Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Słyszałem swego czasu narzekania na nowy system raid id, ale dopiero dziś się przekonałem, jakie złośliwe bydle z tego jest ;) Jakimś cudem zdołałem się zapisać na Heroicu do bossa, którego ubiłem na normalu, podobnie jak kilku innych ludzi - w tym też tacy, którzy byli tylko na wipach na *innym* heroicznym bossie, a killa nie mieli żadnego. GM oczywiście był niezmiernie pomocny, wysunął teorie, że zapisaliśmy się do Heroicznych Trashy (!) Magmawa, z kolei inny stwierdził, że powinniśmy lepiej pilnować gildiowiczy ;) W rezultacie nie możemy przełączyć instancji na heroic by kilka osób nie dostało porta poza instancje bez możliwości wejścia bo są "zapisani do innej instancji Heroic".

Przedziwna sytuacja, ale być może komuś się przyda jako przestroga, że system jest jednak lekko popier... I niesamowicie irytująca, bo pod względem progressu reset w plecy (tym bardziej wqrwiające, że w poprzednim boss był na 2% a były jeszcze 2 dni). Nie dość, że połowa bossów w tierze miała bugi/exploity, to jeszcze sam system zapisu daje kopa w dupe.
Tak sobie marudze tylko ;) Zapewne nie jest to odosobniony przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 22:44, Alehor napisał:

> Ravenholdt, ludzi w sam raz, jest też kilka polskich gildii (oczywiście poza Accidentally

> ;p).

Role-Play''owy :/ odpada jakieś inne propozycje? Co powiecie o Emeriss? Kumpel mówił
że tam gra, ale ja szukam servera na którym ktoś zapozna mnie ze zmnianami od czasów
2.4.3 w naszym rodzimym języku bez żadnych barier i przeszkód i w dodatku "w praniu"
:P


Grałem na Emerissie, i o ile nie było jakoś źle to praktycznie są tam sami duńczycy, norwedzy i szwedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 18:00, TigerXP napisał:

Witam, czy ktos moglby mi poradzic w co ladowac grajac magiem frost pvp, chodzi mi o
staty.
Z góry thx.

Z tego co się orientuję to staty dostajesz automatycznie po każdym poziomie - chodzi Ci raczej o talenty. :P W takim razie polecam: http://elitistjerks.com/f75/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, chodzi mi o staty, takie w gemach itp, zreszta istnieje reforging wiec staty na itemach mozna zmieniac. Ogólnie zastanawiam sie gdyz teraz talenty maga frost wygladaja calkowicie inaczej niz w wotlku, tam sie ladowalo głównie w haste (oczywiscie po osiagnieciu capa na hit rating itp), olewka crita bo talent shatter mial calkowite dzialanie. Teraz sam nie jestem pewny o co chodzi i czego ile ladowac bo na bank trzeba troche w crita dac. W kazdym badz razie dzieki za dobre checi :)
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 3x Crit chance na frozen/FoF proc, więc celujesz w 33% crit. Aczkolwiek słyszałem też o magach, którzy mają tylko 20% crit i resztę ładują w Mastery. Haste jest komplenie bezużyteczny w Ice Lance specu, szybsze globale nie są warte straconego damage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 16:45, TigerXP napisał:

Nie nie nie, chodzi mi o staty, takie w gemach itp, zreszta istnieje reforging...

Ehhh kurde: mea culpa - jestem jeszcze świeżakiem w WoW i ciągle wylatują mi z głowy oczywiste rzeczy takie jak m.in. reforge. Mam nadzieję, że choć trochę pomogła podana stronka i przepraszam za błędną interpretację Twej prośby. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 18:00, TigerXP napisał:

Witam, czy ktos moglby mi poradzic w co ladowac grajac magiem frost pvp, chodzi mi o
staty.
Z góry thx.

odrobina spellpenetration tez nie zaszkodzi, do 4.06 mastery, hit na 0% missa dla target lvl 85 jest stosunkowo niski,crit w okolicach 30% ale imho nie jest to obligatoryjne. frost to imba kontrola, nie musisz zabic podczas jednego deepfreeza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za info, troche mi sie juz rozjasnilo z tymi statami, w dodatku znalazlem dokl tego czego szukalem na arena junkies wiec juz wsio w pariadke :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jaki mail supportu mam napisać prośbę o "odłączenie" autentyfikatora? Robiłem update iphona i od tego momentu nie mogę się zalogować do WoW''a a konto nie zostało skradzione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej chyba tutaj znajdziesz pomoc: http://eu.blizzard.com/support/index.xml?locale=en_GB - a na przyszłość muszę sobie zapamiętać - przed czyszczeniem iP usunąć token z konta, a później dołączyć go ponownie. ;)
P.S Chyba nie na darmo dali to ostrzeżenie:
Resetting

WARNING : The Battle.net Mobile Authenticator option MUST be removed from your Battle.net Account BEFORE resetting the Battle.net Mobile Authenticator. If you reset the Authenticator before removing the serial number from your account, you will no longer be able to access the account.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ymm. A w jakim miejscu to niby mam wybrać, bo dzwonić do Blizza nie chce a wysłać maila z której z kategorii najlepiej? Jakoś o autentyfiator nie ma takowej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 21:36, Daronn_Darker napisał:

Dlaczego mogę kupić dla swojego paladyna tylko set 60 lvl, ale dla DPS/tank, a nie dla
healera z intellect?


Bo ten set jest z przed 5ciu lat, i kiedyś był jedynym, słusznym setem pod PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 15:59, SoieR napisał:

> Ostatnio przesłuchuje sobie znowu soundtrack z wowa i nie mogę znaleźć tego utworu:
http://www.youtube.com/watch?v=hJmPlIVhngY
> . Orientuje się ktoś czy jest dostępny na którymś? Albo w jakiejś innej wersji.

na azuremyst to leci chyba, możliwe jeszcze terokkar i nagrand.


W soundtrackach żadna nie pasuje:( najbardziej tą z azuremyst przypomina. Mówię ofc o wersji cd. Pamiętam, że swego czasu jak jeszcze grałem w wowa to łaziłem właśnie po azuremyst żeby znaleźć ten utwór i też się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 15:34, alexiej napisał:

...a wysłać maila z której z kategorii najlepiej? Jakoś o autentyfiator nie ma takowej ^^

If you are unable to find an answer to your question or a solution to your issue in the FAQ, you can contact us directly. Simply click the button "Contact Support" below.
A skoro zrobiła Ci to kobieta to nigdy, przenigdy więcej nie pozwól jej być AFK... Away From Kitchen. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 11:54, Daronn_Darker napisał:

Kiedyś paladyni mieli do wyboru 3 rodzaje set`ów na 60 lvl, dlaczego jest teraz tylko
jeden?

Niby kiedy? W vanila nie istnieli inni Paladyni niż leczący i Retardy udające dps na BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się