Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2006 o 10:54, Skie napisał:

Jedno pytanie: czy jak zainstaluje patch us/aus na swojej wersji (eu) to wszystko bedzie grać
normalnie?

Nieda się zainstalowac patha z wersji us na wersję ue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie serwery leżą do 16, listy serwerów faktycznie "pusta", patch 1.10 dawno ściągnięty i zainstalowany... Lalalala, lilili la la.... dajcie mi wreszczcie możliwość potestowania nowych talentów na Redrumach :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 10:29, Makus89 napisał:

W przyszlosci mam zamiar sobie kupic WoW-a... Mam tylko jeden maly problem, sadzac po opiniach
graczy WoW jest niezmiernie ciekawy i wciagajacy... Mialem okazje zagrac u kolegi na pirackich
serwach i gra wcale tam nie wygladala ciekawie, wygladala wrecz nudnie... Wydaje mi sie ze
na oficjalnych serwach na pewno jest inaczej ale chcialbym sie upewnic zeby nie wydac duzej
kasy w bloto... Mam wielka prosbe, czy moglby ktos ofiarowac mi guest passa... Jesli gra mi
sie naprawde spodoba to oczywiscie kupie pelna wersje a wtedy ten kto dalby mi guest passa
otrzymalby dodatkowe 30 dni gry...

zależy kiedy to ma nastąpić to twoje kupno :P ja mam quest passa do zaoferowania ale puki co czekam na wyjasnienie sprawy czy to prawda a zresztą musisz sobie czymś zasłużyć :P dawaj na gg 7292247 tyle żeby nie było że to ty dasz quest passa dla kolegi bo wtedy nie wyrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 14:13, Radzisz napisał:

zależy kiedy to ma nastąpić to twoje kupno :P ja mam quest passa do zaoferowania ale puki co
czekam na wyjasnienie sprawy czy to prawda a zresztą musisz sobie czymś zasłużyć :P dawaj na
gg 7292247 tyle żeby nie było że to ty dasz quest passa dla kolegi bo wtedy nie wyrobie :P

Dokładnie popieram nie mamy gwarancji że dostane te 30 dni. Guest pass jest z założenia dla przyjaciół osób które znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CYTUJĘ słowa CH1CKEN''a:
Aha w grze jak wpiszesz login i hasło i pojawi Ci się "Login failure,

Dnia 29.03.2006 o 07:02, CH1CKEN napisał:

incorect password or login" to coś jest źle wpisane (zła nazwa konta lub hasła), a jak skończy
Ci się abonament to pojawi Ci się ''You have used your pre-paid time for this game", czy cos
takiego.


=>

W razie złej nazwy konta lub hasła NIEZALEŻNIE od regionu, który został wybrany na początku użytkowania konta (wybór czy serwery US czy EU) będzie pisało "login failure (...)" ? tzn. załóżmy, że poprzedni właściciel jakimś cudem grał na europejskich serwerach pod amerykańską wersją gry i teraz ja mając US nie mogę wrócić do tej opcji przy nowo zainstalowanej grze? Proszę o kontakt pod gg z nr 1259439, mierzi mnie już strata KONTA I PIENIĘDZy...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 15:35, Air napisał:

Dzisiaj sobie raczej nie pogramy, jak to zwykle bywa po patchu.

omg nawet tak nie mów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guest passy rzeczywiście pozwalay na uzyskanie darmowego miesiąca, ale to było tak w okolicy Nowego Roku :P Coś mi się zdaje że wraz z pierwszym stycznia ta oferta wygasła :P

I nie - nie można zaktualizować wersji enGB patchem enUS i to że ktoś opublikował patcha już wczoraj to znaczy mniej więcej tyle że opublikowali patcha do wersji US :P. Patch ze wczoraj dzisiaj się nam na nic nie zda.

Ale dla pocieszenia dodam że od następnego patcha możemy się spodziewać przyspieszonego downloadu. Blizzard wprowadził Background Downloadera (do pracy w tle), który uruchamia się po starcie WoWa i sprawdza czy są dostępne jakieś części zbliżającego się patcha. Program można wyłączyć w każdej chwili (pojawia się w postaci ikony downloadera przy zegarze, na dzień dzisiejszy wyłącza się sam po chwili bo żadnych plików patcha jeszcze nie ma :P), można przełączyć w tryb bez p2p. Konfiguruje się jak zwykły downloader.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"unable to connect" a na zegarze 16:13:(Blizz należy nam się dzień grania gratis - a pozatym gnom obrośnie tłuszczem i będę więcej za gryfy płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 16:16, Dubik napisał:

"unable to connect" a na zegarze 16:13:(Blizz należy nam się dzień grania gratis - a pozatym
gnom obrośnie tłuszczem i będę więcej za gryfy płacił

chill bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 16:17, L33T napisał:

> "unable to connect" a na zegarze 16:13:(Blizz należy nam się dzień grania gratis - a pozatym

> gnom obrośnie tłuszczem i będę więcej za gryfy płacił
chill bez paniki


nie panikuję:)tylko właśnie teraz mam chwilę wolnego - zapasy żywności przygotowane, kawa zrobiona, komórka wyłączona a tu kwiatki takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 16:24, Dubik napisał:

nie panikuję:)tylko właśnie teraz mam chwilę wolnego - zapasy żywności przygotowane, kawa zrobiona,
komórka wyłączona a tu kwiatki takie

hehe spokojnie to spory update trzeba poczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwy dzialaja ale jest problem z Addonami :( Blizz poblokowal kilka i zmusza do ich wylaczenia. Mi najbardziej szkoda Autobufaa. niby cos pisza aby zajrzec na Blizzard UI( nie wiem co to jest niech ktos mnie oswieci) i tam ponoc mozna cos zassac ocenzurowanego juz przez blizz. czy ktos sie orientuje jak mozna dalej uzywac Autobuffa i innych poblokowanych addonkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 16:27, Ziemas napisał:

Serwy dzialaja ale jest problem z Addonami :( Blizz poblokowal kilka i zmusza do ich wylaczenia.
Mi najbardziej szkoda Autobufaa. niby cos pisza aby zajrzec na Blizzard UI( nie wiem co to
jest niech ktos mnie oswieci) i tam ponoc mozna cos zassac ocenzurowanego juz przez blizz.
czy ktos sie orientuje jak mozna dalej uzywac Autobuffa i innych poblokowanych addonkow?


spoko...za 7 dni beda mody zamiast tych poblokowanych. CT bedzie juz nawet dzisiaj o ile nie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się