Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2011 o 00:24, Kamell napisał:

> jaka klasa teraz wymiata w pvp ?
Wszystkie. Pod jednym warunkiem - umiesz nimi grac .


ale chodzi mi o klase ktora potrafi grac nawet malpa. tak jak np retri w wotlk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 00:34, Malevyn napisał:

ale chodzi mi o klase ktora potrafi grac nawet malpa. tak jak np retri w wotlk


osobiscie mam wrazenie ze nie ma teraz tak mocno uproszczonych klas jak w wotlk
dajmy na to takiego maga frost, sp badz dikeya, nie wymagaja juz takiego skilla co kiedys (szczególnie magus) jednak mimo to sa duzo bardziej wymagajace niz taki retri czy ele sham w wotlku, którymi ownic mogla nawet srednio inteligentna malpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 00:34, Malevyn napisał:

> > jaka klasa teraz wymiata w pvp ?
> Wszystkie. Pod jednym warunkiem - umiesz nimi grac .

ale chodzi mi o klase ktora potrafi grac nawet malpa. tak jak np retri w wotlk


To chyba najlepszy bedzie Mag Frost - faceroll ze az glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 10:47, Kamell napisał:

> a grales frost mejdżem?
Akurat mam frost mejdza : )


No to dziwne, co jak co ale facerollem to nie mozna go raczej nazwac. Tak jak wspomnialem wczesniej, ele sham kiedys, retri którym dalo sie orac na random macro, z frostem teraz chyba nie jest tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 10:55, TigerXP napisał:

No to dziwne, co jak co ale facerollem to nie mozna go raczej nazwac. Tak jak wspomnialem
wczesniej, ele sham kiedys, retri którym dalo sie orac na random macro, z frostem teraz
chyba nie jest tak zle.

dobrze ci mówi ;>
Rofl Word: Ice Lance
po prostu spamuj, nie no żartuje po tych nerfach bije już słabiej- bo to odrobine nienormalne było by instant napierdalał mocniej niż frostbolt
pozatym jeśli zaczynasz grać nie sugeruj się tym co jest w tej chwili op, bo kilka dni później może być to już znerfione (ba blizz ba tendencje do over-buffów/nerfów...), a kilka miesięcy/ przy nowym dodatku może legnąć w gruzach cała dotychczasowa filozofia danego specu/klasy, przykładem są tu hybrydy które kiedyś dość dobrze spełniały role healera "w razie czego" teraz chcąc podleczyć sie takim ele albo boomkinem wyprujesz się z many i stracisz na to sporo czasu, a leczenia podobnego warkom, rogalom, czy dk nigdy nie osiągniesz...
dlatego min w wow nie warto mieć jednej postaci, ja sobie co jakiś czas zmieniam maina w zależnośći co akurat bardziej mi podchodzi jeśli o gameplay idzie, i nie koniecznie jest to FotM spec ;P np. od cata spodobał mi się ret bo jako jedyny z hybryd zachował możliwość offhealu (z zealotry nawet op do tego te możliwości miał) teraz WoG dostaje 20s cd to ja pitole taką upośledzoną klase która aby coś zabić musi mieć pomoc od kogoś z dobrym spowolnieniem, jest cholernie nudna i nie ma właściwie w niej nic ciekawego i fajnego poza tym właśnie leczeniem kiedy potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 00:34, Malevyn napisał:

ale chodzi mi o klase ktora potrafi grac nawet malpa. tak jak np retri w wotlk


Pewnie że się dało. Chu***, ale się dało. Nawet małpa, do której się porównałeś. Polecam MU Online jak szukasz czegoś co nie wymaga myślenia, bo to twój cel konstatując z postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 10:55, TigerXP napisał:

No to dziwne, co jak co ale facerollem to nie mozna go raczej nazwac. Tak jak wspomnialem
wczesniej, ele sham kiedys, retri którym dalo sie orac na random macro, z frostem teraz
chyba nie jest tak zle.

Frost mag byl finezja jeszcze w BC teraz to porazka .
Moge z czystym sumieniem porownac FM do retrola sprzed nerfow w wotku , piep..one slowy , novy peta , maga , CoCold ktory tez zamraza , spellsteal , silence,stun, owca , blink przeciez tym g.wnem sie nie da zle grac , trzeba sie naprawde napocic zeby NieUmiec tym czyms grac , podejdz warkiem do maga , czy rogalem badz retrasem - pozdro , jedynie dk daje rade .
PS.
Frost magiem mozna grac na kierownicy ustawiajac odpowiednio bindy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, widac nie grales retri palem na wotlku.
Mejdżem jakos sie nie da grac na random macro :P
Zreszta, wszystkie spelle jakie wymieniles byly juz w wotlku i jakos nie uwazalo sie wtedy maga frost za trzyskilla. Wiec sadze ze powód dla którego ludzie tak twierdza jest troche inny, jaki to zostawie samemu sobie :P

P.s. Retrasem dalo sie grac przyciskami na drukarce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 16:46, TigerXP napisał:

Przesadzasz, widac nie grales retri palem na wotlku.
Mejdżem jakos sie nie da grac na random macro :P
Zreszta, wszystkie spelle jakie wymieniles byly juz w wotlku i jakos nie uwazalo sie
wtedy maga frost za trzyskilla. Wiec sadze ze powód dla którego ludzie tak twierdza jest
troche inny, jaki to zostawie samemu sobie :P

P.s. Retrasem dalo sie grac przyciskami na drukarce :]


Zagraj teraz na random macro Retrasem to bedziesz dobry. Mowie o teraz Cata .
Oj nie nie w wotku miales bardziej przesrane spele (pff co ja mowie w Wotku mag FROST juz zacza byc facerollem), bo byla szansa ze kazdy frost atak mogl cie walnac w freeze i chore Shater Combo (czytaj non stop crity) , Stackowanie Haste chore po prostu .

A tu masz Granie na kierownicy frost magiem

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=167991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie takie filmy to kompletna bzdura, znajdujac odpowiednich przeciwników to kazda klasa mozna ich pokonac grajac na kierownicy
nie twierdze ze frost mag to pro elo skillowa klasa, po prostu mam wrazenie ze niektórzy przesadzaja z tym facerollem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

frost jest banalny do grania na poziomie przeciętnym. Czyli jakieś randomowe world pvp pewnie wygrasz, na BG w tłumie sobie poradzisz itd.. Jeśli myślisz o poważniejszym PvP, arenach na wyższych poziomach itd. to i ta klasa wymaga niezłego ogrania i znajomości.
Poza tym większość magów jakich spotykam w PvP to tzw. "3 minute mage" co znaczy, że zaczyna walkę, wyala wszystkie możliwe cooldowny i jak cię nie zjedzie - iceblock->invis->run away i wraca jak mu się CD odnowią..

Co nie zmienia faktu, że frost jest nieco przegięty i wygląda na to, że w 4.1 dostaje niezłego nerfa, głównie do obrażeń zadawanych na zamrożonych celach.

Retri aktualnie ma spore problemy, głównie ze względu na słaby regen HP w porównaniu do klapsów jakie zbiera.
Za to aktualnie prot pala jest naprawdę prosty i zjada casterów jak chce. Zasięgowy shield throw, który powoduje daze''a i silence, stun, WoG do selfhealu wystarczają by zjadać każdego castera. Sam obecnie gram czasem areny jako destro lock + prot pally i źle nam nie idzie (co zważywszy na mój naprawdę słąby sprzęt jest wyczynem).

Blood DK zjada mele klasy głównie przez chory selfheal z death strike''a. Generalnie ostatnio w 4 nukowaliśmy jednego DK i nie szło go zabić tak długo jak miał kogo z DSa pociągnąć.. Insta +40% HP is not OP at all..

Hunterzy jedzą casterów. Warlocków na pewno. Silence -> nuke -> stun shot -> daze rofl-kite.. Mają większy zasięg (na pewno większy niż warlock ma feara), peta, który zjada ci twarz (a najczęściej będzie pająkiem, bądź krabem, który jeszcze cię unieruchomi) i chory DPS na clothu.

Resto druid - to coś nie umiera. Zabić nic nie zabije, ale sam też nie padnie. Widziałem areny 2v1 resto, który przez 45min po prostu uciekał is ię healował.. Może 2-ki magów by go zjadły spelstealując hoty, ale nie wydaje mi się..

i generalnie można tak ciągnąć.. Każda klasa ma potencjał i ma co facerollować jak chce.. Jedni bardziej, jak ferale, które potrafią zjeść 50%HP samymi dotami inni trochę mniej.. ale generalizować nie ma co. Każda klasa wymaga umiejętności by nią grać. /castrandom nie działa w żadnym wypadku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak spytam - są jakieś ciekawe Polish guildie na Burning Blade u Hordy? Ukradziono mi konto i dopiero po miechu odzyskałem ... i jak wiadomo debil co ukradł konto pokradł z gildiii co się dało :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W styczniu (albo na początku lutego) zhackowali mi konto w wowie (wykupili pre-paid na 30 dni bo nie miałem i założyli authenticator). Zgłosiłem to przez wsparcie na batle.net i następnego dnia odzyskałem konto + część swoich itemów i na dodatek "zostawili" mi pre-paid na 2 dni po czym znów zamrozili mi konto.
Teraz pytanie:
Czy jeśli teraz jak wykupię pre-paid i nie będę miał reszty itemów (w mailu napisali, żebym poczekał 2-3 dni na odzyskanie wszystkiego) to po napisaniu ticketu do GMa odzyskam je ? Miał ktoś taką sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 14:00, Bambadil napisał:

Czy jeśli teraz jak wykupię pre-paid i nie będę miał reszty itemów (w mailu napisali,
żebym poczekał 2-3 dni na odzyskanie wszystkiego) to po napisaniu ticketu do GMa odzyskam
je ? Miał ktoś taką sytuację ?


Tak. Wystawiasz im ticket i mówisz czego jeszcze nie odzyskałeś. Ja miałem po shackowaniu sporo odzyskane od ręki, ale nie przywrócili mi jednej skasowanej postaci i golda na trzech. Wystarczy wystawić ticket, a jeśli pominą ci którą postać to ewentualnie kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 15:39, L33T napisał:

Tak mnie zaciekawił post -> http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/1751855999?page=2
bo w sumie mam podobne problemy. Nie wiem co zmieniali ale lag spike jest koszmarny,
występuje tylko poza instami (całe szczęście) ale jest delikatnie mówiąc uciążliwy.

Ja okazjonalny lag (i to tylko w WoWie, internet działa sprawnie) miałem już jakoś od początku lutego i to wszędzie. Mniej więcej wtedy zaczęli coś zmieniać przez co jedni mają okazjonalny lag spike, że grać się nie da a czasem kompletnie wywala z serwerów. Sam przerwałem subskrypcję, ponieważ nic z tym nie robią a dotyczy to znaczącej części graczy. Miesiąc to trochę długo a już jestem zmęczony zapytaniami o przesłanie pingów po przesłaniu których kontakt z pomocą techniczną się urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 17:20, Bambadil napisał:

Uuuhhh...a żebym to ja pamiętał co ja miałem przed zhackowaniem oprócz matsów do jc ;/


Wystarczy ze napiszesz full set pvp czy cos :D truegold x10 hmm teraz titansteel droższe to z 60 napiszesz.. mechano hoga... vial of the sands itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się