Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2010 o 22:29, kuki288 napisał:

Mam cataclysm na koncie, a nie mogę się nauczyć archeologii. Ktoś wie czemu?


A byles u trenera w bibliotece w zamku SW (w przypadku Ally)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 00:50, Volvox napisał:

Swoja droga ktoś wspominał że mu brakło questów w Vashj''ir. Po stronie Alliance bez problemu zrobiłem te 160.


Problem był u hordy. Był też w Ashenvale (naprawiony) i Deepholm (chyba naprawiony, nie sprawdziłem)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat z questami chyba jest tak na styk, ponieważ zrobiłem 108 questów w uldum i już żadnego dalej nie widzę, czyli nie ma tak jak w LK że po acziku dalej możesz zrobić około 30 questów w danym zonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 00:58, Redjevel napisał:

Akurat z questami chyba jest tak na styk, ponieważ zrobiłem 108 questów w uldum i już żadnego dalej nie widzę, czyli nie ma tak jak w LK że po acziku dalej możesz zrobić około 30 questów w danym zonie.


generalnie zależy od zony. W Uldum na pewno było więcej niż trzeba było do achika. Azhara ma dobre 20questów "za dużo", podobnie nowe Stonetalon. Generalnie w każdym obszarze, gdzie achika zrobiłem przekroczyłem ten limit o conajmniej kilka questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 08:33, kuki288 napisał:

Gram w Hordzie. Byłem w Orgrimmar w Garrosh Hold no i tam taki Blood Elf stoi, rozmawiam
z nim i... nic^^

Napisz do GM moze jakis bug masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2010 o 09:56, Kamell napisał:

Napisz do GM moze jakis bug masz .


Taa... ale czy bugi przypadkiem nie mijają same?
Nigdy nic nie zgłaszałem to GMa... nie było takiej potrzeby.
W tej chwili nawet nie bardzo wiem jak to zrobić;p
Sorry, taki n00bek ze mnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 10:39, kuki288 napisał:

Nigdy nic nie zgłaszałem to GMa... nie było takiej potrzeby.
W tej chwili nawet nie bardzo wiem jak to zrobić;p


Po to jest pomoc w samej grze, zeby z niej korzystac. Zreszta po zalogowaniu sie do gry jest informacja, ze wiecej o nowosciach (i problemach) mozna sie dowiedziec klikajac na czerwony znak zapytania na interfejsie. Jest on obok przycisku z opcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 22:29, kuki288 napisał:

Jak by ktoś miał się przenosić, tzn zaczynać grę na innym serwerze od początku,
to zapraszam na Nordrassil. Pomogę w razie czego, trochę kasy też mam:D


Na Nordrassilu po stronie aliantów mamy gildię Beerserkers. Casualowo - weekendową. Robimy razem instancje, ale na rajdowanie nie ma za bardzo co liczyć, ponieważ wiecznie jest nas za mało. Nie ma specjalnych reguł, poza tym żeby zachowywać się kulturalnie i nie przesadzać z błędami ortograficznymi.

Kontakt - Kasjopea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 10:39, kuki288 napisał:

Taa... ale czy bugi przypadkiem nie mijają same?


Masz częściową rację. Niektóre bugi same z czasem mijają, zwłaszcza jeśli dotyczą one jakiegoś konkretnego NPC, dla wszystkich na danym realmie. Często taki bug się naprawia po jakimś respawnie, resecie jakiegoś eventu, bądź w najgorszym wypadku restartu serwera. Ale zdarza się że bug dotyczy bezpośrednio twojej postaci, a wtedy już trzeba skontaktować się z GMem.

Ale faktem jest że nie ma sensu pisać do GMa z każdą pierdołą. Najlepiej spróbować rozwiązać problem samemu. Czas oczekiwania na odpowiedź GMa bywa bardzo długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem gram po stronie Hordy;)
Jeśli miał bym zaczynać grę po stronie Alliance ( w co wątpię ) to na innym serwerze.
Na Nordrassil na szczęscie jeszcze nie ma kolejek, ale już nie długo będą;/
Więc... może rzeczywiście powoli ewakuować się z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2010 o 11:51, kuki288 napisał:

Na Nordrassil na szczęscie jeszcze nie ma kolejek, ale już nie długo będą;/
Więc... może rzeczywiście powoli ewakuować się z niego?


Wątpię, żeby pojawiły się kolejki, skoro przez 4 lata nie było. Teraz jest większy ruch bo wszyscy chcą się nacieszyć kataklizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 12:14, asfodel napisał:

Wątpię, żeby pojawiły się kolejki, skoro przez 4 lata nie było. Teraz jest większy ruch
bo wszyscy chcą się nacieszyć kataklizmem.


Spoko. Więc zostaje na Nordrassil w Hordzie, mam nadzieje że wbije 85lvl drutem przed feriami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Problem również był po stronie ally,ale sprowadzał się on do tego,że niektórych questów po prostu nie liczyło do achiva. Dosyć szybko to naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. 4 pytanka mam:

1. Jak umieścić dodatkowe ikonki nad paskiem doświadczenia oraz po prawej stronie ekranu? A tak w ogóle po co są te ikonki?
2. Czy krwawy elf (czy jak mu tam) z TBC może zostać paladynem?
3. Zamówiłem Battle Chesta oraz mam konto trial. Czy muszę instalować gry z płytek czy wystarczy wpisać cd keye?I w jakiej kolejności wpisać te klucze ( podstawka -> dodatek?)
4. Czy jak stworzę nowe konto trialowe i zaraz po tym wprowadzę cd keye z podstawki i TBC to czy będę miał jeszcze te 10 dni, które są dla kont trial czy już zacznie mi odliczać ten darmowy miesiąc dodawany do podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1: Klikasz options->interface i tam zaznaczasz na dodatkowe paski interface(sorry że tak nie dokładnie ale dasz rade;))
2:Tak, może. O.o
3.Wpisujesz po kolei klucze tzn, najpierw podstawka, potem dodatek.
4:Będziesz miał 10 dni.

5: Napisz na gg. 3503338, mam propozycje bardzo atrakcyjną dla nas obu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 16:42, WeziWoo napisał:

Witam. 4 pytanka mam:

1. Jak umieścić dodatkowe ikonki nad paskiem doświadczenia oraz po prawej stronie ekranu?
A tak w ogóle po co są te ikonki?
2. Czy krwawy elf (czy jak mu tam) z TBC może zostać paladynem?
3. Zamówiłem Battle Chesta oraz mam konto trial. Czy muszę instalować gry z płytek czy
wystarczy wpisać cd keye?I w jakiej kolejności wpisać te klucze ( podstawka -> dodatek?)
4. Czy jak stworzę nowe konto trialowe i zaraz po tym wprowadzę cd keye z podstawki i
TBC to czy będę miał jeszcze te 10 dni, które są dla kont trial czy już zacznie mi odliczać
ten darmowy miesiąc dodawany do podstawki?


1. Musisz wejść w opcje Interface, wybrać zakładkę Action Bars i zaznaczyć, które action bary chcesz mieć. Tam jest Left Bar, Right Bar i jeszcze jakieś. Na tych barach możesz umieszczać dodatkowe skróty do zaklęć, profesji, mountów, petów, macr itp. Ogólnie - skróty do wszystkiego.
2. Może.
3. Tego w sumie nie wiem, bo się nie bawiłam już dawno z trialami, ale o ile się nie mylę, to ten client, którego się teraz pobiera do gry w WoW na trialu to chyba ten właściwy, pełny. Jeśli nie, to po pierwszym zalogowaniu się na swoje już zupgrade''owane kluczami konto dostaniesz komunikat i chyba przycisk, który odeśle Cię do pobierania potrzebnych treści.
4. Ten czas gry Ci nie przepadnie, będziesz miał 40 dni gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Wracam po 3 miesięcznej przerwie Wowa, z tysiącem przegranych godzin na karku. Dopiero w sobotę kupię Cataclysm, ale już dzisiaj zacząłem instalować z powrotem Wowa. I stąd moje pytanie. Czy po zainstalowaniu WotLK ściągać wszystkie łatki, czy nie ściągać bo będą one zawarte na płycie cataclysm? Bo nie wiem czy muszę ściągać te wszystkie patche z sieci, czy nie będzie takiej potrzeby po zainstalowaniu w sobotę Cataclym.
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się