Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2011 o 12:48, Malevyn napisał:

na oficjalnym forum


link? Bo staram się przeglądać wszelkie blueposty i nie widziałem takiej wzmianki..

>>SoieR

>nie bybłbym tego taki pewien biorąc pod uwage że mówili już różne rzeczy a dopiero przyszłość je zweryfikowała, a jeśli potraktują to premium acc poważnie faktycznie w ramach tego "ulepszenia" może znaleść się zwiększona liczna slotów na postacie jako że wiele osób o to pyta (wow jest stary, więc i alty pojawiają się często), a obecnie na ptr zmajstrowali możliwość przesówania kolejność postaci co jak dotąd było z jakigoś technicznego punktu widzenia nie możliwe więc za jednym zamachem mogli dodać i zwiększoną liczbę slotów- ale, czas pokaże

czas pokaże.. o ile się nie mylę to premium acc jest już teraz - w jego ramach dostajesz remote AH i ostatnio dostęp do /g czata z poziomu komórki. Możliwe, że podciągną to pod to właśnie. Czy mi się to podoba? nie bardzo, ale poczekamy co planują.
Przesuwanie - o ile się nie mylę to był to dotąd ficzer, który "jest być może w planach ale nie ma ustalonego ETA". wreszcie zrobili i w sumie jest do dobra wiadomość.
Więcej postaci? Cóż ostatnią wypowiedź Blizza jaką pamiętam na ten temat to ta z Blizzconu, gdzie wprost powiedzieli - chcesz więcej slotów, kup nowe konto. Po to zresztą wprowadzli możliwość posiadania kilku kont na jednym bnecie i (wkrótce) możliwość przesyłania itemów między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze widzę to "zarzekali się, że nie zrobią X, a jednak zrobili". Polecam uważniej czytać posty niebieskich. Odpowiedzi na rzeczy, które zaimplementowali zawsze brzmiały "na razie nie ma tego w planach", czy "w nabjliższej przyszłości nie przewidujemy takiej możliwości". Drobna różnica, a nie "złamali obietnice!!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2011 o 20:01, DemoBytom napisał:

link? Bo staram się przeglądać wszelkie blueposty i nie widziałem takiej wzmianki..



widzialem to jeszcze przed CATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah, zalogowałem się po roku przerwy do wowa, głównie zachęcony tym że udało się połączyć 2 opcje w 1. Czyli dodać te darmowe 7 dni, które blizz rozsyłał jak również dodać 10 dni trialu cata. Pobiegałem 20 min (tp drutem z dalaran do moonglade, później jakoś do sw), zamieniłem kilka zdań ze znajomymi i mi się znudziło. No to tyle byłoby mojego korzystania z tych 7 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie od grudnia ( tzn.od wprowadzenia Cata) nic nowego sie nie dzieje , doslownie nic . Mamy juz koniec maja , a tu ciagle to samo co mielismy od wprowadzenia dodatku . No dodali 2 odgrzane kotlety i tylko tyle . Wiec jesli ktos ma konto frozen nie radze kupywac Prepa . Chyba ze lubisz robic daily codziennie .. i afczyc w stolicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że 90% ich wypowiedzi jest typu "na razie nie ma tego w planach", "może kiedyś", "fajny pomysł, ale na razie nie bo <coś>" itd zwykle bardzo mało konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego oh dlaczego modele postaci nei mogą wyglądać jak te nowe modele ważnych osób?
thrall, malfurion, wiele smoczyc w formie elfek + teraz nozdormu (nie to nie belfowski model lecz nelfowski tylko ze skórą od wysokich elfów nubki z mmoc ;P) nawet cholerne karzełki z uldum wyglądają lepiej od postaci graczy ;3
blizz gdyby chciał mógłby zrobić normalnie wyglądające elfy, nie gejowskie jak be czy bardziewnie wykonane jak nelfy ale siem nie chcem ale $ siem chcem ;] oh wait no tak wiele osób mogłoby zatęsknić za rozpikselowanymi modelami jak to blizz kiedyś tłumaczył- zapomniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak samo jak w końcówce wotlk:) Ja w sumie jeszcze mógłbym pograć bo cata nie widziałem, ale jakoś odrzuca mnie od wowa. Chociaż wczoraj śmiać mi się chciało. Zalogowałem się z założeniem, że nie będę odwiedzał nowych krain. Drut został w ungoro (jeszcze po tym jak zwiedzałem krainy w listopadzie, blizz chyba wtedy też dawał 7 dni darmowych). Hs do Dalaran, a tam już portali nie ma. Chcąc trafić do sw po chwili przypomniałem sobie o drudowym tp do moonglade. Tam lecąc do fp zobaczyłem jakiegoś Q i zielonego smoka, więc myślę sobie a co mi szkodzi. I tak czystym przypadkiem trafiłem do hyjal i zobaczyłem Rangarosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą tak z ciekawości zapytam. Za co teraz kupuje się heirloomy? Rok temu jak grałem to uzbierałem chyba wszystkie zestawy do każdego rodzaju klasy. Ale wiem, że wyszło chyba kilka nowych w tym cały zestaw dla tanka. A korci mnie trochę, żeby pobawić się goblinem warriorem w razie ewentualnego powrotu. I tak się zastanawiam kiedy mógłbym sobie pozwolić na taki cały zestaw do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 14:43, Logan10 napisał:

Czy polecacie książki z serii "Wojna starożytnych" ?
pozdr.


Polecam. Poznasz historię młodego Malfuriona i Ilidiana.

Powiedzcie mi, gdzie na tej nowej stronie wowa jest opcja pozwalająca zobaczyć wszystkie możliwe do zdobycia zestawy "ubranek", tak jak to było możliwe na tej starszej stronie? Gdzie jest odnośnik do wow armory? Wujek google nie jest w stanie mi pomóc.
Chciałbym zobaczyć w szczególności zestawy pvp od tych najniższych poziomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona integruje w sobie funkcjonalność armory. Niestety jednak nie widzę na niej działu z setami. Możesz natomiast w search wpisać nazwę szukanego itemu, potem w wynikach przejść do kategorii items i przejrzeć te itemy.

Natomiast nie znajdziesz tu podglądu jak wygląda set na twojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 10:47, SoieR napisał:

dlaczego oh dlaczego modele postaci nei mogą wyglądać jak te nowe modele ważnych osób?


Odpowiedź jest bardzo prosta - to od ch*a roboty. Nie chodzi o same modele/animacje - to jest chwila, ale o wszystkie modele zbroi (a do pewnego stopnia pewnie i broni), które trzebaby przerobić na nowe modele.
Była gdzieś wypowiedź na ten temat, że ilość obecnie występujących itemów sprawia, że przerobienie tego wszystkiego jest nielada wyzwaniem. Przystosowanie tego pod same worgeny/gobliny zajęło spooooro czasu..

>>Malevyn
>widzialem to jeszcze przed CATA.

A ja widziałem różowe słonie w kabaretkach. Przed Cata, podczas Blizzconu dali jasno do zrozumienia, że dodatkowych slotów nie planują robić. Co więcej od tego czasu pojawiła się możliwość posiadania kilku kont wow na jednym bnecie + pojawia się możliwość przesyłania itemków między tymi kontami.
Nie widzę powodu by Blizz teraz nagle dał możliwość wykupu większej ilości slotów, podczas gdy formalnie masz już tę możliwość+jest to "większy" zysk dla Blizza (zamiast jednorazowej opłaty płacisz dodatkowy abonament w końcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:48, DemoBytom napisał:

> dlaczego oh dlaczego modele postaci nei mogą wyglądać jak te nowe modele ważnych
osób?

Odpowiedź jest bardzo prosta - to od ch*a roboty. Nie chodzi o same modele/animacje -
to jest chwila, ale o wszystkie modele zbroi (a do pewnego stopnia pewnie i broni), które
trzebaby przerobić na nowe modele.
Była gdzieś wypowiedź na ten temat, że ilość obecnie występujących itemów sprawia, że
przerobienie tego wszystkiego jest nielada wyzwaniem. Przystosowanie tego pod same worgeny/gobliny
zajęło spooooro czasu..

samo dodanie kilku polygonów czy choćby nawet odnowienie tekstur na pewno nie może być takim ciężkim zadaniem - nikt nie pyta o grafe rodem z crysisa ale obecnie różnica wykonania worgenów/goblinów/belfów(poza shemale ofc)/draenei w porównaniu do "starych" ras jest co najmneij śmieszna- jakby z innej gry
ale jak mówie choćby drobne odświeżenie tekstur by wystarczyło, i co mnie to obchodzi ile to roboty? ;P za darmo pieniędzy nie biorą, a skupiają się na bzdetach takich jak woda/cienie/jakieś rozbłyski światła i ogólny wygląd świata gry podczas gdy same postacie psują cały klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, mi się grafika podoba i 12 mln osób raczej też. Ta gra po prostu ma to COŚ w sobie co inne gry nie maja i co trzyma gracza. Od tej gry ciężko się oderwać...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 19:48, Klimat napisał:

E tam, mi się grafika podoba i 12 mln osób raczej też. Ta gra po prostu ma to COŚ w sobie
co inne gry nie maja i co trzyma gracza. Od tej gry ciężko się oderwać...;D

ojojoj chyba policzyłeś ludzi grających po privach i konta dla chińskich botów ;P
i nie nie jest to 12 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:48, DemoBytom napisał:

Odpowiedź jest bardzo prosta - to od ch*a roboty. Nie chodzi o same modele/animacje -
to jest chwila, ale o wszystkie modele zbroi (a do pewnego stopnia pewnie i broni), które
trzebaby przerobić na nowe modele.

Rozwiązanie jest proste - przerobić tylko tekstury i w większym stopniu twarze, aby nie odstawały od tych z kluczowych postaci. Szkielet modelu i animacje pozostały by te same, więc nie byłoby problemów. Mają czas na płatne bzdety typu remote ah czy mounty i pety, to mogą zrobić i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 22:03, Arcling napisał:

Rozwiązanie jest proste - przerobić tylko tekstury i w większym stopniu twarze, aby nie
odstawały od tych z kluczowych postaci. Szkielet modelu i animacje pozostały by te same,
więc nie byłoby problemów. Mają czas na płatne bzdety typu remote ah czy mounty i pety,
to mogą zrobić i to.

aktualnie problemem nie jest to czy a kiedy powinni odświeżyć postacie graczy, moim zdaniem jak najszybciej- ale... znając życie będzie to LOLZOMFG NEF PLAYERZ CHARZ JUZD BUI ZEH NEF XPAK!!! i będzie to właśnie jedna z "nowości" wprowadzonych przy okazji wprowadzenia nowego dodatku -.- czyli jak zwykle czekanieeeee....
...albo nowe modele postaci/tekstury będą elementem premium acc jako że to tylko zmiana kosmetyczna i nie wpływa WOGÓLE na to jak odbierana jest gra, tak samo jak np. pety typu lil'' ragnaros czy inne "specialne"- ja sobie np. złape random szczura i mam peta rónie fajnego jak te płatne D: (jk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się