Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2010 o 01:30, Redjevel napisał:

Wie ktoś gdzie znajdę
http://www.wowhead.com/item=44500/elementium-plated-exhaust-pipe#comments
ponieważ albo przedłużyli kupowanie tej rurki na około tydzień... albo ta Roxi Ramrocket
tego nie ma..


Sprawdź na AH, czy ktoś nie wykupuje i sprzedaje ze wyższą cenę. Ewentualnie jeśli jesteś pewien że nie, daj ticket do GM. Item powinien być dostępny jeden na dzień, ale od wejścia Cataclysmu zauważyłem w Outlandzie i Northrendzie więcej bugów niż zazwyczaj, chociaż teoretycznie nic tam nie zmieniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 22:13, Wintesun napisał:

Mam pewien problem, zawsze warto spróbowac się zapytać... Otóż, kazdororazowo kiedy wejde
do Desolace moim avatarem gra mnie wylogowuje.


Może dać repair WoWa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem ,trochę śmieszny ,dopiero co zaczołem grę i teraz takie pytanie jak się modyfikuje pasek umiejętności wszędzie jest tak że jak chce zmienić ,lub wyrzucić skilla po prostu go przesuwam ,tutaj przytrzymuje kombinuje jak się da ale za cholerę ich się nie da pozbyć z paska tylko zastąpić nowymi ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 11:42, luzer1 napisał:

Mam mały problem ,trochę śmieszny ,dopiero co zaczołem grę i teraz takie pytanie jak
się modyfikuje pasek umiejętności wszędzie jest tak że jak chce zmienić ,lub wyrzucić
skilla po prostu go przesuwam ,tutaj przytrzymuje kombinuje jak się da ale za cholerę
ich się nie da pozbyć z paska tylko zastąpić nowymi ><


Klikasz i przeiagasz. Jak chcesz wywalić to przeciagasz poza pasek, jak zamienic, to nowy przeciagasz w miejsce starego i stary wywalasz poza pasek.
Uwazaj bo w WoW można zablokowac pasek zeby przypadkiem zmian w nim nie zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 11:49, luzer1 napisał:

Cały czas tak właśnie robię ale nic to nie daje chyba jakoś to mam zablokowane może kolejne
ograniczenie trialowego konta ?


Nie ma to jak jasne instrukcje. :P
Jeśli masz blokadę na pasku to klikaj z sziftem.

Aby odblokować poszukaj w opcjach interfejsu zakładki "Action Bars". Możesz tam ustawić ile pasków chcesz mieć na pulpicie i zdecydować, czy mają być zablokowane czy nie. Blokada ma zapobiegać przypadkowemu skasowaniu lub przesunięciu ikon na pasku, co się czasem zdarza w ferworze walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji trialowe konto ma ograniczenie do 20 lvl ;p. Ja tego nie doczytałem i się zdziwiłem xD. Pooddawałem parę questów i nic za nie nie dostałem...

Idę dzisiaj kupić podstawkę w pudełku. Rozumiem, że znajdę tam kod do gry przez najbliższy miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 12:40, ja33no napisał:

Idę dzisiaj kupić podstawkę w pudełku. Rozumiem, że znajdę tam kod do gry przez najbliższy
miesiąc?


Nie, po prostu po zarejestrowaniu podstawki dostaniesz miesiąc za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 12:48, Henrar napisał:

Nie, po prostu po zarejestrowaniu podstawki dostaniesz miesiąc za darmo :)

Co jeśli pominę zakup Lich Kinga i Burning Crusade, ale kupię Kataklizm? Lvl cap będzie ustawiony na 85 ale nie będę miał dostępnych dwóch ras i paru klas i profesji tak? Gram Trollem Druidem z Alchemią i Herbalismem więc reszta mi raczej potrzebna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 13:38, ja33no napisał:

> Nie, po prostu po zarejestrowaniu podstawki dostaniesz miesiąc za darmo :)
Co jeśli pominę zakup Lich Kinga i Burning Crusade, ale kupię Kataklizm? Lvl cap będzie
ustawiony na 85 ale nie będę miał dostępnych dwóch ras i paru klas i profesji tak? Gram
Trollem Druidem z Alchemią i Herbalismem więc reszta mi raczej potrzebna nie jest.


To nie zadziała, musisz kupić wszystko po kolei.
Przypuszczam że nie uda ci się po prostu zupgardeować konta, a nawet jeśli by się udało to i tak zatrzymałbyś się na 60 lvl, z braku dostępu do miejsc, w których można dalej levelować.

Jeśli masz ograniczone fundusze to kup podstawkę i Burning Crusade i dokupuj resztę w miarę postępów w levelowaniu. Sama podstawka wystarczy Ci na krótko, bo obecnie nabijanie poziomu 60-tego jest bardzo szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 13:38, ja33no napisał:

Co jeśli pominę zakup Lich Kinga i Burning Crusade, ale kupię Kataklizm?


Cataclysm wymaga konta Wratha. Wrath wymaga konta BC by zrobić upgrade.. Mówiąc króto - to nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie, sorry że może troche noobskie, ale nie chce niczego zepsuć: Jeżeli mam usunąć foldery WTF, Cache i Interface, to mam je całe usunąć czy usunąć tylko ich zawartość? Tako poradził mnie GM a w nagrodę za moje problemy zostałem nagrodzony możliwością wypełnienia ankiety ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma różnicy, foldery te same się zapełnią/utworzą po uruchomieniu gry. W razie czego zrób kopie zapasową tych folderów,bo usunie Ci wszystkie add ony i ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 15:12, Wintesun napisał:

Mam kolejne pytanie, sorry że może troche noobskie, ale nie chce niczego zepsuć: Jeżeli mam usunąć foldery WTF, Cache i Interface, to mam je całe usunąć czy usunąć tylko ich zawartość?


Nie ma różnicy. Pamiętaj tylko, ze w katalogu Interface masz wszystkie addony a w WTF ich ustawienie (oraz także makra), więc jeśli chcesz je zachować - zrób kopię zapasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się