Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ja bym radził w ogóle zrezygnować z castsequence, szczególnie w przypadku Warlocka. To obecnie najbardziej przesycona klasa jeżeli chodzi o ilość używanych w rotacjach skilli i im wcześniej wszystko podbindujesz i się wyuczysz, tym lepiej (obowiązkowo zmień strafe na A/D, by mieć Q/E wolne na skille)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam może wie ktoś jaka profesja jest najbardziej kaso dajną ?:)
w gildii ciągle gadają ile to oni nie zarobili na Jevelcrafting (np 150k)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 09:28, Redjevel napisał:

Witam może wie ktoś jaka profesja jest najbardziej kaso dajną ?:)
w gildii ciągle gadają ile to oni nie zarobili na Jevelcrafting (np 150k)


To bardziej umiejętność jej używania jest ważna, ale zwykle najwięcej można zarobić na JevelCrafting, Inscription, Enchanting, bo na te rzeczy cały czas jest popyt. Na innych można zarobić jak się ma jakieś nietypowe patterny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 21:31, Kryhuu napisał:

Mam pytanie, czy mając na ten moment podstawkę i TBC mogę bezproblemowo czerpać pełną
radość z gry, czy absolutnie konieczne jest posiadane dwóch kolejnych dodatków (kupiłem
kiedyś Battlechesta i chciałbym tę grę odkurzyć)? Chodzi mi m.in. o możliwość znalezienia
sobie jakiejś ogarniętej gildii i funkcjonowania w niej? Bo wiem, że społeczność graczy
bywa krytyczna w niektórych przypadkach.


Jak chcesz polevelować postać, to na jakiś czas Ci ten zestaw wystarczy, ale nie masz co liczyć na to, że ktoś będzie robił rajdy na 60 i 70 poziom. Instancje 5-osobowe powinny być osiągalne dzięki automatycznej wyszukiwarce drużyn do instancji. Obecnie jest też bardzo dużo nowego contentu na poziomy 1-60, dostępnego dla posiadaczy samej podstawki.

Istnieją gildie, które przyjmują graczy na niskich poziomach (np. moja) i nie trzeba się obawiać wyrzucenia za słabą aktywność, ale przeważnie są to gildie działające towarzysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o profkę, polecam zabawę w AH. Możesz przy wkładzie własnym spokojnie zarabiać ile tylko chcesz. Przydadzą ci się jakieś addony (jakieś bo każdy woli inne) które ułatwiają przeglądanie AH i dobieranie cen (choć czasem lepiej samemu wbijać ceny). Dobrym pomysłem byłby addon z funkcją listy zakupów.
Zasada jest prosta:
- skan AH rano i wieczorem
- patrzysz na najbardziej popularne itemy
- kupujesz taniej sprzedajesz drożej (tylko bez przesady)
- czasem trzeba lekko zjechać z ceny ale nie za bardzo bo można stracić zamiast zyskać.
- pamiętaj ile Ciebie kosztował item np jeśli craft kosztował 10g to cena mniejsza/równa niż 10g jest bez sensu.
- czasem lepiej sprzedawać na sztuki np materiały do enchantów bo ktoś potrzebuje jakieś śmieszne ilości i nie chce kupować całego stacka.

Farm AH wymaga trochę wprawy, na początku pewnie trochę stracisz lub będzie zysk nie będzie jakiś mega ale z czasem jak załapiesz o co chodzi kasa nie będzie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 22:52, DragonLord napisał:

Ja bym radził w ogóle zrezygnować z castsequence, szczególnie w przypadku Warlocka. To
obecnie najbardziej przesycona klasa jeżeli chodzi o ilość używanych w rotacjach skilli
i im wcześniej wszystko podbindujesz i się wyuczysz, tym lepiej (obowiązkowo zmień strafe
na A/D, by mieć Q/E wolne na skille)



Dzięki za odpowiedz.
Nieukrywam ze potrzebował bym fachowej pomocy w grze.
Mam pare pytani.
Najlepiej na GG.
Bo na forum czekam długo na odpowiedz

NR GG 1613848

Proszę o kontakt i pomoc będe bardzo wdzęczny gram dopiero od 4dzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam straszny problem z moim DPS''sem. To co robiłem na Wotlk(koło 10-12k DPS) na kukle to teraz ledwo dociągam 9k. W wotlk grałem w fire a teraz gram w frost. I tutaj moje pytanie, jaka jest rotacja na frost maga i w jakie staty on powinien iść, miło by było jak byście podali jeszcze jakieś forum klasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 12:14, Gallbaroquo napisał:

Mam straszny problem z moim DPS''sem. To co robiłem na Wotlk(koło 10-12k DPS) na kukle
to teraz ledwo dociągam 9k. W wotlk grałem w fire a teraz gram w frost. I tutaj moje
pytanie, jaka jest rotacja na frost maga i w jakie staty on powinien iść, miło by było
jak byście podali jeszcze jakieś forum klasowe.


http://www.mmo-champion.com/threads/813785-Kuni-s-Frost-Mage-PVE-Guide

Masz tutaj build, staty, rotacje itp. wszystko podane w lekkostrawnej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 12:14, Gallbaroquo napisał:

Mam straszny problem z moim DPS''sem. To co robiłem na Wotlk(koło 10-12k DPS) na kukle
to teraz ledwo dociągam 9k. W wotlk grałem w fire a teraz gram w frost. I tutaj moje
pytanie, jaka jest rotacja na frost maga i w jakie staty on powinien iść, miło by było
jak byście podali jeszcze jakieś forum klasowe.


A tutaj dokładam "małe" FAQ dla maga właśnie ;) miłego czytania :)

http://www.world-of-warcraft.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=1494

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zainstalować WOTLKa nie mając TBC ?
I jeszcze jedna sprawa . Kupiłem płytkę WoWa WOTLK'a ,ale nie wiem czy mam ten klucz na 30dni . Jak mogę to sprawdzić . Wiem jedynie że mam to demo 10dniowe ,bo ulotka jest. Pamiętam że chyba wykorzystywało się klucz do rejestracji ,ale nie jestem pewny :/ . Może ktoś wytłumaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Nie można Wotloka bez TBC
2) Co? Samego Wotloka kupiłeś? Musisz mieć podstawkę i TBC a żeby mieć 30 dni damowych podtawką aktywujesz to 10 dniowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 17:41, Gallbaroquo napisał:

Gdzie jest wejście do Blackwing Descent?

Na dawnym balkoniku Nefariana, wschodnia część góry. Dziwne, że niby wchodzimy od tyłu, a BWL to to nie przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 15:42, alexiej napisał:

Co? Samego Wotloka kupiłeś?


Kupiłem klucz do podstawki i TBC ,a WOTLKa kupiłem płytkę ,tylko klucz do TBC jeszcze nie dotarł :<

Dnia 28.12.2010 o 15:42, alexiej napisał:

a żeby mieć 30 dni damowych
podtawką aktywujesz to 10 dniowe konto.


Ale jak mogę aktywować :] ?

PS . Opcja "odpowiedź" nie gryzie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 14:23, Volvox napisał:

> Nie wydaje mi się, by makro potrafiło rozpoznać, czy na celu jest debuff X albo
czy czar Y spudłował.

Chyba można, bo jak inaczej by działał Decursive ;)


to nie makro i nie korzysta z poleceń dostępnych w makrach. Makra jako takie nie mogą tego rozpoznawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy jesli kupie gre w wersji pudełkowej wraz z pierwszym dodatkiem,, to musze rowiez dokupic klucze.
Czy moze w wersja pudelkowa zawiera juz klucze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 18:57, siembek napisał:

Witam.
Czy jesli kupie gre w wersji pudełkowej wraz z pierwszym dodatkiem,, to musze rowiez
dokupic klucze.
Czy moze w wersja pudelkowa zawiera juz klucze?


Wersja pudełkowa ma już klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A proszę mi powiedziec
Po zainstalowanu gry z wersji pudełkowej... podstawki i 1 dodatku, to jeszcze ile bedzie patchow do sciagniecia aby muc zaczac grac?
Oretuje sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się