Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam.
Dodałem trial Catalysmu do swojego konta, ściągnęły się jakieś dane i gra przestała działać. Pokazuje się pasek ładowania, dochodzi do 100% i kaplica mogę czekać do końca świata.

Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 17:18, maniekk napisał:

Witam.
Dodałem trial Catalysmu do swojego konta, ściągnęły się jakieś dane i gra przestała działać.
Pokazuje się pasek ładowania, dochodzi do 100% i kaplica mogę czekać do końca świata.

Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam.

spróbuj repair i defragmentację dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze - który pasek?
odpalasz grę z launchera? jeśli tak spróbuj z wow.exe. powinna gra wystartować, po zalogowaniu, jeśli czegoś ci brakuje gra sie zrestartuje.
Od czasu cataclysmu u mnie launcher czasem nei dociąga patchy - trzeba zrobić tak jak podałem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 23:09, DemoBytom napisał:

po pierwsze - który pasek?
odpalasz grę z launchera? jeśli tak spróbuj z wow.exe. powinna gra wystartować, po zalogowaniu,
jeśli czegoś ci brakuje gra sie zrestartuje.
Od czasu cataclysmu u mnie launcher czasem nei dociąga patchy - trzeba zrobić tak jak
podałem powyżej.


Ok wszystko już działa, odpaliłem naprawę, wyłączyłem antywirusa i firewalla. Dziś popróbuję z ustaleniem co mnie blokowało, stawiam na Nortona.

Dziękuję za pomoc w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może dodatek, który pokaże mi na mapie w grze lokalizację każdego wejścia do dungeona? Potrzebne mi to do achievementa związanego z obecnym eventem, a szukanie ręczne współrzędnych jest męczące i w dodatku dane te są często przestarzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 23:50, Narmo napisał:

Znacie może dodatek, który pokaże mi na mapie w grze lokalizację każdego wejścia do dungeona?
Potrzebne mi to do achievementa związanego z obecnym eventem, a szukanie ręczne współrzędnych
jest męczące i w dodatku dane te są często przestarzałe.


Przestarzałe raczej nie są, bo lokacje wejść się nie zmieniły (chyba tylko ta w Ogrimmar ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 00:55, Volvox napisał:

Przestarzałe raczej nie są, bo lokacje wejść się nie zmieniły (chyba tylko ta w Ogrimmar
;))


Część lokacji się rozdzieliła i teraz są uznawane, jako dwie. Ale nawet jeżeli się nie zmieniły. To znacie może listę współrzędnych, które mogę skopiować do TomToma? Szukałem na wowhead, ale tam połowa opisów lokacji nie ma współrzędnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam druida restoration z całkiem niezłymi itemami +spirit i intelect.
Mimo to że na 67 lvl mam łącznie 303 intelect i 340+ spirit to healing wychodzi naprawdę kiepsko, nie potrafie nawet utrzymać przy życiu tanka tuż po rozpoczęciu instancji. W WotLK druidem radziłem sobie naprawdę dobrze, za to po Cata jest to naprawdę męczarnia... Jest jakiś sposób na poprawę czy trzeba czekać na nowego patcha, o ile będzie on wnosił coś do druida.?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 16:34, Kamell napisał:

Mam pytanie do wprawionych Hunterow :)

Wprawiony jeszcze nie jestem - ale takie moje pomysły.
Najważniejsze sprawa: musisz aktualnego zwierza "zluzować" za pomocą Dismiss. Przy oswajaniu dobrze jest zwierzaka usadzić w miejscu, żeby Ci nie przerwał operacji łapania. Popatrzyłem na to makro i szczerze mówiąc nie wiem po co tyle zachodu? Nie masz peta, ustawiasz freeze trap, zwabiasz wilczka i go oswajasz - cała filozofia. Możliwe jest również, że masz załadowane wszystkie sloty aktywnych petów: wtedy musisz udać się do Stable Mastera, aby umieścić w nim choć jednego z nich w celu zwolnienia miejsca na kolejnego.
BTW: dla Huntera i tak najładniejszym IMO jest ten pet - http://www.wowhead.com/npc=32517#screenshots ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AEN HANSE

Frakcja: Horda
Realm: The Venture Co EU RPPVP


"- Co to jest u diabła, hanza?
- Aen hanse - wyjaśnił Cahir - to w naszym języku zbrojna drużyna, ale taka, którą łączą więzy przyjaźni...
- Kompania?
- O, Właśnie. Słowo, jak widzę, weszło do tutejszego żargonu...
- Hanza jest hanza - przerwała Angouleme.
- A po naszemu: hulajpartia albo hassa. O czym tu gadać? (...) Nie ma szans jeden przeciw całej hanzie."

Aen Hanse, gildia dla dojrzałych ludzi, którzy szukają przede wszystkim dobrej zabawy i fajnego towarzystwa. Stawiamy raczej na ciekawych i zabawnych graczy, a nie tych, którzy nieustannie gonią za fioletem. Rajdy są u nas jedynie wymówką, aby przyjemnie spędzić czas i popychać pierdoły na czacie głosowym. Nie oznacza to, iż zamierzamy slackować z progressem, mamy po prostu nieco odwrócony system wartości . Szukasz zwariowanej, nietypowej oraz nad wyraz życzliwej gromady ludzi? AH jest gildią właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy zarówno graczy rozpoczynających swoją przygodę w świecie World od Warcraft, jak i doświadczonych poszukujących nowej przystani.
Poszukujemy przedstawicieli wszelkich klas i profesji.
Uwaga: Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą. Przedawkowanie grozi zapluciem monitora, bólami brzucha lub upadkiem z krzesełka.

Do naszego zrzeszenia przyjmowane są z reguły osoby dorosłe, aczkolwiek zdarza się, iż czasami robimy odstępstwa od tej reguły. Odwiedź naszą stronę: http://www.aenhanse.pl utwórz konto, zapoznaj się z regulaminem i złóż podanie. Później zgłoś się do szefostwa.

/w in-game:
Smrodek, Deathnez, Dzill, Odyn,Nightwishes,Vectivus(Rada),Kooni(Raid leader)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 17:16, Alehor napisał:

http://www.wowhead.com/talent#ffhbZfGccRc0RGo:0okbfMcmV

Takie cos dla rogala PvE only sie nada? (nie gram w wowa - opierałem się na doświadczeniach
z TBC xD)

chociaż mój rogal ciągle 80 i pve nie gram/nie grałem, poza epizodami w stylu farmy icc za epoxami i to assa ten ten build śmierdzi z kilometra =)
imp recuperate- bezużyteczne, prawie nigdy tego nie będziesz używał może jedynie okazjonalnie raz na ruski rok
rein leather- jak wyżej, jak cie coś trafi to troche armoru nie wiele pomoże, pozatym większość tych obrażeń to będą zaklęcia wiec...
zamiast tych 2, należy wydać te 4 punkty na :
blade twisting- pasywne spowolnienie jakichś addów z pewnością może okazać sie przydatne na heroikach, na raidach nie mam pojęcia ale jeśli coś da się spowonić zapewne musi być spowolnione raczej ;>
+ masz do wyboru: imp sprint, imp gouge, imp kick wszystko jedno co wybierzesz ja bym brał imp sprint lub imp gouge
a i zamiast deadly momentum- relentless strikes 3/3 więc musisz z czegoś w assa zrezygnować prawdopodnobnie quickening 1/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 14:15, Daronn_Darker napisał:

0.o Nie potrafię sobie nawet wyobrazić jak kiepski musisz być. Druidem i to jeszcze przed
81 poziomem nie da sie źle leczyć. Pokaż armory, może masz zły build?


Tutaj masz link na armory do mojej postaci. Nie sądze żebym miał złe itemy czy zły build...

http://eu.battle.net/wow/en/character/kul-tiras/talamon/simple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 18:21, Caridin napisał:

> 0.o Nie potrafię sobie nawet wyobrazić jak kiepski musisz być. Druidem i to jeszcze
przed
> 81 poziomem nie da sie źle leczyć. Pokaż armory, może masz zły build?

Tutaj masz link na armory do mojej postaci. Nie sądze żebym miał złe itemy czy zły build...

http://eu.battle.net/wow/en/character/kul-tiras/talamon/simple

Nie wiem czy slepa jestem czy na prawde widze, ze masz sporo itemkow z ponizej 60lvl czyli wersji podstawowej gry. Na twoim miejscu od razu bym poszla zdobyc nowe. Masz pare epikow ale to epiki z classica, wersji podstawowej gry...i sa one niestety slabsze od zieleniakow z burning crusade (i to takich na 60lvl). Moim zdaniem powinienes udac sie na AH albo porobic zadania w Outlandzie zeby zdowyc nowe przedmioty. Nic dziwnego, ze masz slabe heale z tym crapem w koncu 67lvl to nie to samo co 60 a przepasc w jakosci przedmiotow wersja podstawowa wowa vs burning crusade jest ogromna. Z czego wiem jakies trinkety w burning crusade tez da sie zdobyc.

Talentow nie sprawdzilam bo akuart u druida nie mozna za wiele spascic. Liczy sie tez styl gry, ale i tu druid to latwizna.

p.s.
Te przedmioty z 44-49lvla...o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok. To sprawa healingu chyba sakończona.
A co z moim dps? Do dps ubieram inne itemy na intelect i spirit, i też nie robie go zbyt dużo. Sprawdzicie może moje talenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym co masz spokojnie powinieneś dawać rady. Talenty, no dość normalnie rozłożone. Powinieneś tanka spokojnie utrzymać. Korzystasz z addonów pomagających leczyć, typu Grid, VuhDu? Jeśli nie, ściągnij, zainstaluj. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie od dziś jakieś problemy uniemożliwiające grę? Bo u mnie do wczoraj wszystko gites, a dzisiaj długo łączy z serwerem, jak gra się załaduje to lag (chat działa normalnie) i disconnect... Z dziwnych rzeczy zauważyłem 0 ms latency.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się