Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2011 o 18:52, diablolod napisał:

no wlasnie, a ten idiota non stop sie kluci ze nie bo on ma cata i wowa zwyklego i wszystko
ma :S

KLamie, bo i faktem jest, ze aby zainstalowac tbc musisz miec podstawke. Zeby miec wotlk musisz miec tbc, zeby miec cata musisz miec wotlk. Inaczej nie zainstalujesz poprawnie:> Nawet nie wiem czy niepoprawnie sie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2011 o 18:56, Pateus napisał:

KLamie, bo i faktem jest, ze aby zainstalowac tbc musisz miec podstawke. Zeby miec wotlk
musisz miec tbc, zeby miec cata musisz miec wotlk. Inaczej nie zainstalujesz poprawnie:>
Nawet nie wiem czy niepoprawnie sie da:D


tak juz mnie zdenerwowal... kazalem mu zrobic screena swoje konta na battlenecie...to powiedzial ze nie, a jak spytalem dlaczego powiedzial niewazne i juz siedzi cicho :] w koncu wyciagnelem od niego ze kiedys to bylo konto brata. ale on stwierdzil ze teraz jesgo brat ma inne konto a na tym z pewnoscia nie bylo zadnych dodatkow...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 19:56, Lara_Dorren napisał:

Jakie zwierzaki są najlepsze dla hunta ? Mam 31lvl i latam z miśkiem .

Misiek niby fajny tanczek. Dobry jest tez zolw lub swinia. Jednak nie ma to jak kotek:) Moze slabszy pancerzyk ale dpsik kreci mily. Ja stawiam na Nightsaberke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 20:08, Pateus napisał:

> Jakie zwierzaki są najlepsze dla hunta ? Mam 31lvl i latam z miśkiem .
Misiek niby fajny tanczek. Dobry jest tez zolw lub swinia. Jednak nie ma to jak kotek:)
Moze slabszy pancerzyk ale dpsik kreci mily. Ja stawiam na Nightsaberke:)


http://www.wowhead.com/npc=731 A ten ;P? Tego twojego nie mogę znaleźć :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 21:31, destro177 napisał:

Czy kompletowanie setów daje jakieś bonusy w samych przedmiotach, o których nie ma nic
w opisie? Takie coś pamiętam z Diablo 2.

Tak. Za 2/4 czasami nawet 6 czesci masz dodatkowe bonusy, rozniace sie oczywiscie w zaleznosci od przeznaczenia setu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 19:47, diablolod napisał:

tak juz mnie zdenerwowal... kazalem mu zrobic screena swoje konta na battlenecie...to
powiedzial ze nie, a jak spytalem dlaczego powiedzial niewazne i juz siedzi cicho :]
w koncu wyciagnelem od niego ze kiedys to bylo konto brata. ale on stwierdzil ze teraz
jesgo brat ma inne konto a na tym z pewnoscia nie bylo zadnych dodatkow...ehh


Na moim pudełku od Cata pisze jak byk "requires Wrath of the Lich King". Jeśli koleś twierdzi inaczej, to po prostu kłamie. Trafiają się tacy, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 18:56, Pateus napisał:

KLamie, bo i faktem jest, ze aby zainstalowac tbc musisz miec podstawke. Zeby miec wotlk
musisz miec tbc, zeby miec cata musisz miec wotlk. Inaczej nie zainstalujesz poprawnie:>
Nawet nie wiem czy niepoprawnie sie da:D


Tu się akurat mylisz. Żeby zainstalować np. WLK wystarczy sama płytka WLK. W przypadku Cata z tego co słyszałem jest podobnie (akurat Cata mam w wersji cyfrowej, więc tego nie sprawdzę).

Natomiast żeby grać w Cata, trzeba mieć konto Battle.Net z aktywowanymi odpowiednimi licencjami gry i tu żeby aktywować Cata, rzeczywiście trzeba mieć WLK. Tak samo żeby aktywować WLK trzeba mieć TBC, oraz żeby aktywować TBC, trzeba mieć podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 00:48, Michal256 napisał:

>

Powtarzasz to co napisalem. Pisalem ze nie mozna poprawnie zainstalowac dodatku, nie majac aktywnej wersji wczesniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 00:50, Pateus napisał:

Powtarzasz to co napisalem. Pisalem ze nie mozna poprawnie zainstalowac dodatku,
nie majac aktywnej wersji wczesniejszej.


Zapewniam cię, że instalując grę z płyty WLK, instalacja jest wykonywana poprawnie i działa bez najmniejszych zarzutów.

Na takim kliencie możesz grać nawet nie mając WLK, przy czym nie będziesz miał wtedy dostępu do lokacji WLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sil kontynuowac tematu, jezeli ktos z uporem mastodonta upiera sie przy detalach, byle by wyszlo na jego.
Diablolod racja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 07:10, diablolod napisał:

na plytach znajduje sie sam patch wiec niewiem co za roznica czy "zainstalujesz" dodatek
czy nie
liczy sie tylko kod aktywacyjny


Na płycie DVD Lich Kinga znajdują się wszystkie dane gry, od czasu podstawki. Podobno na płycie Cataclysmu wycięto część danych, bo nie mieściły się one na płycie, ale teraz gdy klient jest w stanie pobierać dane w trakcie gry, nie stanowi to większego problemu.

Jakie to ma znaczenie?

Instalacja wszystkiego po kolei zajmuje ogromne ilości czasu. Ponadto podstawka i pierwsze dodatki są dostępne w różnych wersjach.

Jak ktoś gra od początku, to ma jeszcze WoWa na 4 CDkach oraz TBC na 4 CDkach. Kiedyś podstawka instalowała się z tych płyt około godziny. Teraz pewnie będzie to zajmowało jakieś 15-20 minut, ale...

Przy premierze każdego z dodatków zmieniała się struktura plików gry. Każda taka zmiana wymaga sporo czasu ze strony instalatora. Trwa to z reguły dłużej niż czysta instalacja wg nowej struktury. Dla przykładu - gdy wchodził patch 4.0 podczas trwania Lich Kinga - struktura plików została dostosowana do tego z Cataclysmu - instalacja patcha trwała ponad godzinę. Instalacja gry na czysto ze stron battle.netu trwa około 10-15 minut.

Aktualizacje z czasów TBC i WLK może będą trwały trochę krócej, ale wciąż konkluzja jest taka sama. Szybciej i lepiej jest zainstalować grę z najnowszych płyt. Instalacja WLK z DVD samego WLK trwa około 20 minut. Jeśli będziesz leciał po kolei od podstawki, może to zająć nawet 2 godziny.

Do tego dochodzą jeszcze różne wersje gier. Jeśli się okaże że masz podstawkę zainstalowaną w nowszej wersji niż TBC, to instalacji TBC z płyt w ogóle nie uda się wykonać. To samo będzie z WLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2011 o 11:40, Michal256 napisał:

CIACH


rozmowa ogolnie jest troche bezsensowna.
Ogolnie srednio mnie obchodzi jakie wersje sa na plytach. ja mam 4 cd wow i 4 cd tbc. ale niewazne

panu ktorego zacytowales na poczatku poprzez "poprawna" instalacje chodzilo najprawdopodobniej wpisywanie kluczy. a to po kolei trzeba robic (chociaz nie wiem... nigdy mi sie tak nie nudzilo zeby wpisywac klucze od tylu wbrew logice :])

Jak tak czytam te pesty to... niewiem o co my sie wlasciwie klocimy bo wszyscy pisza to samo ale innymi slowami.

ogolnie zeby miec cata trzeba miec tez wszystkie poprzednie czesci czy to pudelkowe czy cyfrowe wersje
licza sie same klucze
wystarczy miec podstawowa wersje 1.0 wowa, zpatchowac do 4.3 i zakupic dodatki pokolei, powpisywac klucze i mozna odrazu grac bez sciagania czegokolwiek

cos ominelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 14:40, diablolod napisał:

cos ominelem?

Tak. Zapomniales dodac ze mozna zakupic wersje US tylko ze wtedy trzeba placic w $. No i mozna tez placic w euro, niekoniecznie PLN :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Jak sprawdzić na ile ma się zbanowane konto ? Dzisiaj grałem sobie ,aż zaczęło mnie wywalać z gry z powodu disconnectu ,to ja na upartego cały czas (raz na 1min raz na 5min z powodu kolejnego dc) wbijałem ,bo miałem inste z jakimiś randomami . Właśnie chciałem wejść na pograć a okazuje się że mam zbanowane konto ://. Rok temu ktoś wkradł mi się na konto i sprawił że miałem per-bana ,teraz mam nadzieję że to ban na określoną liczbę godzin/dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się