Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2011 o 22:22, Volvox napisał:

> Elo mam pytanie chciałem zagrać w wow''a i chciałbym wiedzieć co oznacza Mastery
rating?

Nic istotnego zanim nie wbijesz co najmniej 81 poziomu ;)


80-tego akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym Recruit a Friend ? Bo zaprosiłem kolegę, i jest on aktywny. Ale na jakiej zasadzie działają ten x3 exp, i ten lvl co drugi poziom ? Musimy być w party i blisko siebie żeby to działało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 10:41, Daqes napisał:

Jak jest z tym Recruit a Friend ? Bo zaprosiłem kolegę, i jest on aktywny. Ale na jakiej
zasadzie działają ten x3 exp, i ten lvl co drugi poziom ? Musimy być w party i blisko
siebie żeby to działało ?

Jezeli dobrze pamietam, to w Pl ten system nie dziala. Trzeba byc zarejestrowanym w innym kraju, no chyba ze cos ostatnio sie zmienilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 11:27, Pateus napisał:

Jezeli dobrze pamietam, to w Pl ten system nie dziala. Trzeba byc zarejestrowanym w innym
kraju, no chyba ze cos ostatnio sie zmienilo:)

Wiem, już na początku zrobiłem sobie konto w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam addonu, co pozwoli mi przesuwać gdzie chcę moje units frames, narazie znalazłem jeden, ale nie pozwala mi przenieść target frame ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 15:27, Volvox napisał:

Dodam, że nie należy go kończyć bo potem nie można wrócić ;)


Eeeee?

Bierzesz quest, przechodzisz przez maszynę, odkrywasz dungeona, kończysz quest a potem wracasz kamieniem do Orgri i przez portal do Hyjal. Jak chcesz odkryć tego dungeona, to jest najlepszy sposób. Oczywiście jeśli nie chcesz w danym momencie iść do dungeona, tylko dalej robić questy w Hyjal, to lepiej zrobić to trochę później.

A swoją drogą, altami to wejście można odkryć na etapie levelowania koło levelu 50-60, kręcąc się w okół Blackrock Mountain właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 22:22, Volvox napisał:

Nic istotnego zanim nie wbijesz co najmniej 81 poziomu ;)


Mastery działa już od 80 levelu i wpływa na pasywne bonusy, zależne od wybranego talent speca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 14:46, Michal256 napisał:

Eeeee?
Bierzesz quest, przechodzisz przez maszynę, odkrywasz dungeona, kończysz quest a potem
wracasz kamieniem do Orgri i przez portal do Hyjal. Jak chcesz odkryć tego dungeona,
to jest najlepszy sposób.


Jeśli nie skończysz questa po odkryciu wejścia, to możesz użyć maszyny jeszcze raz i wrócić do Hyjal. Quest wtedy skończyć można na przykład przy okazji Random Dungeona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 14:07, Ziloh napisał:

Szukam addonu, co pozwoli mi przesuwać gdzie chcę moje units frames, narazie znalazłem
jeden, ale nie pozwala mi przenieść target frame ;(


Jeżeli zależy ci tylko na przesuwaniu, bez zmiany wyglądu, to polecam MoveAnything. Ten addon pozawala na przestawienie, powiększenie / pomniejszenie etc., praktycznie każdego elementu interfejsu.
Zalecam ustawienie profilu dla każdej postaci, przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 11:54, Daqes napisał:

> Jezeli dobrze pamietam, to w Pl ten system nie dziala. Trzeba byc zarejestrowanym
w innym
> kraju, no chyba ze cos ostatnio sie zmienilo:)
Wiem, już na początku zrobiłem sobie konto w UK.

Party, oddaleni max 100 yardów od siebie do 60 levela - exp x3
Co drugi level może ci oddawać jak stoicie blisko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, jak ogarnąć tego Blizzardowego outfittera do zmieniania całego gearu? Bo dodaję broń do setu na zmianę (u mnie to jest PVE i PVP) i jak zmieniam na przykład z PVE na PVP to się zmienia, a jak vice versa to nie i totalnie nie wiem jak to się robi. Przypadkiem mi wszystko wychodzi.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 20:37, dulak napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, jak ogarnąć tego Blizzardowego outfittera do zmieniania całego
gearu? Bo dodaję broń do setu na zmianę (u mnie to jest PVE i PVP) i jak zmieniam na
przykład z PVE na PVP to się zmienia, a jak vice versa to nie i totalnie nie wiem jak
to się robi. Przypadkiem mi wszystko wychodzi.

Dzięki.

Moze nie znajduje jakiegos itemu z danego setu? I nie moze ''przebrac'' postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 20:47, Pateus napisał:

> /ciach/


Raz mi krzyczał, że nie mam czegoś, ale teraz mam totalnie wszystko, sprawdzałem 10 razy. Może ja po prostu nie wiem jak to ustawić. Możesz powiedzieć jak to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 20:51, dulak napisał:

Raz mi krzyczał, że nie mam czegoś, ale teraz mam totalnie wszystko, sprawdzałem 10 razy.
Może ja po prostu nie wiem jak to ustawić. Możesz powiedzieć jak to się robi?

Nie majac wowa na kompie musialbym walnac z pamieci, aczkolwiek skomplikowane to chyba nei jest:>
Ustawiasz w opcjach aktywny equip menager.
Nazywasz dany set i ustawiasz itemy ktore maja byc equipowane. Makrujesz/bindujesz/jak zwal tak zwal.
Dosyc proste:) Sprawdz jeszcze raz wszystko albo zresetuj ustawienia menagera i jeszxze raz zrob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tym nazywaniem to nie problem, ale chodzi mi to to, że jeszcze nie cały set pvp mam w cata i jest to tylko kilka itemów, a niektóre są i tu i tu (w sensie ze w secie PVE i PVP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 21:11, dulak napisał:

No z tym nazywaniem to nie problem, ale chodzi mi to to, że jeszcze nie cały set pvp
mam w cata i jest to tylko kilka itemów, a niektóre są i tu i tu (w sensie ze w secie
PVE i PVP)

Jezeli dubluje sie item to po prostu nie powinno go zmieniac. Sam tak mialem w jednym z dwoch pvp setow. Wiec moze skasuj ustawienia i sprobuj jeszcze raz, bo to jest naprawde prosta sprawa-innego rozwiazania nie ma:) PRzykro mi ale bardziej nie pomoge. Sprobuj zrestartowac menagera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy trzeba miec wszystkie dodatki czy sam cata zeby miec "wszystko" czyli utland i northred... bo logicznie zecz biorac wszystkie, ale przed chwila ktos w gildi upiera sie ze ma tylko wowa i cata i wylevelowal bez problemu do 85 bo mu northred i tbc dziala normalnie... to jak to w koncu jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 18:46, diablolod napisał:

czy trzeba miec wszystkie dodatki czy sam cata zeby miec "wszystko" czyli utland i northred...
bo logicznie zecz biorac wszystkie, ale przed chwila ktos w gildi upiera sie ze ma tylko
wowa i cata i wylevelowal bez problemu do 85 bo mu northred i tbc dziala normalnie...
to jak to w koncu jest :/

Jezeli chcesz miec caly swiat, MUSISZ miec wszystkie dodatki i podstawke. Jezeli kupisz sama podstawke, mozesz lvlowac do 60 i mozesz chodzic po swiecie nie liczac map dodanych w dodatkach. Kupisz tbc zwiekszaja ci si mozliwosci o swiat, klasy itp dodane w tbc. I analogicznie przy wotlk i cata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2011 o 18:50, Pateus napisał:

Jezeli chcesz miec caly swiat, MUSISZ miec wszystkie dodatki i podstawke. Jezeli kupisz
sama podstawke, mozesz lvlowac do 60 i mozesz chodzic po swiecie nie liczac map dodanych
w dodatkach. Kupisz tbc zwiekszaja ci si mozliwosci o swiat, klasy itp dodane w tbc.
I analogicznie przy wotlk i cata.

no wlasnie, a ten idiota non stop sie kluci ze nie bo on ma cata i wowa zwyklego i wszystko ma :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się