Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Noo to nabiłem 85.. tak btw dla ludzi lewelujących najlepiej zostać w danej strefie do końca questów ponieważ kiedy zdobędziemy lvl zawsze chcemy iść do nowego zona noo ale zawsze zostaje tylko kilka questów żeby ukończyć go w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 17:59, Redjevel napisał:

Noo to nabiłem 85.. tak btw dla ludzi lewelujących najlepiej zostać w danej strefie do
końca questów ponieważ kiedy zdobędziemy lvl zawsze chcemy iść do nowego zona noo ale
zawsze zostaje tylko kilka questów żeby ukończyć go w całości.


No średnio się opłaca prawdę mówiąc. Taki jest przeskok w expach pomiędzy strefami, że najlepiej właśnie bezpośrednio po zdobyciu poziomu iść do następnej strefy z tej tam tablicy w mieście, bo questy w niej będą nam dawać o ok. 10k expa więcej niż w poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ffs.... Jak dostałem te 7 free dni przed cata dla nieaktywnych kont tak zastanawiałem się czy by na cata nie wrócić. Ale miałem jakieś problemy z grafiką i musiałem grac na low. Na forum blizza nic nie poradzili, sam też nic nie zrobiłem. Więc myślę, płacić 200 zł i jeszcze grać na gorszej grafie niż dawniej. Kupiłem 2 dni temu bfa i też miałem problemy które powodowały, że gra była nie grywalna. Dwa dni kombinowania i wystarczyło restart ustawień ccc... Tak sprawdzam sobie teraz wowa po utworzeniu triala czy na to też pomogło i wtf - wszystko chodzi pięknie na ultra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 17:59, Redjevel napisał:

Noo to nabiłem 85.. tak btw dla ludzi lewelujących najlepiej zostać w danej strefie do
końca questów ponieważ kiedy zdobędziemy lvl zawsze chcemy iść do nowego zona noo ale
zawsze zostaje tylko kilka questów żeby ukończyć go w całości.

Raczej lepiej iść od razu do następnego, by wyciągać lepszy sprzęt i mieć godniejszych uwagi przeciwników. Przy monstrualnych skokach hp z każdym dingiem, szybko okazuje się, że stare moby nie stanowią żadnego wyzwania.

Swoją drogą, po levelowaniu maina z ICC heroic gearem przestawiłem się na zbieracze z "tylko" 245 i różnica spora. Levelowanie postaci w samych zielakach (cała reszta moich altów) będzie niewątpliwe ciekawe. I dobrze, pamiętam, że we Wracie jedyny problem to było 68-70, bardziej z winy levela i pomarańczowych mobów, niż realnej trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 20:07, KaPe napisał:

> Noo to nabiłem 85.. tak btw dla ludzi lewelujących najlepiej zostać w danej strefie
do
> końca questów ponieważ kiedy zdobędziemy lvl zawsze chcemy iść do nowego zona noo
ale
> zawsze zostaje tylko kilka questów żeby ukończyć go w całości.
Raczej lepiej iść od razu do następnego, by wyciągać lepszy sprzęt i mieć godniejszych
uwagi przeciwników. Przy monstrualnych skokach hp z każdym dingiem, szybko okazuje się,
że stare moby nie stanowią żadnego wyzwania.


Poziomy, sprzęt etc... a co z cieszeniem się "fabułą"? Ja questy robiłem choćby z samego zainteresowania tym co będzie dalej. :P

A tak swoją drogą, to po wylevelowaniu nowej postaci do 37 poziomu stwierdzam że najprawdopodobniej w następnym dodatku zawitamy do Emerald Dream. Kilka questów związanych ze spaczeniem ED a temat ciekawy, a przy okazji jakoś nie bardzo do głowo przychodzi mi inna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest wasze zadanie, która specjalizacja szamana bedzie lepsza w pvp - enh czy ele a jaka w pve (tutaj chodzi mi glownie o jak najwiekszy dps ale odstrasza mnie troche nudna rotacja ele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 21:33, Reffanov napisał:

A tak swoją drogą, to po wylevelowaniu nowej postaci do 37 poziomu stwierdzam że najprawdopodobniej
w następnym dodatku zawitamy do Emerald Dream. Kilka questów związanych ze spaczeniem
ED a temat ciekawy, a przy okazji jakoś nie bardzo do głowo przychodzi mi inna opcja.


Questy w Cata rzeczywiście o niebo lepsze od tych które mieliśmy okazję widzieć. Widziałem na razie tylko te z poziomu 80, ale chyba, mimo mojej niecheci do questowania wczesniej, sprawie sobie nowewgo alta i wytrenuje go w questach :)

A przy okazji - jak bawimy się w zgadywanie co będzie w nowym dodatku to ja strzelam że będzie nowa Hero Class -

Spoiler

Demon Hunter

:) (Zobaczcie jaki jest "nietypowy" achivment za eksploracje Kalimdoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 22:09, Volvox napisał:

A przy okazji - jak bawimy się w zgadywanie co będzie w nowym dodatku to ja strzelam że będzie nowa Hero Class


Nie sądzę by wprowadzili nową klasę. Za dużo z tym problemów. Mamy 10 klas i już jest problem z balansem. Poza tym jaką rolę miałaby nowa klasa pełnić? I czym różnić się od już istniejących. Zwłaszcza, że Blizz w chwili obecnej coraz bardziej unifikuje role, tak by każda klasa mogła (w obrębie danej roli) sprawdzać sie mniej więcej tak samo. Dlatego mamy na przykład paladynów, którzy wreszcie mają jak leczyć rajd itd, 3 różne źródła Bloodlustu..

Dnia 10.12.2010 o 22:09, Volvox napisał:

(Zobaczcie jaki jest "nietypowy" achivment za eksploracje Kalimdoru :)


Erm, mógłbyś wyjaśnić? Bo chyba nie czaję? Explore Kalimdor? co w nim nietypowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 22:14, DemoBytom napisał:

Nie sądzę by wprowadzili nową klasę. Za dużo z tym problemów.


Ale skoro jest unifikacja to dodawanie nowych klas nie będzie problemem, bo nie muszą pełnić nowej roli.

Dnia 10.12.2010 o 22:14, DemoBytom napisał:

Erm, mógłbyś wyjaśnić? Bo chyba nie czaję? Explore Kalimdor? co w nim nietypowego?


Pomyliłem się. Chodziło o achiki za questy w Kalimdorze.

Spoiler

W dziale achików za questy są w zasadzie same "wykonaj x questow w [nazwa krainy]", ale jest jeden specjalny związany z odkryciem czegoś w Darkshore - Ghosts in the Dark (taki jest u Alliance, ale moze Horda też ma taki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 22:26, Volvox napisał:

Pomyliłem się. Chodziło o achiki za questy w Kalimdorze.

Spoiler

W dziale achików za questy są w zasadzie same "wykonaj x questow w [nazwa krainy]",
ale jest jeden specjalny związany z odkryciem czegoś w Darkshore - Ghosts in the Dark
(taki jest u Alliance, ale moze Horda też ma taki)


Ghosts in the Dark jest tylko dla Alliance. Horda ma coś związanego z rakietami w Azsharze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma info w jakich (i czy w ogóle) nowych instancjach leci repka z nowych frakcji?

Nie chciałbym nosić tabardu Stormwindu w takich dungeonach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 14:16, Redjevel napisał:

Wie ktoś gdzie kupić wielbłąda z frakcji ramkahen? ponieważ u quartermastera go nie ma.


trzeba mieć farta, znaleźć malutką figurke gdzieś w Uldum, kliknać w nią, i jak masz jeszcze większego farta - przeniesie cię do sekretnego wielbłądziego levelu, gdzie musisz ubić bossa by dostać jednego z 3 wielbłądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 14:51, Volvox napisał:

Ktoś ma info w jakich (i czy w ogóle) nowych instancjach leci repka z nowych frakcji?


Nie chciałbym nosić tabardu Stormwindu w takich dungeonach ;)


Tabardy frakcji cataclysmowych działają w Lost City of the Tol''vir, Halls of Origination i Grim Batol, w tych na niższe levele mi nie działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 22:09, Volvox napisał:

Questy w Cata rzeczywiście o niebo lepsze od tych które mieliśmy okazję widzieć. Widziałem
na razie tylko te z poziomu 80, ale chyba, mimo mojej niecheci do questowania wczesniej,
sprawie sobie nowewgo alta i wytrenuje go w questach :)


Questy w nowych strefach są dobre, ale w starych potrafią się trafić jeszcze lepsze. Mnie zabił mini-chain w Badland, w którym kilka postaci opowiada jak to przegoniły stamtąd Deathwinga (a my się podczas każdego questu wcielamy w jedną z nich). Zwłaszcza ork i jego "babes" rządzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 22:09, Volvox napisał:

A przy okazji - jak bawimy się w zgadywanie co będzie w nowym dodatku to ja strzelam
że będzie nowa Hero Class -

Spoiler

Demon Hunter

:) (Zobaczcie jaki jest "nietypowy"
achivment za eksploracje Kalimdoru :)

demon hunter to połączenie rogala/warka+locka+"hunta" (a dokładnie zdolności tropienia demonów), demo lock dostał w wotlk najbardziej charakterystyczną dla DH''a zdolność czyli przemianę w demona, nie ma bardzo niszy dla takiej klasy
moim zdaniem klasy w klasycznym wow były perfekcyjne, dk został dodany na siłe- choć fakt że ewentualnie udało się im stworzyć dość unikalną postać potrafiącą tankować/dpsować/pvp w każdym specu z lepszymi lub gorszymi rezultatami ale jednak, w cata ta właściwość upadłą czego bardzo żałuje ;3
jedyną klasą której wow nie ma a która mogłaby wnieść coś nowego i chętnie bym powitał (gnom/dorf ally i belf/goblin dla hordy) jest tinker- choć w wow zrezygnowano z tego i dano to jako profesję
trzeba też wziąść pod uwagę że tak na prawde nie ma bardzo potrzeby dla większej ilości klas gdyż jakby nie było... 30 klas do wyboru to całkiem fajny wynik, co zostało z resztą fajnie zaakcentowane w cata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie widział podróbkę panderańskiego miodowara- o ile samych pand nie będzie to byłoby ciekawie mieć taką klasę w grze.


A propo czy wy również macie problemy z questem w vashr gdzie trzeba włączyć się do podwodnej bitwy w throne of elements- a mianowicie znikają npc i pojawia się wskaźnik oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co możecie mi powiedzieć o stronie Alliance na serwerze Kul Tiras?
Chodzi mi w tej chwili głównie o kulturę na serwerze i aktywność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się