Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2011 o 18:02, pkapis napisał:

> jak mozna miec zajebista kordynacje "Oko-reka-myszka" i tak najprostrzy Bind bedzie

> lepszy . Ja szybciej nacisne 1,2,3 niz "Wyklikam" to myszka lol .

Chętnie zobaczę jak klikasz szybciej niż GCD. :-P

Ustawie sobie spele pod 1,2,3 nie majace GCD :)))) Mozna ? Mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 00:07, Kamell napisał:

Ustawie sobie spele pod 1,2,3 nie majace GCD :)))) Mozna ? Mozna :)


Pewnie ze mozna, tylko ile ich masz i na jak dlugim CD? Bo ja na swoim mainie chyba nie dalbym rady ustawic pojedynczych skilli pod 1, 2 i 3 bez GCD - po prostu nie mam ich tylu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 01:52, pkapis napisał:

> Ustawie sobie spele pod 1,2,3 nie majace GCD :)))) Mozna ? Mozna :)

Pewnie ze mozna, tylko ile ich masz i na jak dlugim CD? Bo ja na swoim mainie chyba nie
dalbym rady ustawic pojedynczych skilli pod 1, 2 i 3 bez GCD - po prostu nie mam ich
tylu :-)


Imo dodaj do tego jeszcze kontrole ruchowa postaci i w przypadku prawie polowy klas, kontrole miniona/peta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 12:51, Los_Emilos napisał:

> od kiedy demon form locka nie ma swojego actionbara??
Od 10-20lvl kupuje się taką umiejętność.


mowie o demon formie, znaczy metamorphosis, a nie demon control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 10:24, Malevyn napisał:

od kiedy demon form locka nie ma swojego actionbara?? i obecnie jaki jest najlepszy spec
pod pvp i pve ?

ostatnim razem jak grałem nie miał osobnego action bara, bo w gruncie rzeczy i tak używasz tych samch speli co bez formy a jedynie masz tam bonus do dmg oraz dostęp do 2 sytuacyjnych skili więc osobny action bar jest zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze cos na temat zmiany racjiali w rasach hordy w najblizszym czasie ? cos o tym slyszalem ale nie moge sie doczytac co kiedy i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 02:41, orzech76 napisał:

Wie ktos moze cos na temat zmiany racjiali w rasach hordy w najblizszym czasie ? cos
o tym slyszalem ale nie moge sie doczytac co kiedy i jak

Plotki i bajki, nic oficjalnego o tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie gram od roku to czasem sobie przeczytam mmo. Tak teraz patrzę i szansa na drop mounta z shetek w bagu za dungeon finder? Co z tą grą się porobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 12:50, Nightdew napisał:

Mimo, że nie gram od roku to czasem sobie przeczytam mmo. Tak teraz patrzę i szansa na
drop mounta z shetek w bagu za dungeon finder? Co z tą grą się porobiło...


tak samo jak z bearem z zul aman. malo kto teraz mial tego mounta, wiec poddali go recyklingowi :D moim zdaniem to nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2011 o 13:15, Malevyn napisał:

tak samo jak z bearem z zul aman. malo kto teraz mial tego mounta, wiec poddali go recyklingowi
:D moim zdaniem to nie jest zle


Przy każdej wizycie na mmo utwierdzam się w przekonaniu, iż dobrze zrobiłem kończąc z wowem. O ile jeszcze rozumiem mounta ZA to wtf z tym mountem z shetek. Ja osobiście trafiłem go po 4 solo runie, ale znam ludzi którzy farmili go dzień w dzień przez 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 13:41, Nightdew napisał:

Przy każdej wizycie na mmo utwierdzam się w przekonaniu, iż dobrze zrobiłem kończąc z
wowem. O ile jeszcze rozumiem mounta ZA to wtf z tym mountem z shetek. Ja osobiście trafiłem
go po 4 solo runie, ale znam ludzi którzy farmili go dzień w dzień przez 8 miesięcy.


najwidoczniej blizzard uwaza inaczej i chce go udostepnic szerszemu gronu osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 13:41, Nightdew napisał:

Przy każdej wizycie na mmo utwierdzam się w przekonaniu, iż dobrze zrobiłem kończąc z wowem. O ile jeszcze rozumiem mounta ZA to wtf z tym mountem z shetek. Ja osobiście trafiłem go po 4 solo runie, ale znam ludzi którzy farmili go dzień w dzień przez 8 miesięcy.


bo teraz każdy go wyfarmi w góra tydzień.. tak samo jak we wrathu każdy latał z krabem możłiwym do zdobycia z torby z fishing daily. Albo każdy latał z mountem z torby z Oculusa..
Blizz już podał, że mounty będą "very rare" więc raczej nadal standardowa metoda ich farmienia będzie skuteczniejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 12:50, Nightdew napisał:

Mimo, że nie gram od roku to czasem sobie przeczytam mmo. Tak teraz patrzę i szansa na
drop mounta z shetek w bagu za dungeon finder? Co z tą grą się porobiło...

pff bo niby ktoś jeszcze nie ma tych mountów?? ah zapomniałbym przecież nie kążda 85 jest w stanie solować heroiki sprzed 2 dodatków... oh waiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 13:41, Nightdew napisał:

Przy każdej wizycie na mmo utwierdzam się w przekonaniu, iż dobrze zrobiłem kończąc z
wowem.


Widziałeś skrzydełka za 20$?

Swoją drogą, większość modeli które występują w grze praktycznie nie różni się od siebie, poza kilkoma elementami / kolorystyką. Blizzard już dawno przestał tworzyć coś zupełnie nowego, recykling to żadna nowość. Moim zdaniem dobrze, że udostępniają takie rzeczy, wszystko co gracz musi zainwestować to swój czas.

Płatność za pierdoły to gorsza forma, w końcu po co czekać skoro mógłbyś po prostu kupić? Zresztą co tu dużo gadać, to już nie jest ten sam tytuł, a mounty i inne tego typu pierdoły to najmniejszy problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się