Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Na serwerze Ahn''Qiraj są co najmniej 2 czysto polskie gildie po stronie Sojuszu. Serwer jest całkiem "świeży", więc jeśli ktoś chce do nas wpaść to droga wolna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 16:37, L33T napisał:

U mnie na Nordrassil-u widziałem Husarie jak ktoś wie kto jest ich szefem prosze o info

Ktoś z tego forum (chyba jakiś moderator) miał w opisie: Zapraszam do Husarii na Doomhammerze - (tu był link do forum tejże gildii). Czy coś takiego. Poszukaj w tym temacie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś może dlaczego po instalacji patcha nie działają mi GEM i CTR oraz co trzeba zrobić by znów działały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, a co najgorsze - Inxomniax się wyłożyło. Kombinuje już dwa dni z jakimiś substytutami tegoż, ale jak na razie efekty są marne. Insomniax jest niezastąpione :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 19:10, KaPe napisał:

Nie ma rzeczy niezastąpionych - o "Insomniaxu" nigdy nie slyszalem o sobie jakoś radze ;)


Tak to bywa z rzeczami niezastapionymi, ze jak ich sie nie ma to nie czuje sie potrzeby ale jak raz sie sproboje, to zyc bez nich sie nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 18:46, Ygrek-PL napisał:

Tia, a co najgorsze - Inxomniax się wyłożyło. Kombinuje już dwa dni z jakimiś substytutami
tegoż, ale jak na razie efekty są marne. Insomniax jest niezastąpione :).

Titan panel działa polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 19:23, L33T napisał:

Titan panel działa polecam

Ale Curse Gaming NIE DZIAŁA! Tzn. działa, ale taką prędkość to ja se dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prawie rocznej przerwie wracam do gry :) Chcę zacząć od nowa całą rozgrywkę i szukam jakiegoś nowego serwera PvP. Jaki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 19:36, Radzisz napisał:

Lepiej powiedzcie kiedy oczekiwać The Burning Crusade - spać po nocach nie mogę :P

Daj sobie spokój, jeszcze co najmniej pare miesięcy. Jak zamierzasz nie spać do momentu wydania, to dlugo sobie nie pograsz zanim cię odwiozą Rką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie... Czy jest taka mozliwosc, ze np. gdybym zrzucil sie na wowa z kolega to czy moglibysmy grac na jednym koncie w tym samym czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 21:29, Makus89 napisał:

Ja ma pytanie... Czy jest taka mozliwosc, ze np. gdybym zrzucil sie na wowa z kolega to czy
moglibysmy grac na jednym koncie w tym samym czasie??


Nie.. Może grać tylko jedna osoba w danym momencie na danym koncie:) Czyli tylko jeden z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 21:29, Makus89 napisał:

Ja ma pytanie... Czy jest taka mozliwosc, ze np. gdybym zrzucil sie na wowa z kolega to czy
moglibysmy grac na jednym koncie w tym samym czasie??

Pomijając już to, że dwie osoby grające na jednym koncie są niezgodne z EULA(bodajże wyjątek rodzica i dziecka byl^^), więc jeśli jakimś cudem by wyszlo, to nie byloby za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 19:23, L33T napisał:

> Tia, a co najgorsze - Inxomniax się wyłożyło. Kombinuje już dwa dni z jakimiś substytutami

> tegoż, ale jak na razie efekty są marne. Insomniax jest niezastąpione :).
Titan panel działa polecam

Tylko, że Titan Panel to coś innego niż Inxomniax i sam Titan Panel nie jest dla mnie czymś wyjątkowo przydatnym. Dlatego dopóki nie wyjdzie kolejna kompilacja Insomniax''a, to będę się musiał męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się