Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

nie sadzicie ze cooldown combustion powinien byc zmniejszony? w porownaniu z innymi talentami takimi jak chociazby arcane power to slabo wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 21:19, Malevyn napisał:

nie sadzicie ze cooldown combustion powinien byc zmniejszony? w porownaniu z innymi talentami
takimi jak chociazby arcane power to slabo wypada.

http://www.wowhead.com/spell=14177
nie ma znaczenia co ja o tym sądze ;] (ani kto inny poza ludźmi blizza)
ps: cd resetujące cd na innych cd są też durne ;P (sub/mm/frost)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż: tankuję teraz w randomach to i później będę to robił - jak ktoś w grupie nie wie co się dzieje to szybko się mu dziękuje i tyle - DPSów jak "mrówków". Ostatnio miałem taką przygodę, że było w grupie dwóch imbecyli totalnych: Mag, który miał przydzielonego Dungeon Guide`a oraz Hunter, który polecenia tanka (w tym przypadku mnie) nt. trapowania konkretnych mobów miał to totalnie w dupie. Dodatkowo Mag był w takim pośpiechu, że... aggrował moby nawet, gdy healer wymagał MB - rzecz działa się w Grim Batol. Mag znów zaggrował tę czwórkę za schodami tuż przed Erudaxem, z healerem już sie umówiliśmy, że olewamy sprawę - dostali oboje kicka tuż przed bossem i cóż: musieli pewnie znów czekać ~30 minut. Już od dawna wiadomo, że jak ktoś działa na nerwy to się mu szybko dziękuje - różnica będzie taka, że teraz będzie się to robiło szybciej. ;)

P.S Niedawno zdarzyło mi się również trafić moim Hunterem do grupy, w której tankiem był DK - pierwsza grupa mobów, zero trzymania aggro i efekt łatwy do przewidzenia: wipe. Jak się okazało koleś był jako Unholy i jedynie wrzucił sobie Blood Presence - poproszony o respec stwierdził, że ma jeszcze... Frost i on zawsze tankował jako Unholy i to my jesteśmy do dupy - szybko poleciał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 03:02, SoieR napisał:

> nie sadzicie ze cooldown combustion powinien byc zmniejszony? w porownaniu z innymi
talentami
> takimi jak chociazby arcane power to slabo wypada.
http://www.wowhead.com/spell=14177
nie ma znaczenia co ja o tym sądze ;] (ani kto inny poza ludźmi blizza)
ps: cd resetujące cd na innych cd są też durne ;P (sub/mm/frost)



a o co chodzi z linkiem do cold blooda? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się spodobał komentarz do tego trailera:
"What an Eco-Friendly trailer... All made with recycled content..."

Dają zapychacze aby czymś ludzi zająć. Zamiast dodać wyspę Zul''Dare czy Kul''Tiras i tam zrobić całkowicie nową lokację z instancją to oczywiście lepiej odgrzać stare kotlety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 11:33, piecia997 napisał:

Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to polecam trailer patcha 4.1:

http://www.youtube.com/watch?v=yMaGgT8fGnU&feature=player_embedded

Zapowiada się fajnie, poubieramy w gildii alty / offspece / nowych rekrutów i może ubijemy
tego Chogalla ;p



kim jest ten troll widoczny na 1:56 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 13:46, Malevyn napisał:

kim jest ten troll widoczny na 1:56 ??


Ten, który nie przyłączył się do Zandalari i reszty? To jest wódz trolli Mrocznej Włóczni, Vol''jin. Ten z Hordy. A ten podjudzacz to jakiś Zandalari, ale z tego, co widzę, to raczej nie wódz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 14:01, Arande napisał:

> kim jest ten troll widoczny na 1:56 ??

Ten, który nie przyłączył się do Zandalari i reszty? To jest wódz trolli Mrocznej Włóczni,
Vol''jin. Ten z Hordy. A ten podjudzacz to jakiś Zandalari, ale z tego, co widzę, to
raczej nie wódz...



wiem kto to jest voljin i jak wyglada :D pozatym na 1:56 go nie widac. chodzi mi o tego umiesnionego zielonego trolla z husta na twarzy. to czasem nie rastakhan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 11:21, Malevyn napisał:

a o co chodzi z linkiem do cold blooda? ;p

1crit ( założeniu że bez cb skill by nie critnął) +25 energii z cd 2 min? powinieneś się cieszyć z combustion ;P (ja bym dał cb 30s do 1min najwyżej...)
ale znowu ja jestem za zmiejszeniem cd większości "fajnych" slili u wszystkich klas tak aby ogólny gameplay był bardziej dynamiczny, akcja>reakcja n stuff a nie ok nie mam x jestem *****ony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2011 o 14:36, Malevyn napisał:

wiem kto to jest voljin i jak wyglada :D pozatym na 1:56 go nie widac. chodzi mi o tego
umiesnionego zielonego trolla z husta na twarzy. to czasem nie rastakhan ?

Myślę że Rastakhan dostał by specjalny model,jeśli już umieścili by go w grze.Bardziej stawiał bym na to że to Zul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:01, SoieR napisał:

> a o co chodzi z linkiem do cold blooda? ;p
1crit ( założeniu że bez cb skill by nie critnął) +25 energii z cd 2 min? powinieneś
się cieszyć z combustion ;P (ja bym dał cb 30s do 1min najwyżej...)
ale znowu ja jestem za zmiejszeniem cd większości "fajnych" slili u wszystkich klas tak
aby ogólny gameplay był bardziej dynamiczny, akcja>reakcja n stuff a nie ok nie mam
x jestem *****ony



hmm no kiedys gralem rogalem, nie za dlugo by moc cos madrego powiedziec, ale wydaje mi sie, ze cold blood jest calkiem dobry pod pvp chociazby. 25 energii to jedna czwarta calosci i pewny krit moze przechylic szale zwyciestwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:40, SarenkaB napisał:


> wiem kto to jest voljin i jak wyglada :D pozatym na 1:56 go nie widac. chodzi mi
o tego
> umiesnionego zielonego trolla z husta na twarzy. to czasem nie rastakhan ?
Myślę że Rastakhan dostał by specjalny model,jeśli już umieścili by go w grze.Bardziej
stawiał bym na to że to Zul.


juz sam sie pogubilem, moze dlatego, ze nie gralem w vanille. dla zandalari robilo sie questy na tej malej wysepce na zachod od STV. byli neutralni. oni walczyli z trollami w zul''gurub. co to byly w koncu za trolle w zg z ktorymi walczyli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomagali wygnać hakkara z Zul''Gurub i bodajże przywrócić władzę bóstwom trolli w Zul''Drak, ale kataklizm "wpłynął na ich przekonania" i teraz zbierają wszystkie plemiona w Azeroth i przygotowują odrodzenie starych imperiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:47, Malevyn napisał:

juz sam sie pogubilem, moze dlatego, ze nie gralem w vanille. dla zandalari robilo sie
questy na tej malej wysepce na zachod od STV. byli neutralni. oni walczyli z trollami
w zul''gurub. co to byly w koncu za trolle w zg z ktorymi walczyli ?

Zandalari wcześniej walczyli przeciwko Gurubashi a teraz się z nimi łączą (jak i z Amani, którymi Zul''Jin w przeszłości przewodził). Dlatego tutaj nie ma zbyt wiele sensu ten nagły zwrot, że teraz się z nimi sprzymierzyli. W dodatku w trailerze było widać Hakkara pod koniec a przecież jego przywołaniu wtedy starali się zapobiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:54, Arcling napisał:

> juz sam sie pogubilem, moze dlatego, ze nie gralem w vanille. dla zandalari robilo
sie
> questy na tej malej wysepce na zachod od STV. byli neutralni. oni walczyli z trollami

> w zul''gurub. co to byly w koncu za trolle w zg z ktorymi walczyli ?
Zandalari wcześniej walczyli przeciwko Gurubashi a teraz się z nimi łączą (jak i z Amani,
którymi Zul''Jin w przeszłości przewodził). Dlatego tutaj nie ma zbyt wiele sensu ten
nagły zwrot, że teraz się z nimi sprzymierzyli. W dodatku w trailerze było widać Hakkara
pod koniec a przecież jego przywołaniu wtedy starali się zapobiec...



malo tego:

Spoiler

w rise of the zandalari ostatnim bossem nie jest hakkar, a jin''do, ktory wiezi hakkara do wlasnych celow.



chodzi mi o zul'gurub w 4.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:42, Malevyn napisał:

hmm no kiedys gralem rogalem, nie za dlugo by moc cos madrego powiedziec, ale wydaje
mi sie, ze cold blood jest calkiem dobry pod pvp chociazby. 25 energii to jedna czwarta
calosci i pewny krit moze przechylic szale zwyciestwa

aktuanie to nie jest 1/4 energii ;P pvp assa rogal ma 130 energii a w pve 120, natomiast mutilate (combo point generator dla assa) kosztuje 55 energii... ;]
w gruncie rzeczy cb to po prostu 1 bonusowy envenom (kosztuje akurat 25energii) ze 100% critem - dobre- nawet bardzo, ale czy to akurat jest warte 2min cd? może...
w każdym bądź razie combustion wygląda znacznie lepiej moim zdaniem, tyle że to porównywanie gruszek do bananów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się