Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Chciałbym dowiedzieć się jak najlepiej inwestować w drzewka umiejętności dla tej klasy. Wiem że nie ma jeden i najlepszej opcji ,ale chciałbym znać wasze "przepisy" na udanego łotrzyka . Zaznaczę tylko że dopiero zacząłem grać w Wowa i prawdę mówiąc nie wiedziałem jak się za to zabrać i nic nie ruszałem (mam dopiero, na ten czas 18 lvl Xd). Raczej nie odpowiadałaby mi opcja inwestowania w pierwsze drzewko bo z tego co się zorientowałem to jest ono przeznaczone na pakowane w peta :/ ,a chyba na aktualnym patchu (bo przecież global) można inwestować tylko w jedno gałąź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 12:07, Grodhar napisał:


O jaką konkretnie klasę Ci chodzi? Bo rogue nie ma pet''a.


Pajac jestem pomyliłem łowce z łotrzykiem ... oczywiscie hunter :// <żal>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez tą konieczność inwestowania w jedno drzewko ciężko jest zrobić zły bulid ;)

Bieraj na razie talenty pod twój sposób levelowania (questy lub dungeony) i się nie przejmuj. Na maksymalnym poziomie zmienisz na PvP lub Raidowe - w zależności co będziesz chciał robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 12:56, Lara_Dorren napisał:

> Nie lepiej poszukać buildów w necie?

Tylko że takowego nie mogę znaleźć na obecnym patchu 4.0.3


Gram na takim buildzie (aktualnie 60lvl) i leveling to czysta przyjemność a elity nie straszne, więc polecam. Do tego dołóż sobie jakiegoś peta z rodziny Ferocity, najlepiej kota (buff dający agility).

20110101130936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 12:08, Lara_Dorren napisał:

Pajac jestem pomyliłem łowce z łotrzykiem ... oczywiscie hunter :// <żal>

z drzewka bm bierz wszystko za koleją poza "One with Nature" i"Pathfinding" dodatkowo 1/2 w imp mend pet wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 13:10, Reffanov napisał:

Gram na takim buildzie (aktualnie 60lvl) i leveling to czysta przyjemność a elity nie
straszne, więc polecam. Do tego dołóż sobie jakiegoś peta z rodziny Ferocity, najlepiej
kota (buff dający agility).

OwN daje ci jakieś 15ap na 60lvlu... ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 21:39, destro177 napisał:

Jaki może być maksymalny rozrzut poziomów w party, żeby zrobić random dungeon?


BTW, mógłby ktoś podpowiedzieć, jak zrobić dobrego pala na retrybucję? Mam 60 poziom.

Edit: Sorki za drugi post, kliknąłem nie to co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim, oto kolejna porcja pytań:
1. Jak wygląda sprawa gildi? Czy warto do jakiejś dołączyć? Czego oczekuje się od gracza, będę musiał wpłacać złoto czy robić jakieś inne podobne rzeczy? Co powinna oferować taka średnia gildia.

2) Ostatnio często w dungach widzę ludzi w pełnych fioletowych setach dopasowanych pod klasę (wcześniej nie widziałem, ale to pewnie kwestia tego że dopiero teraz mam lvl 60+, i pewnie są to już bardziej doświadczeni gracze gdyż na servie nie zaobserwowałem tego). Jak zdobyć taki komplecik :D?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 21:40, destro177 napisał:

BTW, mógłby ktoś podpowiedzieć, jak zrobić dobrego pala na retrybucję? Mam 60 poziom.

specnij go w prot, podobne obrażenia, znacznie lepsze aoe, survival i instant lfg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 22:16, Turner_William napisał:

Witam wszystkim, oto kolejna porcja pytań:
1. Jak wygląda sprawa gildi? Czy warto do jakiejś dołączyć? Czego oczekuje się od gracza,
będę musiał wpłacać złoto czy robić jakieś inne podobne rzeczy? Co powinna oferować taka
średnia gildia.


Dołączyć teraz bardziej warto niż wcześniej. Każda gildia w zależności pod poziomu ma zestaw profitów dla członków (szybsze zdobywanie expa, reputacji, mniejsze koszta napraw itp.)
To czego wymaga gildia to określają zasady danej gildii i mogą być różne. Zwykle gildie są albo social albo raid. Social to taka do pogadania, zrobienia razem questow itp. tu niewiele zwykle się wymaga. Raidowe są stworzone do raidowania (heh) i tam wymaga się max poziomu, dobrego sprzętu i stawianai się na raidach ;)

Dnia 01.01.2011 o 22:16, Turner_William napisał:

2) Ostatnio często w dungach widzę ludzi w pełnych fioletowych setach dopasowanych pod
klasę (wcześniej nie widziałem, ale to pewnie kwestia tego że dopiero teraz mam lvl 60+,
i pewnie są to już bardziej doświadczeni gracze gdyż na servie nie zaobserwowałem tego).
Jak zdobyć taki komplecik :D?


Chodzić na rajdy ;) (czasem można zrobić w swojej profesji zestawy (tailoring, blacksmithing, leatherworking))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ma sie tylko wotlk, to czy da sie grac wogole bez cata? jak to wyglada, wszyscy maja nowy wyglad lokacji czy tylko ci z cata? jak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 04:55, diablolod napisał:

jak ma sie tylko wotlk, to czy da sie grac wogole bez cata? jak to wyglada, wszyscy maja
nowy wyglad lokacji czy tylko ci z cata? jak to dziala?


Wszyscy, nawet osoby nie posiadające żadnego dodatku albo grające na trialu, widzą i poruszają się po zmienionym Azeroth, wykonują nowe questy, ma dostęp do nowych kombinacji rasowo klasowych itp. Dodatek daje dostęp do dwóch nowych ras, nowej, drugorzędnej profesji oraz nowych, wysokopoziomowych krain.
Nie jestem też pewien, czy żeby latać po starych kontynentach nie trzeba też mieć Cata, ale to musi sprawdzić ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie, zastanawialem sie nad powrotem do wowa... jak tylko wszedl wotlk to tylko jeden lvl wbilem i skoczylem grac sam niewiem czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się