Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ten patch to chyba jakiś żart.Nie wiem po co im PTRy,bety,srety i przerwy skoro po wprowadzeni dwóch inst,jednego findera i kilku dodatkowych opcji nie da się w ogóle grać.Ciekawe jaki chaos będzie po 4.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 21:15, SarenkaB napisał:

Ten patch to chyba jakiś żart.Nie wiem po co im PTRy,bety,srety i przerwy skoro po wprowadzeni
dwóch inst,jednego findera i kilku dodatkowych opcji nie da się w ogóle grać.Ciekawe
jaki chaos będzie po 4.2.

normalka, ptw w ostatnim ptr nie mogłem nawet zgłaszać bugów ...
tak swoją drogą to śmieszne że czesto psują się rzeczy których wogóle nie tykali a które dotychczas działały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 21:15, SarenkaB napisał:

Ten patch to chyba jakiś żart.


o_O''
Jedyne co mi nie działa to kilka addonów, które jeszcze nie zostały zaktualizowane.. Żadnych problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:10, DemoBytom napisał:

> Ten patch to chyba jakiś żart.

o_O''
Jedyne co mi nie działa to kilka addonów, które jeszcze nie zostały zaktualizowane..
Żadnych problemów..

U mnie cały serwer zaliczał DC kilka razy, gwałtownie spadała mi liczba fps''ów a kiedy miałem włączone out of date addony nie dało się w ogóle grać będąc w pobliżu większej grupy,o walce nie mówiąc. Chociaż, jak robiłem nowe questy to było w miarę normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ostatnio przypadkiem trafiłem na 3x soundtrack z wowa na swoim ipodzie (classic,tbc,wotlk).
Jakoś tak po roku przerwy znowu trochę wziełam mnie chęć na wowa, ale za każdym razem jak głębiej pomyśle
to wiem, że to już nie ten wow i mi przechodzi.
Znalazłem bardzo fajny kanał na youtube użytkownika ilikesmecookies. Od 4 lat wrzuca wszystkie nuty z wowa.
Z niektórych miejsc nawet po 4-5. Od kilku dni non stop słucham. Polecam w szczególności:
http://www.youtube.com/watch?v=DoDhFtQC0V4 ta nuta leci u mnie ostatnio non stop... najlepsze wspomnienia z wowa, najlepszy raid itd itp.
http://www.youtube.com/watch?v=sAME_nxccpM ehh pamiętam ile razy tylko po to używałem kamyka aby odsłuchać tej piosenki
http://www.youtube.com/watch?v=zA8XdeJAs7Q piękne silvermoon nocą...

Jak to jest teraz? Slyszałem, że coś na cata pozmieniali muzykę w sporej części krain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz to okno logowania z classica? Albo to z TBC jeszcze chociaż... Ta muzyka i ten portal, to była przygoda, teraz WoW''a już nie ma, żal mi trochę ludzi którzy dalej w tym tkwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 11:07, Grodhar napisał:

A pamiętasz to okno logowania z classica? Albo to z TBC jeszcze chociaż... Ta muzyka
i ten portal, to była przygoda, teraz WoW''a już nie ma, żal mi trochę ludzi którzy dalej
w tym tkwią.

Oczywiście, że okno z classica pamiętam:) nawet w głowie jeszcze tą muzykę mam. W sumie najlepsza ze wszystkich dotyczących ekranu logowania. Zawsze będzie kojarzyć mi się z tworzeniem postaci, poznawaniem krain itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 11:07, Grodhar napisał:

A pamiętasz to okno logowania z classica? Albo to z TBC jeszcze chociaż... Ta muzyka
i ten portal, to była przygoda, teraz WoW''a już nie ma, żal mi trochę ludzi którzy dalej
w tym tkwią.

no bez przesadyyyy- volenti non fit iniuria! ;]
ale tak, wow jako mmo umarł ;3 pamiętam kiedy lvlując swoją 1postac wszędzie wokół mnie biegali ludzie, i chociaż był to "low pop" serwer to i tak czuć było że ktoś tu jest, dziś natomiast innych ludzi można spotkać jedynie w miastach (dość ironiczne bo pamiętam kiedyś wow''owcy nabijali się z gw mówiąc że to nie jest nawet mmo)
należy rónież wspomnieć homogenizacje klas... dziś wybór klasy sprowadza się do wyboru ikonki i stylu nazewnicta poszczególnych skili, pozatym blizz kompletnie spartolił kewstję klas hybrydowych- nie po to rolowałem pala/szama/druta aby rogal/warr miał lepszy self heal niż hybryda w specu dpsa....
oh i jeszcze ten pedalski phasing... gosh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka. Opłaca się inwestować w Kataklizm ? Zrobiłem 4 fun przed chwilą trial Acc i to co zobaczyłem mnie przeraziło. Kur*a mounty w postaci jakiś pier**** wielbłądów czy ch** wie czego. Moje pytanie... nadal mamy do czynienia z WoWem czy to już jakiś cholerny casual szajs ? Jak ma się sprawa dungeonów i raidów ? Jakieś wyzwania są czy ogólnie totalny rush ? Nie pytam o finałowych "misiaków" w trybie HC bo oni zazwyczaj dawali w kość, ale czy normal mode jakieś wyzwanie daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 18:31, 4ny4 napisał:

Krótka piłka. Opłaca się inwestować w Kataklizm ? Zrobiłem 4 fun przed chwilą trial Acc
i to co zobaczyłem mnie przeraziło. Kur*a mounty w postaci jakiś pier**** wielbłądów
czy ch** wie czego. Moje pytanie... nadal mamy do czynienia z WoWem czy to już jakiś
cholerny casual szajs ?

Zasadniczo to jest trudniej niż w WoTLK-u. Na instach nawet czasem trzeba myśleć a nie spamować do upadłego jeden klawisz. Dla mnie Cata > Wotlk, klimatem akurat mi się podobał (czas przeszły nieprzypadkowy bo mam nieopłacone konto chwilowo :P).
Więc moim zdaniem - opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 18:36, ziptofaf napisał:

Moje pytanie... nadal mamy do czynienia z WoWem czy to już jakiś
cholerny casual szajs ?


zalezy czy grales w vanille, jezeli tak, to nie wracaj


____________________________
wlasciwie to odpowiedz dla 4ny4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakis addon w stylu ccwatchera, badz cc trackera? Chodzi mi o cos prostego pokazujacego cc/dr na arenach w szczegolnosci, no i zeby dzialalo na 4.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 19:00, Malevyn napisał:

zalezy czy grales w vanille, jezeli tak, to nie wracaj


W WoW''a gram/grałem od Open Bety, dla mnie Vanilla była w pewnym sensie ideałem, jeszcze TBC było niezłe, a potem IMO leci na łeb na szyje gra, stąd też zadałem pytanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 20:17, 4ny4 napisał:

> zalezy czy grales w vanille, jezeli tak, to nie wracaj

W WoW''a gram/grałem od Open Bety, dla mnie Vanilla była w pewnym sensie ideałem, jeszcze
TBC było niezłe, a potem IMO leci na łeb na szyje gra, stąd też zadałem pytanie. :)



ja tez juz z punktu czasu robie sie stary wyjadacz. wedlug mnie tbc bylo swietne, w vanille niestety nie mialem okazji pograc. wotlk to zdecydowanie najltawieszy dodatek, ale niekoniecznie gorszy. cataclysm juz troszke trudniejszy, ale to nadal nie to co w tbc. kiedy slysze narzekania retri palkow w cata na to, ze ta klasa jest teraz zje*ana, to mnie krew zalewa, bo ja dawalem rade retri nawet w tbc. tylko, ze ta sa dzieci wotlka, nauczone, ze wszystko ma sie poddane pod nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cata jest bardzo fajny, heroic dungeony w obecnej chwili są dosyć proste, ale i tak nie można pullać wszystkiego naraz, chyba że idzie się tam full epic składem ;] Przedwczoraj dodali odmienione ZA i ZG i te potrafią być niewykonalne z PuGiem (zwłaszcza ostatni bossowie, prosta taktyka, a jakoś nikt nie może załapać ;).
Rajdy są całkiem ciężkie, chociaż w gruncie rzeczy chodzi o to, że nie wybaczają błędów. Jeśli każdy robi to co powinien, nie jest jakoś niesamowicie ciężko (mówię o normalach...), ale wystarczy spóźniony interrupt czy źle kite''owany add i mamy wipe.

PS "Kur*a mounty w postaci jakiś pier**** wielbłądów czy ch** wie czego" - ??? Co złego w wielbłądach? Na pewno są lepsze niż te "plemniki" czy tam płaszczki z TBC ;p Chociaż zgodzę się, że za dużo jest już mountów / petów, nawet połowy ze zdobytych nie używałem dłużej niż parę minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 20:17, 4ny4 napisał:

> zalezy czy grales w vanille, jezeli tak, to nie wracaj

W WoW''a gram/grałem od Open Bety, dla mnie Vanilla była w pewnym sensie ideałem, jeszcze
TBC było niezłe, a potem IMO leci na łeb na szyje gra, stąd też zadałem pytanie. :)

eee tam pier****, bez urazy ^^
masa zdziczałych koncepcji, pvp w jeszcze gorszym stanie niż teraz, pve polegające na staniu w miejscu i napier*** 1 spelem w kółko (w tbc było już deko lepiej pod tym względem) w bosa który miał 1-góra 3(te bardziej hardkorowe ;P) mechanizmy
jedno trzeba przyznać, czuć było że świat żyje.... eh jak ja tęskie za chlastaniem się z hordą w walkach ss/tm
parafrazując putina:
Każdy, kto nie tęskni za "Podstawką", nie ma serca. Każdy, kto chce jej powrotu, nie ma mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się