Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2010 o 23:34, Wilciu napisał:

Aha,ale i tak musze kupić cata,tbc i wotlka?
(Tzn nie mozna pobrać?)


Jeśli chcesz mieć wszystko odblokowane to musisz wszystkie części aktywować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cataclysm
Digital copy

CATA (DIGITAL VERSION) + WOTLK (DV)+TBC(DV)+CLASSIC(DV)

-99.96- <-- przekreślili
-25%
74.99 euro

To chyba upgrade konta poprzez wszystkie wersje do cata,nie wiem,nie znam się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze np.. trial się kończy kupujesz podstawkę masz 1 miech noo i niby dobijesz ten 58 lvl ponieważ outland od 58 i kupisz tbc, i po aktywowaniu go, launcher ściągnie ci tereny z outland, no i dajmy na to że będziesz też musiał kupić pre paida, tak samo z lich king no i bodajże z cata.
a cena np samej podstawki to 30zł tbc tak samo a lich king bardzo szybko spadnie do tej samej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic.czyli musze kupić podstawke+wszystkie upy...

Miałbym teraz ostatnie pytanie - osoba która zaprosiłą mnie na to forum doradziła mi też server Burning legion,bardzo duże są tam kolejki? :)

Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 23:53, Wilciu napisał:

Miałbym teraz ostatnie pytanie - osoba która zaprosiłą mnie na to forum doradziła mi
też server Burning legion,bardzo duże są tam kolejki? :)

Nieszczególnie. Znajomy tam gra i mówił że dzisiaj max. 100 osób, czyli z 5 minut czekania. Rekordem było 900 tuż po premierze Cata ale to przypadek który się już raczej nie powtórzy zbyt szybko. Inna sprawa że to serwer skrajnie nieprzyjazny dla nowych graczy, zwłaszcza po premierze Cata gdzie low leveli można spokojnie eksterminować z powietrza...Ale to twój wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla pewnosci wrzucam screena co do tych upg.
JEzeli to aktywuje to nie musze sciagac podstawki?

(poprzedni post nie dalo sie zedytowac)
Edit:Dzieki zipto :)

20101219000656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 00:07, Wilciu napisał:

Dla pewnosci wrzucam screena co do tych upg.
JEzeli to aktywuje to nie musze sciagac podstawki?


Masz na myśli ten pakiet za 75€?

Tak naprawdę jest tylko jeden klient WoW-a, zawsze ten sam. Ściągając podstawkę i patche (co jednak zajmuje te 20 GB...) masz pełnoprawną grę i tylko od typu konta (a ten pakiet zapewnia rozszerzenie konta z triala do wersji z Cataclysmem czyli wszystko co się da) zależy czy będziesz mieć dostęp do contentu z dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 00:15, Wilciu napisał:

Czyli jak radzisz mi rozpocząć gre? :)

Najpierw ściągasz triala, potem dorzucasz do niego ten pakiet. W ten sposób będziesz mieć 10 dni z triala + 30 z podstawki.

Co do wyboru serwera - nigdy nie wybieraj tych oznaczonych "New players". Bo zazwyczaj świecą one pustkami. W gruncie rzeczy najlepsze są te oznaczone jako "high" i "full" (choć o tej porze sporo porządnych serwerów ma już populację "medium").

Typ serwera tak naprawdę zależy od twoich preferencji. Ja osobiście lubię realmy PvP, bo daje to pewien "element losowości" do nuuudnego procesu expienia (tzn. nudnego dla mnie bo zrobiłem już trochę tych 70-tek i 80-tek w życiu, nowy gracz może nawet to lubić :)). Ale niektórzy wolą mieć ciszę i spokój, dla nich są te oznaczone jako normal gdzie inni gracze mogą cię co najwyżej wyzwać na pojedynek. Dość ważne jest to by mieć na swoim realmie balans między Ally i Hordą ale z nieznanych przyczyn Blizzard nie podaje oficjalnych danych w tym temacie a strony które powstały by to zrobić też nie są idealne. Ja metodą prób i błędów wybrałem Auchindoun, okazał się dla mnie idealny - PvP ale ludzie są normalni i nie bawią się w mordowanie bez sensu, względny balans i dużo graczy. No i mało Polaków (albo raczej - może i są ale dobrze się kamuflują i rozumieją angielski)...co dla mnie jest zaletą.

PS Warto zaczekać z kupnem do jutra czy może ktoś tutaj nie ma konta zarejestrowanego na inny kraj niż Polska (i najlepiej samemu też wybrać np. Wielką Brytanię). Dzięki temu mógłbyś aktywować refer a friend, dzięki czemu i osoba która cię zaprosiła do gry i ty dostalibyście naprawdę duże bonusy (nie wiem czy to jeszcze aktualne ale w swoim czasie dało się w ten sposób np. wbić 60 level w 10 minut :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak,jedna soba mnie zaprosila,tylko nie wiem dokładnie gdzie dostałem to zapro :)
Czyli musze aktywowac ten pakiet i mam wszystko+miech gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 00:30, Wilciu napisał:

Tak tak,jedna soba mnie zaprosila,tylko nie wiem dokładnie gdzie dostałem to zapro :)

To je lepiej znajdź, zapewne u ciebie na mailu wylądował link z tym co i jak masz zrobić :D

Dnia 19.12.2010 o 00:30, Wilciu napisał:

Czyli musze aktywowac ten pakiet i mam wszystko+miech gry?

Nie miech, a 40 dni ;) Bonusowe 10 z triala to fajna sprawa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie polecałem ci Burning legion tylko mówiłem że tam jest dużo polaków (większość bez kultury)
po drugie wysłałem ci zaproszenie na real id friend a nie recruit a friend :)
chociaż z przyjemnością za-rekrutował bym ciebie jako przyjaciela w ten sposób większy exp razem + mount oraz jeden miesiąc gry dla mnie gratis. Tylko jak już mówiłem ci w grze, musiałbyś nowe konto stworzyć z tego linka co przyszedłby ci na e-mail oczywiście e-mail musiałbyś mieć jakiś inny od tego co masz na nim już triala bo tak ciebie nie za rekrutuje.

*tylko ze ty tez chciałeś grac na ally, nnoo ale na serverze nordrassil mam troszkę tez postaci na ally, tak wiec mogę wspomóż goldem jak coś, chyba że wybierasz się na burning legion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się