierów, a każdy inżynier który może tego używać, może też kupić pattern i materiały i zrobić sobie samodzielnie. Kupowanie tego za kilka tysięcy to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Zwłaszcza że inżynieria nie ma obecnie za bardzo niczego, na czym można dobrze zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 18:21, Los_Emilos napisał:


To zależy jeszcze od konkretnego serwera. O ile na Burning Legion naprawdę dręczyli niskolewelowych
to na Defias''ie nie miałem problemów.


I nadal dręczą. Dolazłem swoją taurenką paladyn do Felwood i za nic nie mogłem porobić spokojnie questów. Bo zawsze muszą się znaleźć wśród ally "bohaterzy", którzy gnębią postacie z niskim poziomem. A wczoraj to już nie do zniesienia było. Trzech idiotów biegało i wkurzało każdego z hordy. Oczywiście jak jeden z nich był już sam to bez problemowo dostał po zadku od mojego wojownika. A potem z grupą innych osób, którzy też byli gnębieni, stanęliśmy przy ciele tego idioty i nie pozwoliliśmy mu wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie w tym temacie nie było :)

Nadszedł Cataclysm, więc trzeba wrócić do World of Warcraft. Stąd też moje pytanie, czy gra ktoś po stronie ally na serwerze Ravenholdt, lub po stronie hordy na Sporeggar ( na raven przenosze maga 80, a na sporku lvluje locka :))?

Dowiedziałem się też o nocnej premierze w empiku na rynku krakowskim (jakieś gadzety maja dawac przy zakupie), może ktoś z Was się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zwyczajnie logam się na alta w ally i pytam czy mógł by się łaskawie odpier*olić.Zazwyczaj reakcja takiego delikwenta to ":)" albo "yes",a kiedy wracam na maina to nie ma go już w ogóle w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:23, SarenkaB napisał:

Ja zwyczajnie logam się na alta w ally i pytam czy mógł by się łaskawie odpier*olić.Zazwyczaj
reakcja takiego delikwenta to ":)" albo "yes",a kiedy wracam na maina to nie ma go już
w ogóle w okolicy.


A można już robić postać z przeciwnej frakcji na serwerze PvP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2010 o 20:43, Volvox napisał:

A można już robić postać z przeciwnej frakcji na serwerze PvP?

Pewnie dawno juz mozna bylo : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może kiedy będzie można zmienić rasę na worgena np swojemu mainowi, jak mniemam na początku taka usługa będzie niedostępna, ale potem :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 22:15, Ziloh napisał:

Wiadomo może kiedy będzie można zmienić rasę na worgena np swojemu mainowi, jak mniemam
na początku taka usługa będzie niedostępna, ale potem :) ?

Pewnie dopiero jak ktoś już osiągnie lvl 80 tą rasą jak mniemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 22:15, Ziloh napisał:

Wiadomo może kiedy będzie można zmienić rasę na worgena np swojemu mainowi, jak mniemam
na początku taka usługa będzie niedostępna, ale potem :) ?

Będzie można od razu, od godziny 0:00 zmienić rasę na Worgena / Goblina. Nie ma teraz FoS "Realm First! 85 level *race*", więc nie ma to znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Tego cata bede mial pewnie troche po premierze bo we wtorek mam na 08:00 do szkoly a jak skoncze to nigdzie nie bedzie... W szczecinie oczywiscie nie da sie kupic wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2010 o 14:07, Kamell napisał:

Moze dlatego ze jestem graczem PvP wlasnie takich jak asfodel bede kampil z usmiechem
na twrzy wraz z moja ekipa :))


Gram na PVE i dzięki temu mogę się w spokoju cieszyć questami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się