Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2011 o 19:30, DemoBytom napisał:

> Czy jest możliwość zmiany klasy postaci tak jak w przypadku Faction Transferu?

na razie

Dnia 12.04.2011 o 19:30, DemoBytom napisał:

nie ma takiej możliwści.

$_$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi powiedzieć jak to jest teraz z byciem uncrittable w tanku ?? Bo kiedyś był defense, resiliance działało, a teraz jak to jest ? Bo w niedzwiedziu thick hide daje 6% zmiejszoną szanse ze nas walnie z critem, ale jest jakis cap na to teraz w ogole czy jak to dziala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 17:12, bitelz90 napisał:

Ktoś może mi powiedzieć jak to jest teraz z byciem uncrittable w tanku ?? Bo kiedyś był
defense, resiliance działało, a teraz jak to jest ? Bo w niedzwiedziu thick hide daje
6% zmiejszoną szanse ze nas walnie z critem, ale jest jakis cap na to teraz w ogole czy
jak to dziala ??


Teraz wystarczy mieć tankowe drzewko talentów i być w trybie tankowania (czyli np. włączyć defense stance jak grasz wojownikiem, zamienić się w misia itd. zależnie od klasy). Nie trzeba zbierać żadnych specjalnych gratów.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 12:09, Pajonk78 napisał:

Uno: który lv ma shammy?

85 lvl wbijany z RAF''em. Szaman nie podchodzi mi głównie z tego względu, że jeśli chodzi o raidy to jest to praktycznie tylko resto. A resto jak to resto - ciężko się gra.

Dnia 13.04.2011 o 12:09, Pajonk78 napisał:

Dos: zrób sobie Warriora nie kasując shammy`ego, pograj trochę i myśl co dalej.

Właśnie chyba tak zrobię. W sumie stać mnie na kilka partów heirloomów

Dnia 13.04.2011 o 12:09, Pajonk78 napisał:

Tres: jak już napisano - klasy nie zmienisz.

Ostatnio widziałem na jakimś forum, że w przyszłości prawdopodobnie będzie można, ale ludzie spekulują cenę oscylującą wokół 50 euro. Podziękował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 20:34, marc95x napisał:

Kiedy ma być te patch 4.1 i co on dodaje/zmienia? Chce jakąś polską wersje patch notesa


pod koniec kwietnia/poczatek maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 18:44, Zabujca_Smokuf napisał:

Ostatnio widziałem na jakimś forum, że w przyszłości prawdopodobnie będzie można, ale
ludzie spekulują cenę oscylującą wokół 50 euro. Podziękował :D

W ogóle ceny jakie Blizz krzyczy sobie za usługi w stylu zmiany frakcji, rasy itp. itd. to szaleństwo cenowe. :/ Ale cóż: kto bogatemu zabroni?
Warka zrób i baw się dobrze: z heirloomami pójdzie ekspresowo - jeśli jeszcze jesteś w gildii mającej 10/20 poziom to już full wypas - na 10 masz bodajże czapkę lub cape dający dodatkowe 5% exp z questów, a na 20 drugi z tych elementów. Żyć nie umierać - ja niestety mam dostęp tylko do JPkowych heirloomów. :(
Tak czy siak życzę powodzenia i odnalezienia się jako wariot... znaczy warrior. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 20:34, marc95x napisał:

Kiedy ma być te patch 4.1 i co on dodaje/zmienia? Chce jakąś polską wersje patch notesa


Polskie wersje patch notesów są zawsze na tej samej stronie gdzie można ściągnąć spolszczenie do wowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 07:40, Pajonk78 napisał:

> jeśli jeszcze jesteś
w gildii mającej 10/20 poziom to już full wypas - na 10 masz bodajże czapkę lub cape
dający dodatkowe 5% exp z questów, a na 20 drugi z tych elementów. Żyć nie umierać -



tylko ze do tych heirloomow trzeba miec odpowiednio wysoka reputacje z gildia, revered bodajze a to juz nie jest takie latwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 10:27, Grodhar napisał:

Polskie wersje patch notesów są zawsze na tej samej stronie gdzie można ściągnąć spolszczenie
do wowa...



a jest cos takiego w ogole ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 14:52, Malevyn napisał:

> Honored.

tak czy siak latwe do osiagniecia nie jest


Jak się leveluje w gildii to questy w trzech krainach między 80 a 85 wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 15:29, asfodel napisał:

Jak się leveluje w gildii to questy w trzech krainach między 80 a 85 wystarczają.


no nie wiem, ja bylem w jednej gildii od lvlu bodajze 60 i nie zdobylem wystarczajacej reputacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 20:34, marc95x napisał:

Kiedy ma być te patch 4.1 i co on dodaje/zmienia? Chce jakąś polską wersje patch notesa

Zmień z "Chce" na Czy miałby ktoś, albo proszę o, to może ktoś ci da te noutsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2011 o 17:23, Malevyn napisał:

no nie wiem, ja bylem w jednej gildii od lvlu bodajze 60 i nie zdobylem wystarczajacej
reputacji


Może nie robiłeś questów tylko coś innego. Reputacje dostaje się za questy i za gildiowe instancje, ale przed 80 poziomem jest mało punktów. Między 80 a 85 leci znacznie więcej.

Levelując od 80 do 85 na questach + okazjonalne instancje po osiągnięciu 85 miałam na pasku 1/3 paska honored. Dokończyłam questy w Twiligh Highlands, co zajęło mi ze dwa wieczory i reputacja wskoczyła. (specjalnie nabijałam reputację do gildiowego aczika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasem się zastanawiam jak głupi mogą być niektórzy ludzie..
Wczoraj spokojnie sobie questowałem w Tol Barad moim świerzym blood death knightem.. Z daleka widać, że to blood, biorę na klatę po kilka mobów nie tracę w ogóle HP, dookoła mnie latają małe kostki..
Nagle ktoś z przeciwnej frakcji na mnie wyskoczył.. drugi blood DK.. >.<''

Po 5 minutach AFK spamu Death Strike''a kiedy żaden z nas nie stracił nawet 15% HP w końcu w okolicy przebiegało kilku hordziaków, którzy się zlitowali i dobili tego DKeja..
Choć muszę przyznać koleś się starał, używał cooldownów (które mu w sumien iewiele dawały), próbował przyzwać ghoula (seriously? więcej celów dla mojego Death Strike''a, który mnie leczy przy każdym uderzeniu?).. ech najdurniejszy "duel" jaki miałem w życiu :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się