Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam maila na wp.
wilciu@wp.pl
Podeslij i zaloze konto od nowa,tym bardziej ze 3 dni triala poszlo na marne

i jeszcze jedno - co kiedy pobiore ten pakiet - moj wow zacznie patchowac sie do tbc->wotlk->cata?
Na razie mam wersje podstawawa,ta ktora pobralem z trialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się Wam że druid jest ostatnimi czasy jakby trochę zbyt op?
Nie weźcie mnie za crybabe które płacze bo przed chwilą dudu rozwaliło je w PvP,bo nawet nie tylko o PvP tu chodzi.Dużo się teraz słyszy o tym jakim Resto Druid jest najlepszym healerem,jaka jest przepaść między nim a innymi healami(palów heali w ogóle przestałem widywać na randomach,niedawno tylko trafił mi się jeden w przeciwnym teamie na arenie)o tym jak to mu się nie kończy mana itp.nie chcę wyjść na zawistnego ale mam nadzieję że skończy się to tym że dostanie nefra bo jak już zaczną powstawać jakieś pugi to nie będzie "LF x healer" tylko "LF resto Dudu".
Albo w PvP,ostatnio stałem z trzeba innymi osobami na AB,pilnując bazy i prawie wyciął nas wszystkich.A Balance wygląda na zwykły spam Starfire i bieganie dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat gram balance, cały czas pierwszy w dps/pvp tabela, gearu nie zmieniam ani drzewka, ale sądzę że nie jest ażżż tak op. Tylko trzeba się wysilić troszkę żeby mnie pokonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z okazji, że paladyn podoba mi się bardzooo postanowiłem nim grać dlatego chciałbym wiedzieć co sądzicie o tym buildzie paladyna, który znalazłem w sieci. Dobry czy nie? Będzie się dobrze grało?

20101219101304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 10:14, WeziWoo napisał:

Witam. Z okazji, że paladyn podoba mi się bardzooo postanowiłem nim grać dlatego chciałbym
wiedzieć co sądzicie o tym buildzie paladyna, który znalazłem w sieci. Dobry czy nie?
Będzie się dobrze grało?


Wydaje mi się że tak. Ale niech ktoś inny się też wypowie.
Na jakim serwerze grasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 10:14, WeziWoo napisał:

Witam. Z okazji, że paladyn podoba mi się bardzooo postanowiłem nim grać dlatego chciałbym
wiedzieć co sądzicie o tym buildzie paladyna, który znalazłem w sieci. Dobry czy nie?
Będzie się dobrze grało?


Po pierwsze dawaj raczej bezpośrednie linki do buildu niż jpga. Przy linku możnaby łatwo sprawdzić talenty.
Po drugie ten build jest praktycznie optymalny. Dwa punkty można dać w coś innego ewentualnie - zamiast Eye for an eye można wziąć Selfless healer albo Acts of sacrifice. Każdy z tych talentów daje jakiś bonus, żaden nie jest niezbęny. EfoE powoduje że gdy obrywasz od magicznych ataków masz szansę część tych obrażeń zadać przeciwnikowi. Mnie się nie podoba, ale to kwestia gustu. SH sprawi że gdy czasami wspomożech healera przy pomocy Word of Glory będziesz mieć na 10 sekund większe obrażenia. Można to ładnie wykorzystać z Zealotry, użyć jeden zestaw holy power na leczenie i potem dpsować. AoS z kolei pozwoli ci usuwać z siebie albo innych efekty blokujące ruch. Do tego paladyn ma już Hand of Freedom, ale to ma dłuższy cooldown, a cleanse można spamować (o ile mana pozwala). Tylko trzebaby sprawdzić na jakie efekty działa. Resztę talentów ciężko byłoby rozdać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi ,proszę,na mailu,na jakim serverze mam zacząć,i jak właściwie zacząć grę..Tzn juz aktywowałem twój kod i mam trial - co dalej (chce zaczac worgiem),pełną wersję będę kupował w poniedziałek,wtorek albo środę,więc jakbyś napisał mi na maila (tego na wp) co i jak byłbym wdzięczny :)

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a cleanse można spamować (o ile mana pozwala)
W dzisiejszym czasach już nie pozwala. Nawet healer nie może za dużo podispelować, a co dopiero Retri z jego skromnymi zasobami many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dużo się teraz słyszy o tym jakim Resto Druid jest najlepszym

Dnia 19.12.2010 o 02:25, SarenkaB napisał:

healerem,jaka jest przepaść między nim a innymi healami(palów heali w ogóle przestałem
widywać na randomach,

Errrr...... Gdzie się niby o tym słyszy? Paladyni musieli dostać nerfa, bo byli za dobzi, to o nich się słyszało, ale o druidach? Nie spotkałem się. Między healerami nie ma żadnej przepaści, szczególnie na randomach, gdzie więcej teraz zależnych od ogarniętych dps''ów, którzy potrafią dawać CC i szybko ubijać najgroźniejsze moby, niż od minimalnych różnicach healerów.
Ty na pewno grasz w Cataclysm? :) Na 85 każdy healer ma podobne problemy z mana, i nawet po uzbieraniu kilku epixów się to znacząco nie poprawia. Czasy spamowania Rejuv czy Shieldów po całym rajdzie jeszcze długo nie powróca - jeśli w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę tutaj ;)
Żeby zacząć worgiem musisz aktywować catacylsm czyli kupić cataclysm lecz nie aktywujesz go nie mając podstawki TBC oraz LK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi jednego questa do ''wszystkich questow w Uldum" podobno jest taki który jak zabije sie gdzieś skarabeusza to sam wyskakuje, ma ktos informacje na ten temat, gdzie moge znalesc te skarabeusze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 14:52, the_bishop napisał:

brakuje mi jednego questa do ''wszystkich questow w Uldum" podobno jest taki który jak
zabije sie gdzieś skarabeusza to sam wyskakuje, ma ktos informacje na ten temat, gdzie
moge znalesc te skarabeusze ?


Gdy robisz (jeden z pierwszych) quest dla Harrisona Jones''a, gdzie wskakuje na posągi i je przewraca i masz zebrać rzeczy z ich głów, to pojawiają się tam skarabeusze. Wystarczy zabić jednego i dostaniesz questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat powiedziałem tylko że żeby mugł pograć worgenem musi mieć wszystkie dodatki wraz z podstawką
A nie rozmowa typu: cześć co tam:... :co robisz... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 10:14, WeziWoo napisał:

Witam. Z okazji, że paladyn podoba mi się bardzooo postanowiłem nim grać dlatego chciałbym
wiedzieć co sądzicie o tym buildzie paladyna, który znalazłem w sieci. Dobry czy nie?
Będzie się dobrze grało?

"jak zrobić screena" w google wymiata, chyba łatwiej by ci było dać link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się