Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mi nawet launchera odpalić nie chce xD. Wyskakuje mi tylko: "Launcher cannot obtain patching information. Please check your Internet configuration."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 19:51, TigerXP napisał:

A ja powróce do tematu lagów. Czy ktos ma jakies info na ich temat, sporo ludzi, w tym
mnie, mecza lagi, co gorsza lagi pojawiaja sie tylko na arenach. A ze głównie pvp sie
zajmuje to troche uciazliwe. A na oficjalnych stronach ani widu ani slychu.

Dzisiaj przedwcześnie coś im serwery padają, bo będą wprowadzać patcha, ale same lagi dla wielu osób (w tym mnie) obecną są już jakoś od ponad 3 tygodni i Blizzard nic z tym nie robi (głównie w stolicach i instancjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 21:14, Michal256 napisał:

To na pewno wszystko przez Service Packa do Win7 :P


To było by całkiem możliwe, ten system jest zdolny do wszystkiego.

Poważnie, dobrze by było gdyby problem dotyczył tylko WoW''a nie całej platformy ;p

E:

NA działa, nie wiem jak EU. Można grać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 21:20, Shinigami napisał:

To było by całkiem możliwe, ten system jest zdolny do wszystkiego.

Poważnie, dobrze by było gdyby problem dotyczył tylko WoW''a nie całej platformy ;p


Ja myślę że winny jest nie tyle b.net co właśnie ogromny nacisk na sieć dziś. Windows Update MSa też padł. Szukałem czegoś przed chwilą przez google - wiele stron nie chce się po prostu wczytywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2011 o 21:20, Shinigami napisał:

NA działa, nie wiem jak EU. Można grać ;p


EU nie dziala :P

Akurat areny gralismy i boom ! wywalalo nas po kolei najpierw przeciwnikow potem nas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe na hc byłem wywaliło mnie potem "nie byłem" w party, relog i wszystko w normie. Za to sporo serwów na liście padło. Patch 4.0.6 to same problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal wyskakuje wa m ten tekst "Launcher cannot obtain patching information. Please check your Internet configuration." czy blizz zmienil cos w kanalach czy poprostu ta informacja sie zalacza z tego wzgledu na nowy patch i crach serva..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2011 o 21:18, Arcling napisał:

Dzisiaj przedwcześnie coś im serwery padają, bo będą wprowadzać patcha, ale same lagi
dla wielu osób (w tym mnie) obecną są już jakoś od ponad 3 tygodni i Blizzard nic z tym
nie robi (głównie w stolicach i instancjach).


No wlasnie u mnie jest to samo, w stolicach to praktycznie niezauwazalne, na insty nie chodze to nie wiem, ale jesli masz to co ja na arenach to wspoczuje. Tak sie nie da grac szczerze powiedziawszy. Przed wprowadzeniem patcha bylo calkiem dobrze, potem bec i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 21:18, Arcling napisał:

> A ja powróce do tematu lagów. Czy ktos ma jakies info na ich temat, sporo ludzi,
w tym
> mnie, mecza lagi, co gorsza lagi pojawiaja sie tylko na arenach. A ze głównie pvp
sie
> zajmuje to troche uciazliwe. A na oficjalnych stronach ani widu ani slychu.
>
Dzisiaj przedwcześnie coś im serwery padają, bo będą wprowadzać patcha, ale same lagi
dla wielu osób (w tym mnie) obecną są już jakoś od ponad 3 tygodni i Blizzard nic z tym
nie robi (głównie w stolicach i instancjach).

oni wogóle ostatnimi czasy strasznie graczy olewaja, nie tylko pod wzgledem technicznym (lagi, pobugowane patche) to nawet nie ma sie komu za balans klas wziąść- i tak już od jakichś 4-5 miesięcy- warki globalują ludzi?- kk dorzucimy więcej dmg znerfimy mobilność, może będzie dobrze! tja, ja jestem w stanie zrozumieć mięsiąc na waryjackich papierach ze względu na wejśćie nowego dodatu- ale do ciężkiej cholery my wszyscy płacimy im za testowanie gry na nas- i to już od niemal poł roku, myślałem że gracze przesadzają z płaczem związanym z połączeniem bliza z activision- teraz widze jak bardzo sie myliłem, dawny blizz i ich "...kiedy będzie skończone") to przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu WoW już na siebie zarobił, teraz z nowym projektem na horyzoncie nie ma co się angażować w tak długo eksploatowany tytuł. Zresztą jakość ostatniego dodatku mówi sama za siebie. Trudno jednak nie zauważyć, że spora grupa graczy cokolwiek dostanie będzie zadowolona. Blizzard zdaje sobie z tego sprawę trudno im się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, sam widziałem sytuacje, gdy pojedynczy warek pojechał 2-3 osoby... Generalnie jak sam spotkam wara w świecie to już w ogóle, jako szaman, nie mam z nim szans (i ten warrior nie musi mieć wcale jakiegoś super sprzętu aby wygrywać). Stun za stunem, regeneruje się błyskawicznie, a przy obecnej mechanice ja nawet nie zdołam się za bardzo w walce podleczyć, bo słaby heal nie dość, że szybko pochłania manę to słabo leczy, a mocniejszy to jest tak długi cast, że ktoś musi się mocno postarać aby nie zrobić interrupta.

Rozumiem jakby to były różnice w damage na poziomie 2-3%. Ok, to się może zdarzyć, ale tak oczywiste i wielkie różnice między pewnymi klasami to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 13:04, Shinigami napisał:

Zresztą jakość ostatniego dodatku mówi sama za siebie


Mówisz o Cata? To ciekawe co sądzisz o WLK, skoro cata bije LK na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 13:26, Michal256 napisał:

Mówisz o Cata? To ciekawe co sądzisz o WLK, skoro cata bije LK na głowę...


Dobre i to, nie zmienia to jednak faktu, że jest zwyczaje kiepskie, niedopracowane a sam balans, rzecz najważniejsza w grach MMO leży i kwiczy. Zaryzykuje stwierdzenie, że na tym polu WoTLK miał lepsze wyniki, czytaj nie było aż tak wielkich dysproporcji.

Fani grali, grają i będą grać - cokolwiek blizzard zrobi nie zrazi tych którzy spędzają większość swojego życia w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 13:04, Shinigami napisał:

Po prostu WoW już na siebie zarobił, teraz z nowym projektem na horyzoncie nie ma co
się angażować w tak długo eksploatowany tytuł. Zresztą jakość ostatniego dodatku mówi
sama za siebie. Trudno jednak nie zauważyć, że spora grupa graczy cokolwiek dostanie
będzie zadowolona. Blizzard zdaje sobie z tego sprawę trudno im się dziwić.

Też mam wrażenie że teraz Tytan zaprząta im głowe bardziej, tyle ciekawych pomysłów spalonych w cata że głowa mała: lvlowanie gildii i talenty- uproszczone guild perki bez talentów, patch of the titans- uproszczone/porzucone, holy power dla pala- nie przemyślane dokładnie co ma generować i na co wydawać, eklipsa dla nubkinsów- \/\/\/\/ styl obrażeń, soul shardy u locka- na dobrą sprawe 90% są wydawane na instant sf..., CSmash- ba cały stat i.. skill mastery to jeden wielki fail dla +/- połowy speców zwykłe +dmg/+heal, archeologia...
Wiele osób kończy z wow, myśląc o riffcie, czy tera online jako "zamienniku" wowa, mnie niestety żaden z tych tytułów nie zainstersował- szkoda bo pograłbym w jakieś mmo- najlepiej w wow, ale nie w takim stanie w jakim wow sie obecnie znajduje. Meh. Oby chociaż ten cały tytan był wart tego... ;D może za rok będą już jakieś informacje z czym to sie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 13:42, SoieR napisał:

Oby chociaż ten cały tytan był wart tego... ;D może za rok będą już jakieś informacje z czym to sie je.


Blizzard nie zrobi słabego tytułu, w coś jednak muszą legiony zombie grać - przecież codename ''Titan'' nie pojawi się zbyt szybko, a jeśli wierzyć temu co ''wyciekło'' firma uraczy graczy jeszcze dwoma dodatkami. To dopiero będzie wydarzenie.

Ten rok obfituje w dość dużo dobrych premier, będzie w co grać nie bój się. Chyba, że jesteś typem MMO only. To rzeczywiście cała nadzieja w nadchodzącym Rift czy Tera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 13:52, Shinigami napisał:

Blizzard nie zrobi słabego tytułu, w coś jednak muszą legiony zombie grać - przecież
codename ''Titan'' nie pojawi się zbyt szybko, a jeśli wierzyć temu co ''wyciekło'' firma
uraczy graczy jeszcze dwoma dodatkami. To dopiero będzie wydarzenie.


Dwoma albo więcej. Ten plan Blizza był na najbliższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 13:55, Michal256 napisał:

Dwoma albo więcej. Ten plan Blizza był na najbliższy czas.


Jak im zabraknie na nowy projekt to wydadzą z osiem - ludzie i tak kupią. Pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się