Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

No cóz, na BL masa ludzi narzeka na lagi, to na bg, to na arenach, innych to z kolei dopada na instach.
Za to mi doszly ostatnio jeszcze dc i sam naprawde juz nie wiem czy czepiac sie neostrady czy blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kasę się nie martwię bo "w prezencie" zostawili mi ok 3k elementium ore (a mając minning i jc na 525 będę wiedział co z tym zrobić ;]), ale gorzej z jakimiś fajnymi itemami np. czapka z questów w Azsharze i inne tego typu itemy. Wiem, że to "badziew" zawalający tylko miejsce w ekwipunku, ale ja lubiłem takie rzeczy a trochę ich miałem ;p
Kupię pre-paid i się zobaczy...oby przysłali resztę itemów, żebym nie musiał do nich pisać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czemu doslownie w Polsce wyparowaly pudelka z Wrath of The Lich King? W wiekszosci polskich serwisow nie ma (w sklepie gram.pl tez), we wszystkich empikach/saturnach/media marktach, ale przybylo duzo battle chestow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 22:41, Valium napisał:

Mam pytanie, czemu doslownie w Polsce wyparowaly pudelka z Wrath of The Lich King?


No chyba zniknely te pudelka. W Szczecinie widze duzo pudelek z WoWem, Burning Crusade i Cataclismem, ale WotLK jakos nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 23:10, Wojman napisał:

No chyba zniknely te pudelka. W Szczecinie widze duzo pudelek z WoWem, Burning Crusade
i Cataclismem, ale WotLK jakos nie.


No wlasnie, sprawa wydaje mi sie calkiem powazna, pytalem znajomych i okazuje sie, ze w wielu miastach tak jest, czy moglby ktos to wytlumaczyc? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 00:01, Valium napisał:

No wlasnie, sprawa wydaje mi sie calkiem powazna, pytalem znajomych i okazuje sie, ze w wielu miastach tak jest, czy moglby ktos to wytlumaczyc? :p


To ktoś jeszcze kupuje pudełka? o_O''
kup klucze przez neta, klienta i tak trzeba pobrać z netu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 00:40, DemoBytom napisał:

To ktoś jeszcze kupuje pudełka? o_O''


Tak, na przyklad kolekcjonerzy gier, ktorzy uwazaja, ze te od gier Blizzarda sa fajne.

Dnia 09.03.2011 o 00:40, DemoBytom napisał:

kup klucze przez neta, klienta i tak trzeba pobrać z netu..


Chodzi o to, ze w necie tez krucho z tymi kluczami do WotLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 00:56, Wojman napisał:

Chodzi o to, ze w necie tez krucho z tymi kluczami do WotLK.


wowprepaid chociażby- żadnych problemów i nie kojarzę bym widział by im kiedyś brakło (poza kluczami do Cata zaraz po wyjściu dodatku)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 01:36, DemoBytom napisał:

wowprepaid chociażby- żadnych problemów i nie kojarzę bym widział by im kiedyś brakło


No dobrze, tam sa klucze do WotLK. Zakopow pre-paida do WoWa dokonuje w innym sklepie, tam tez kluczy do dodatku nie bylo. Ale skoro jest w tym to dobrze. Zreszta ja i tak mam EK. :)

EDIT:

W poprzednim poscie chodzilo mi o kolekcjonerow pudelek z grami, a wyszlo mi "po polskiemu". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 01:51, Wojman napisał:

W poprzednim poscie chodzilo mi o kolekcjonerow pudelek z grami, a wyszlo mi "po polskiemu". :)


To się akurat domyśliłem ;P


ps. z innej beczki. Da się sprawdzić kiedy dokładnie ubiło się których bossów? wowprogress podaje mi kiedy ubiłem ich po raz pierwszy, mnie chodzi o to by policzyć ile razy byłem na rajdach w Cata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 00:40, DemoBytom napisał:

To ktoś jeszcze kupuje pudełka? o_O''
kup klucze przez neta, klienta i tak trzeba pobrać z netu..


Od pewnego wieku stałem się kolekcjonerem EK z racji ich wykonania i checi postawienia sobie czegos ladnego na polce. Ostatnia gre jaka kupilem w formie el. to byl Torchlight (ale jeszcze nawet nie bylo go na polkach w polsce).

Nie sadze abym skusil sie na oferte elektroniczna gdy mozna dostac gre w ladnym pudle. Zwlaszcza ze np. blizz nawet tych gier taniej nie sprzedaje w takiej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 01:57, LukasS napisał:

Nie sadze abym skusil sie na oferte elektroniczna gdy mozna dostac gre w ladnym pudle.
Zwlaszcza ze np. blizz nawet tych gier taniej nie sprzedaje w takiej formie.


Akurat w roznych serwisach klucze do gier Blizzarda (nie tylko WoW, ale tez np. StarCraft II) mozna nabyc w znacznie nizszej cenie niz ta sugerowana. Sam klucze pre-paid kupuje w formie kodu elektronicznego, a nim kupie to sprawdzam kilka sklepow. Okazuje sie, ze zamiast 120 PLN (cena za karte pre-paid w MM) place 76 PLN. Roznica jakby nie patrzec spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 01:55, DemoBytom napisał:

ps. z innej beczki. Da się sprawdzić kiedy dokładnie ubiło się których bossów? wowprogress
podaje mi kiedy ubiłem ich po raz pierwszy, mnie chodzi o to by policzyć ile razy byłem
na rajdach w Cata..


Jeśli chcesz wiedzieć ile, to potrzebujesz wiedzieć ile razy ich ubiłeś, a nie kiedy :-)
Taką informację znajdziesz na armory. Wchodzisz na swoją postać, Statistics -> Dungeons and Raids -> Cataclysm.
http://www.wow-heroes.com/ też podaje ile razy ubiłeś bossów (ale tylko dla rajdów Cata, starsze olewa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 09:23, pkapis napisał:

Taką informację znajdziesz na armory. Wchodzisz na swoją postać, Statistics -> Dungeons
and Raids -> Cataclysm.


Nawet nie trzeba tak daleko szukać :P

Wystarczy wejść na główną stronę profilu swojej postaci na armory i przewinąć ją na sam dół. Tam jest opisany raid progression - po najechaniu na pasek pod ikoną danej instancji wyświetli się ilość killi na każdym z bossów w danej instancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 09:23, pkapis napisał:

Jeśli chcesz wiedzieć ile, to potrzebujesz wiedzieć ile razy ich ubiłeś, a nie kiedy :-)


Właśnie nie.. Bo wiem, że np raz dostałem się do rajdu tylko na Magmawa, potem robiłem miejsce dla tanka. Innym razem wszedłem dopiero na Chimaerona itd.. Poza tym np. parę razy w jednym rajdzie ubijaliśmy częśc BWD i Halfusa itd.. Chodzi mi o to ile razy w Cata dostałem się do rajdgrupy, mieliśmy dyskusję na temat rozdzielania spotów i tego kto dostawał je za często itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 14:33, DemoBytom napisał:

> Jeśli chcesz wiedzieć ile, to potrzebujesz wiedzieć ile razy ich ubiłeś, a nie kiedy
:-)

Właśnie nie.. Bo wiem, że np raz dostałem się do rajdu tylko na Magmawa, potem robiłem
miejsce dla tanka. Innym razem wszedłem dopiero na Chimaerona itd.. Poza tym np. parę
razy w jednym rajdzie ubijaliśmy częśc BWD i Halfusa itd.. Chodzi mi o to ile razy w
Cata dostałem się do rajdgrupy, mieliśmy dyskusję na temat rozdzielania spotów i tego
kto dostawał je za często itd..

nie wiem czy to masz na myśli ale w oknie aczików jest zakładka ze statystykami i tam pod dungs&raids> cata masz wylistowane wszystkich bosów i liczbę ich kilów nie ma natomiast datownika poszczególnych kili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 00:40, DemoBytom napisał:

To ktoś jeszcze kupuje pudełka? o_O''
kup klucze przez neta, klienta i tak trzeba pobrać z netu..

Ja kupiłem pudełko do podstawki i 2 pierwszych dodatków jak była promocja, że taki zestaw kupowało się za grosze (w porównaniu z obecnymi cenami). Cataclysm kupiłem w postaci klucza, ale i tak niedawno dokupiłem sobie zestaw pudełko, płyta, instrukcja za 6.99 zł:
http://allegro.pl/cataclysm-world-of-warcraft-kolekcjonerskie-wow-i1471988780.html
Płyt w życiu do napędu nie włożyłem i pewnie nie włożę, ale ładnie wyglądają na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto planuje zakup gry w najbliższym czasie, a konkretnie podstawki z dwoma pierwszymi dodatkami?
Bo mogę złożyć bardzo korzystną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 20:21, Grodhar napisał:

Jest ktoś kto planuje zakup gry w najbliższym czasie, a konkretnie podstawki z dwoma
pierwszymi dodatkami?
Bo mogę złożyć bardzo korzystną ofertę.


tzn ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 20:24, Malevyn napisał:

> Bo mogę złożyć bardzo korzystną ofertę.

tzn ? ;d


Ten temat to nie miejsce na handel, gg mam w podpisie, chyba że chcesz maila czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się