Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czy dostajecie może czasem /w od BLIZZARDB nakazujące wam wejśc na wow.armory,bo w przeciwnym razie zablokują wam konto? O co tu chodzi?

P.s
Nie kupowałem kasy ani innych usług temu podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 16:46, Szejku napisał:

Czy dostajecie może czasem /w od BLIZZARDB nakazujące wam wejśc na wow.armory,bo w przeciwnym
razie zablokują wam konto? O co tu chodzi?

P.s
Nie kupowałem kasy ani innych usług temu podobnych


Scam. Nie otwieraj nawet takich maili tylko od razu wywalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 16:46, Szejku napisał:

/ciach/

Tak to właśnie jest jak się nie czytam komunikatów mówiących o tym, że żaden pracownik Blizza nigdy nie nakazuje się gdzieś logować, ani tym bardziej nie prosi o hasło do konta. Co więcej: jest tylko jedna strona, na którą można się logować i jest to eu.battle.net lub samo battle.net - wszystko inne ma za zadanie dostać dane Twojego konta.
W sumie sam mam ochotę ich kiedyś podku... i zalogować się tam: sprawdziłbym w ten sposób skuteczność authenticatora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co Blizzard zrobił, że jak się ginie podczas ratowania Thralla to ten pasek się resetuje. Przynajmniej dzisiaj gdzie ludzi od cholery, robiąc czwartą część tego questa ( gdzie przypominam dostaje się + 50 % dmg ) jest praktycznie niewykonywalna. No chyba, że na serwerze PvE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:52, Murith napisał:

Nie wiem po co Blizzard zrobił, że jak się ginie podczas ratowania Thralla to ten pasek
się resetuje. Przynajmniej dzisiaj gdzie ludzi od cholery, robiąc czwartą część tego
questa ( gdzie przypominam dostaje się + 50 % dmg ) jest praktycznie niewykonywalna.
No chyba, że na serwerze PvE :)


Na PvE też nie jest najlepiej, ponieważ niektórzy złośliwie się oznakowują jako pvp i zaczynasz lać ich przez pomyłkę zamiast moba, po czym z zaskoczeniem budzisz się na cmentarzu i musisz czekać 5 minut aż to cholerne pvp zejdzie. ;-P

Ale warto pocierpieć, bo nagroda niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam na Oomkinie jest fun z takimi przy pierwszej części ratowania Thralla, dostanie typ Typhoonem i się uczy latać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na serwerze RPPvP i prawie nikt nikogo nie atakował. Wszyscy grzecznie tagowali sobie mobki, a potem każdy tłukł, co popadnie. Jak się ktoś o kogoś obił, to zaraz się grzecznie rozchodzili. A muszę powiedzieć, że na naszym serwerze, jak to zwykle niestety bywa, Horda jest znacznie liczniejsza i gdyby chcieli, to mogliby nam naprawdę uprzykrzyć życie. Ja tylko raz zabiłem jednego Hordziaka, ale to z nieuwagi, chyba bardziej nawet jego niż mojej, bo jak paladyn tankuje 5 mobków na raz robiąc daily, to nikt kto między nie wejdzie, nie powinien się zdziwić, że dostanie silence i dmg od aoe...

Inna sprawa, że sam chain miał być epicki, a wyszedł z tego kolejny grind fest, tyle że z npc gadająca w tle i kończący się w płatkach róż i innych serduszkach. Litości...

Z kolei quest hub w Regrowth na razie prezentuje się bardzo biednie, ale może po drugiej stronie będzie to lepiej wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie można kupic najtaniej (albo co najmniej bardzo tanio :P) edycję kolekcjonerską WotLK? Albo sam klucz, o ile to w ogóle możliwe, bo tylko na nim mi zależy. Albo może ktoś chciałby zawartośc EK bez klucza? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:04, tkoeman napisał:

Wie ktoś może gdzie można kupic najtaniej (albo co najmniej bardzo tanio :P) edycję kolekcjonerską
WotLK?


Bardzo tanio to nigdzie tej EK nie kupisz choćby z tego powodu, że była bardzo limitowana (jak wszystkie kolekcjonerki Blizzarda) i wyszła już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...a na Burning Legion to już myślałem, że będę musiał wejść o 4 nad ranem do WoWa aby móc w spokoju zrobić zadanie. Bo w pierwszej części gdzie byliśmy w powietrzu zaroiło się od cholery alluchów. Wpierw było spokojnie, ale po chwili lania tych żywiołaków, dobił mnie jakiś pajac, a potem zaczęli każdego gankować. Całe szczęście po 10 minutach horda się zorganizowała i rozgromiła każdego przymierzeńca i spokojnie mogłem skończyć tą misje. Dalej już problemów nie było, bo każdy miał miejsce do bicia tych elementali w innych wymiarach świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio wykupiony gametime skończył mi się z premierą 4.1, teraz dzień przed premierą 4.2... Ale może to i lepiej, odczekam tydzień aż sytuacja się uspokoi, ludzie odpuszczą chain Thralla a AH będzie wyładowane nowymi towarami ;]
Na ZAMOfficial są już poradniki do kilku bossów z Firelands: http://www.youtube.com/user/ZAMOfficial#p/c/88B4203F32A3681C/2/hqYmX96ZxFU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradników jest wszędzie pełno. Co niektórzy się na nich nacięli, bo pisane były pod wczesne wersje PTR, a w ostatnim buildzie Shannox i jego psy stały się nietauntowalne - co zmienia dosyć isotnie kwestie radzenia sobie z bleedami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:07, Wojman napisał:

Bardzo tanio to nigdzie tej EK nie kupisz choćby z tego powodu, że była bardzo limitowana
(jak wszystkie kolekcjonerki Blizzarda) i wyszła już jakiś czas temu.


Tam zaraz wyszła. W Empikach jeszcze niedawno można było znaleźć całkiem sporo. W ciągu ostatnich paru tygodni nie byłem, ale tak z miesiąc, dwa temu nie było problemu z jej dostaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, grałem w wowa na 2 pc (nie jednoczesnie ofc) i na obu miałem zapisane ustawienia (makra, bindy, addony), wczoraj brat sobie pogrywał- gra się wysypała i podobno nic poza repairem nie pomogło. Brat więc "wyczyścił" wszystkie ustawienia gry na tamtym pc, na szczeście na tym drugim pc co jakiś czas robie backup tych wszyskich danych z folderu WTF, więc pomyślałem że podstawie pliki i wszystko powróci, ale nie- domyślam się że problem tkwi w tym że jakiś czas temu bliz postanowił zapisywać makra i bindy na ich serwach i widocznie gra za każdym razem odczytuje i nadpisuje te dane z serwera a nei z plików- i teraz pytanie brzmi: czy moge co z tym zrobić i jakoś to sklecić?  ಠ_ಠ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 29 czerwca w sklepie blizzarda pojawiła się oferta, że można kupić podstawkę WoW + BC w cenie podstawki.
Tutaj źródło: http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=210000091
Rozumiem, że kupując w sklepie gram.pl podstawkę nie otrzymam również Burning Crusade?
Czy ktoś wie, czy pojawi się taki pack w sklepie gram.pl?
I na koniec - tak mi się wydaje, że kupując Battle Chest ze sklepu gram.pl i tak wyjdzie taniej niż kupując ze sklepu blizzarda. Dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyliśmy sobie ze znajomymi mała gildię i zastanawiamy się na czym założyć naszą stronę gildiową. Wybór padł na guildomatic albo wowstead. Czy polecilibyście którąś z nich. Czy może jest coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie gralem kiedys w wowa pare lat temu i czy opłaca się teraz zaczynac gre ?

ps.stare kotno wydalem znajomemu tak wiec chciałbym zaczac od zera do bohatera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się