Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Odpal launchera WoWa, potem kliknij options i download preferences. Tam wyłącz opcję "Enable Peer-to-Peer Transfer". Powinno wtedy już śmigać na pełnej prędkości, u mnie przynajmniej tak było :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 15:17, haderQ napisał:

Odpal launchera WoWa, potem kliknij options i download preferences. Tam wyłącz opcję
"Enable Peer-to-Peer Transfer". Powinno wtedy już śmigać na pełnej prędkości, u mnie
przynajmniej tak było :) Pozdrawiam :)


Miałem to zaznaczone. A ta druga opcja jest od czego? Po może w czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 16:12, Net_com napisał:

Mam problem , gram w triala wowa i od jakiejś chwili przestałem dostawać expa za moby
i za questy wie ktoś o co chodzi ?


O to, że na trialu nie możesz nabijać expa, ile wlezie. ;p Zapewne masz już dwudziesty poziom, a to maximum, jakie można osiągnąć w trialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 16:14, Arande napisał:

> Mam problem , gram w triala wowa i od jakiejś chwili przestałem dostawać expa za
moby
> i za questy wie ktoś o co chodzi ?

O to, że na trialu nie możesz nabijać expa, ile wlezie. ;p Zapewne masz już dwudziesty
poziom, a to maximum, jakie można osiągnąć w trialu.

Aha , no to wszystko jasne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 12:55, ziomek25 napisał:

Na jakim serwie polecacie grac tzn żeby było dużo polaków , nie koniecznie BL...I czy
mając sama podstawkę to bd miec np taurena paladyna itd ?


Na każdym jest trochę, ale tylko na BL naprawdę dużo.
Tak, nowe kombinacje klas są dostępne dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 16:45, ziomek25 napisał:

Mam grafike na high i mi sie nie scina a drugim razem mi sie na fair scina...ma to zwiazek
z tym ze gra mi sie pobiera w tle bo to trial?


Ano, to może mieć wpływ na jakość działania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 12:55, ziomek25 napisał:

Na jakim serwie polecacie grac tzn żeby było dużo polaków , nie koniecznie BL...

Nie ma drugiego takiego serwera jak Burning Legion... i szczerze mówiąc, dobrze ;) Owszem, jeśli szukasz dużego skupiska Polaków, to gdzie indziej o takowe ciężko, jednakże "duże skupisko Polaków" ma też swoje ogromne minusy. Nie, nie byłem tam, mam jednak w gildii ludzi, którzy byli i czasem też wpadają odwiedzić stare śmieci... i to ostatnie słowo dobrze opisuje to, co czasami tam odchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 19:02, ziomek25 napisał:

Na BL jest przewaga ally czy hordy ?

ps. nie mogłem już edytować posta


Moim zdaniem jest mniej-więcej po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, że jak ja się loguję to tam na dole pisze "Serwer 1", "Serwer 2", "Serwer 3," itd. Na jakimś "serwerze" mam po pięć postaci, a na innym nie mogę grać :/ Co jest grane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zacząć gre w WoWa,zacząłem na trialu...
Tylko teraz po 1:spatchował mi sie w sumie do wersji CATA,ale nie mam worgenów,blood elfów,etc (rasy tbc i cata)
a gra zajmuje nedzne 15,7GB (z tego co wiem,sam dodatek WoTLk zajmuje az 18GB)..I teraz,jezeli zapłacę sobie za miesiac gry,będę mógł od razu zacząć,czy musze kupować grę?
Po 2:jezeli w 1 okaze sie ze nie msuze kupować gry,to co mam zrobić?wydaje mi się że 16 GB to jednak za mało na Cataclysm...
Z góry dzieki,sorki za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 20:22, marc95x napisał:

Co to znaczy, że jak ja się loguję to tam na dole pisze "Serwer 1", "Serwer 2", "Serwer
3," itd. Na jakimś "serwerze" mam po pięć postaci, a na innym nie mogę grać :/ Co jest
grane???


Chyba jest pewne ograniczenie co do ilości postaci,nawet jeżeli postacie są na różnych realmach..
(Sorki za post pod postem =\ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić podstawkę która da ci 1 darmowy miesiąc gry. a jeżeli kupisz do tego tbc odblokuje ci to Dranei, blood efly oraz outland żebyś mógł dobić level 70 tak samo jest z lk i cata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może jak poradzić sobie z problemem logowania się na postać. Chodzi o to że po kliknięciu na chara pasek ładowania zatrzymuje mi się około 1,5 cm przed końcem i nic nie można zrobić (po 20 min dałem sobie spokój z czekaniem). Pomoc techniczna nie odbiera :< a wyczyszczenie WTF i Catche nic nie daje. Problem mam tylko z mainem (na inne postacie moge wchodzić bez problemu na innych serwerach też). No i wielokrotne ładowanie postaci też nie załatwiło sprawy. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 23:10, Wilciu napisał:

Czyli musze kupić oryginalny WOW classica,tbc,wotlka i cata,co da mi 4 miesiace gry,tak?
;/
(chce zaczac worgenem)


Tylko podstawka daje 30 dni grania za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się