Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2010 o 14:36, KaPe napisał:

>a cleanse można spamować (o ile mana pozwala)
W dzisiejszym czasach już nie pozwala. Nawet healer nie może za dużo podispelować, a
co dopiero Retri z jego skromnymi zasobami many.


Cleanse jest drogi, ale nawet retri może go rzucić dwa czy trzy razy z rzędu - zwłaszcza że dla niego odpalenie Divine Plea nie jest problemem - a jeśli akurat Hand of Freedom jest na cooldownie to taki Cleanse może ją zastąpić. Przy czym pisałem, że to nie jest jakiś nadzwyczajny talent, równie dobrze można wziąć któryś z pozostałych dwóch. Jeden punkt i tak musi być w retri, drugi można ewentualnie wpakować gdzieś w innym drzewku, chociaż też nie ma tam nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie o reinstall wow''a, konkretnie jak mam to wszystko zainstalowac, zeby, ze tak sie wyarze, miec calkiem nowy start(nie chodzi o konto, tylko o same pliki). mam plyty od podstawki, tbc i wotlk, po usunieciu wowa mam instalowac wszystko po kolei, a potem wlaczyc launchera i aptchowac, czy jest na to jakis inny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 10:14, WeziWoo napisał:

Witam. Z okazji, że paladyn podoba mi się bardzooo postanowiłem nim grać dlatego chciałbym
wiedzieć co sądzicie o tym buildzie paladyna, który znalazłem w sieci. Dobry czy nie?
Będzie się dobrze grało?

protip: nie polecam retardina jeśli dopiero zaczynasz, a już na pewno nie do pvp- strata czasu
w obecnej sytuacji na 85 lvlu warek ma lepszy self heal (w dodatku pasywny), znacznie przyjemniejszy system walki (nie masz 15364 kretyńskich proców do obserwowania), mobilność oraz mniejsza zależność od cd, jedynie co to warka trudniej "ogarnąć" z ui, makrami itd ale jeśli się z tym uporasz- o niebo łatwiej się gra
w dodatku warr to klasa "działająca" od pre tbc wiadomo raz lepiej raz troche słabiej (s5) ale zawsze, blizz pier%$%& się z retri od 6 lat i dalej im nie wychodzi, pozostaje prot spec który jest zwyczajnie nudny
więc jeśli podoba ci się idea fajtera w ciężkiej zbroi, a nie masz ochoty nawet myśleć o leczeniu... warr2go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 18:04, SoieR napisał:

w obecnej sytuacji na 85 lvlu warek ma lepszy self heal (w dodatku pasywny)

Mówisz o tym znerfionym "healu", że masz szanse na 3 % w 5 sec czy może jak dostaniesz stun,snare to leczy cie 5 % w 10 ( dziesięć ) sec ? Ja tam użytku nie widze z żadnego, za dużo punktów się traci w obydwa. Co do samego warriora, jeśli się ogarnia macra i potrafi mniej wiecej grać to warrior jest dobry, jesli nie to nie tędy droga.
>blizz pier%$%& się z retri od 6 lat i dalej im nie wychodzi
W WoTLK Retri było OP i to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o płytach. Ściągnij instalkę z neta i ona sama wszystko ściągnie.
Jak masz słaby net, to możesz zainstalować WotLK z płyty i wtedy odpalić launchera. Nie instaluj podstawki i TBC, bo są one już na płycie WotLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może jak poradzić sobie z problemem logowania się na postać. Chodzi o to że po kliknięciu na chara pasek ładowania zatrzymuje mi się około 1,5 cm przed końcem i nic nie można zrobić (po 20 min dałem sobie spokój z czekaniem). Pomoc techniczna nie odbiera :< a wyczyszczenie WTF i Catche nic nie daje. Problem mam tylko z mainem (na inne postacie moge wchodzić bez problemu na innych serwerach też). No i wielokrotne ładowanie postaci też nie załatwiło sprawy. Dodam też, że sprawdzałem na kompie znajomego i cały czas jest to samo. Ma ktoś może też podobny problem :P Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będę grał wojem :) Czy byłbyś (albo czy byłby ktokolwiek inny) taki miły i stworzył taki build, na którym dobrze by się grało? Słyszałem, że warrior dobrze tankuje, ale nie podoba mi się stanie i "zbieranie" uderzeń. Wolałbym być ofensywną postacią. Tu jest stronka:

http://www.wowhead.com/talent

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 18:53, Murith napisał:

> w obecnej sytuacji na 85 lvlu warek ma lepszy self heal (w dodatku pasywny)
Mówisz o tym znerfionym "healu", że masz szanse na 3 % w 5 sec czy może jak dostaniesz
stun,snare to leczy cie 5 % w 10 ( dziesięć ) sec ?

znerfiony to on był na 80 lvlu, nawet sobie nie wyobrażam jak miałoby to wyglądać gdyby warkom nie znerfili tego healu i regenerowałby sobie 10% np na 5s, nie mówiąc już o stunie który działałby wrecz jak dobry heal

Dnia 19.12.2010 o 18:53, Murith napisał:

Ja tam użytku nie widze z żadnego, za dużo punktów się traci w obydwa.

zgadnij co?! ret aby mógł się jako tako leczć też "musi" wydać (mniej bo 4) punkty talentów w dodatku leczenie kosztuje holy power który jest wykorzystywany do zadawania obrażeń więc... coś za coś u warka masz "pasywne" specnij i zapomnij

Dnia 19.12.2010 o 18:53, Murith napisał:

Co do samego warriora, jeśli się ogarnia macra i
potrafi mniej wiecej grać to warrior jest dobry, jesli nie to nie tędy droga.

tędy tędy, aktualnie gra warkiem jest łatwiejsza niż retri (kiedyś było zupełnie odwrotnie), nie jest też uzależniony od proców,

Dnia 19.12.2010 o 18:53, Murith napisał:

>blizz pier%$%& się z retri od 6 lat i dalej im nie wychodzi
W WoTLK Retri było OP i to wystarczy.

chyba jedynie vs melee, ale i to tylko w 1vs1 co nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"problem" w tym że tankowie są teraz bardzo ofensywni ^.^
co do talentów to wygląda to tak że cieżko jest zrobić zły spec, z drzewka prot dla wara, poza "vigilance" i "safeguard" wybierasz wszystko i uzypełniasz "cruelty" z fury oraz "war academy" z arms i to daje ci bardzo dobry spec na dungeony
ps gdyby coś nie zrażaj się że na low lvlku paladyni mogą dać ci wycisk zwłaszcza proty, gra nie jest zbalansowana na 85lvlu, a co tu dopiero mówić o innych lvlach gdzie nikt się bardzo nie przejmuje tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REd,chciałbym tylko żebyś mniej więcej opisał mi jak ty aktywowałes,bo nie wiem czy to ten pkiet za 80eur czy jak.Jak mozesz napisz na mailu bo tutaj juz dlugo nie sprawdze postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 20:50, zyje_z_zasilku napisał:

wole zainstalowac jednak z plyty lk, bo internet mam rzeczywiscie slaby, dzieki


to nie ma na dzień dzisiejszy najmniejszego sensu. Zainstalujesz z płytki, odpalisz launchera, który i tak ściągnie całego klienta od nowa. Od 4.01 jest kompletnie nowy klient i posiadanie starego nie przyśpieszy/zmniejszy czasu potrzebnego na ściągnięcie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o nie umieszczanie reklam na Forum.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani reklamą w serwisie, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem +48 66 44 55 184 lub e-mailowy: reklama@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW zaczyna mnie wkurzac. Niby sie fajnie gra, ale te lagi sprawiaja, ze co kilka minut musze restartowac gre. Pol biedy kiedy sam wykonuje jakies zadania. Gorzej wtedy kiedy ide na jakas instacje. :/ Wystepuja one niezaleznie od pory w jakiej gram i to po prostu wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się