Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Włączam launcher, klikam PLAY, wszystko wydaje się być normalne, aż tu nagle wyskakuje błąd krytyczny. Dopiero co zainstalowałem grę i ściągnąłem patcha. Jakieś rady co z tym robić?

Warto dodać też, że gra za pierwszym razem wystartowała bez problemu. Zmieniłem opcje grafiki, wyłączyłem, ale włączyć sie już nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 16:05, Miklus92 napisał:

Włączam launcher, klikam PLAY, wszystko wydaje się być normalne, aż tu nagle wyskakuje
błąd krytyczny. Dopiero co zainstalowałem grę i ściągnąłem patcha. Jakieś rady co z tym
robić?

Warto dodać też, że gra za pierwszym razem wystartowała bez problemu. Zmieniłem opcje
grafiki, wyłączyłem, ale włączyć sie już nie dało.

Usuń pliki ustawien, cache itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko ja ale... ten cały chain z Aggrą i Thrallem... co to niby miało być?? Oo
Już nawet nie mówie o tym całym nagłym xoxoxox z ich strony, tak z niczego ;D, ale aktualnie samego faktu że Thrall został "porawany" w obecnośći:
Półboga Cenariusa
Kilku smoczych aspektów
Najpotężniejszego druta w azeroth
oraz oczywiście najpoteżniejszego szamana czyli jego samego
i nikt NIC nie zrobił aby powstrzymać napastników
Czy naprawde nie znalazł się nikt w blizzardzie kto zajmuje się sprawami lore czy czymś podobnym, nikt nie powiedział "nie, dobra chłopaki, fajnie fajnie ale bez jaj- toż to bez sensu jest!"
Bo jak niby teraz "mamy" walczyć z DeathWingiem skoro pupil Ragnarosa okazał się silniejszy od co ważniejszych postaci z kręgu "obrońców" azeroth?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Malfurion, Cenarius, Alexstrasza, Ysera i Nozdormu to za mało aby powstrzymać jakiegoś tam Fandrala... Mało co w Cataclysm ma już sens vide patch z trollami, gdzie zdziesiątkowani Amani i Gurubashi sprzymierzli się z Zandalari, za których pośrednictwem tamci ponieśli porażkę. Szczerze to chciałbym aby cały ten cyrk z Deathwingiem już się skończył i wyszedł kolejny dodatek. Tym razem może ciekawszy... No chyba, że wezmą się kolejno za odświeżanie Outlandu i Northrend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 01:01, SoieR napisał:

ciach


Jeśli się nie mylę, to widać w czasie pojawienia się tego druida że wszyscy są ogłuszeni, czy coś w tym stylu. Fakt, idiotyczne ale co poradzisz. :P
A w ogóle sam quest chain TRYWIALNIE prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać Fandral potrafił ogłuszyć smocze aspekty, ale nie dał rady pokonać dziesiątki herosów sterowanych przez graczy, i to w sercu królestwa Ragnarosa ;p A mi się ten quest z Thrallem całkiem podobał, zwłaszcza muzyka ( http://www.youtube.com/watch?v=B_tC2oMLwq4&feature=related), chociaż faktycznie wszystko sprowadzało się do czterokrotnego ładowania "paska" poprzez zabijanie wszystkiego co się rusza wokół Thralla -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odzyskałem konto i okazało się, że hacker pomógł mi nazbierać niezliczone ilości surowców.
W tym np. Elementium Ore ( 25 stacków ) czy 100 Volatile Earth/Fire/Water :D
Jednak moje pytanie dotyczy tych właśnie Ore. Lepiej je przetopić i sprzedać Bary za większą sumę czy jednak próbować sprzedawać Ore? Co się bardziej opłaci? Zdaję sobie sprawę, że zanim sprzedam bary to może minąć sporo czasu, a Ore szybciej schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 02:49, Arcling napisał:

Jak widać Malfurion, Cenarius, Alexstrasza, Ysera i Nozdormu to za mało aby powstrzymać
jakiegoś tam Fandrala... Mało co w Cataclysm ma już sens vide patch z trollami, gdzie
zdziesiątkowani Amani i Gurubashi sprzymierzli się z Zandalari, za których pośrednictwem
tamci ponieśli porażkę. Szczerze to chciałbym aby cały ten cyrk z Deathwingiem już się
skończył i wyszedł kolejny dodatek.

ja również, dodatkowo nowy dodatek to szansa że wezmą się za zrobienie tych drzewek talentów jak się należy(a raczej jak to należało zrobić), ogólnie doszedłem do wniosku to wprowadzenie tych całych specjalizacji nie miało na celu ułatwienie balansu- ale.... miało po prostu pomóc z wprowadzeniem mastery- czegoś co było nieeeesamowicie potrzebne i baaaardzo urazmajciło gre! (większość bonusów które dostarcza mastery dostarcza spell power oraz attak power...) więc... gdzie sens i logiika

Dnia 06.07.2011 o 02:49, Arcling napisał:

Tym razem może ciekawszy... No chyba, że wezmą się
kolejno za odświeżanie Outlandu i Northrend.

przypomina mi się wypowiedź jakiegoś blusa sugerującą że w następnym dodatku odwiedzimy inna planete czy coś w tym stylu, jak dla mnie brzmi fajnie- obaczymy co z realizacją ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 01:01, SoieR napisał:

Może to tylko ja ale... ten cały chain z Aggrą i Thrallem... co to niby miało być?? Oo
Już nawet nie mówie o tym całym nagłym xoxoxox z ich strony, tak z niczego ;D, ale aktualnie
samego faktu że Thrall został "porawany" w obecnośći:
Półboga Cenariusa
Kilku smoczych aspektów
Najpotężniejszego druta w azeroth
oraz oczywiście najpoteżniejszego szamana czyli jego samego
i nikt NIC nie zrobił aby powstrzymać napastników

Realizacja była nędzna. Flame Druidzi ogólnie w tym chainie wychodząca na niemal półbogów, później mamy quest, gdzie Leyara bez żadnego wysiłku "zabija" Hamuula, a co potem? Farmimy sobie ich na daily, a Fandral na normalu to popierdółka, a nie boss.
Jedyna teoria, która to z grubsza usprawiedliwia, to że Nozdormu wiedział, że to się wydarzy i celowo nie interweniował, bo "tak musi być". Słabe toto, ale lepsze niż uwierzyć, że kilku druidów jest w stanie bez większych problemów przeciwstawić się czołówce "tych dobrych".

Pomijając to, nie śledziłem komiksów od dawna, więc pytanie "a kto to rwa jest Aggra?" zapewne nie tylko u mnie się pojawiło. Niby jest w intro do deepholm, ale tutaj dokonuje czegoś, czego nie było w stanie zrobić 3.5 aspektów. No cóż, druidzi i Cenarius mają się wykazać na Ragnaros Heroic, ale aspekty...

Same daily póki co nie są złe, ale ten kawałek lore ostro spieprzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 16:43, KaPe napisał:

Pomijając to, nie śledziłem komiksów od dawna, więc pytanie "a kto to rwa jest Aggra?"
zapewne nie tylko u mnie się pojawiło. Niby jest w intro do deepholm, ale tutaj dokonuje
czegoś, czego nie było w stanie zrobić 3.5 aspektów. No cóż, druidzi i Cenarius mają
się wykazać na Ragnaros Heroic, ale aspekty...

Czytałem wszystkie komiksy (kupiłem wszystkie zebrane w 4 hardcoverach + zbiorczy album Ashbringera) i Aggry tam nie było. Z komiksów to teraz tylko wychodzi mini-seria z worgenami. Jest nową postacią wymyśloną specjalnie na potrzeby Cataclysm. Chyba dodali ją tylko po to aby Thrall z kimś był (aczkolwiek ciekawiej by było gdyby to była Jaina :P).

Soier:
Może pokażą kiedyś planetę z której przybyli Etherals albo zniszczony świat draenei Argus (powinni go w końcu pokazać kiedyś, aby nieco rozbudować tło tej rasy, to tam przecież mieszkali przed Draenorem i Azeroth).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi sie wydaje ze ten nowy sezon pvp to jakies kpiny? Zero wymagan ratingowych, juz nawet najlepsza bron da sie kupic za bocenie, wczesniej czy pozniej kazdy to bedzie mial. Tragedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 23:50, TigerXP napisał:

Czy tylko mi sie wydaje ze ten nowy sezon pvp to jakies kpiny? Zero wymagan ratingowych,
juz nawet najlepsza bron da sie kupic za bocenie, wczesniej czy pozniej kazdy to bedzie
mial. Tragedia :/

nie nie nie
masz 2 rodzaje armoru (w zasadzie 3 licząc "honorowy") jeden za cp bez wymogu ratingowego i 2 z takim samym modelem lecz inna kolorystyką dla ludzi z 2200 rata w 3s/5s oraz rbg
oraz 2 rodzaje broni za cp bez wymogu ratingowego oraz za 22200 rata z innym kolorem ORAZ lepszymi statsami
tak więc rożnica co do statsów wynosi tyle co na broni +zmieniny kolor itemków
rozwiązanie bardzo dobre imho, w pvp nie powinno być miejsca na rożnice dotyczące wysposażenia postaci, osobiście życzyłbym sobie zmniejszenia kosztu podstawowego gearu za honor bo jako że lubie grać random bg widok 50% zespołu w zielakach naprawde zniechęca...
obecnie na forum trwa wrzawa z powodu dodania setu za honor z 271 ilvl podczas gdy masa ludzi ostatni tydzień spędziła na bg ubierając alty do nowego sezonu a teraz okazało się że w zasadzie trzeba będzie farmić honor od nowa chcąc zacząć sezon z BiS gearem, do tgo dochodzą koszty związane z gemami/enchantami i reforge''owaniem tego wszystkiego ;3
dobrze że ja jestem leniwy i nie chciało mi się farmić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać email/link gdzie napisać do supportu?
Hacknęli mi konto, a po zgłoszeniu pisze tylko o ''locked'' koncie. Jak to zdjąć? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 16:43, KaPe napisał:

Pomijając to, nie śledziłem komiksów od dawna, więc pytanie "a kto to rwa jest Aggra?"
zapewne nie tylko u mnie się pojawiło. Niby jest w intro do deepholm, ale tutaj dokonuje
czegoś, czego nie było w stanie zrobić 3.5 aspektów. No cóż, druidzi i Cenarius mają
się wykazać na Ragnaros Heroic, ale aspekty...


Aggra pojawiła się w książce "The Shattering", gdzie uczyła Thralla jak zostać lepszym szamanem.
http://www.wowpedia.org/Aggra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 03:06, Smocza napisał:

/ciach/

Szczerze to uważam, że to jakaś podpucha, ale proszę: www.battle.net -> zakładka Pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 10:16, Evertsen_Dante napisał:

/ciach/

Obie rasy są z Cata, więc to chyba wystarczy za odpowiedź. ;) A co do krain to chyba od momentu wyjścia Cata wyglądają tak samo - niezależnie od tego czy posiadasz ten dodatek - ale tutaj niech mnie ktoś poprawi jakby co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie z Toba nie zgodze, primo wlasnie lepszy sprzet powinien byc nagroda za ogar w pvp, a nie stado botów które wczesniej czy pozniej bedzie latalo w tym samym sprzecie. Najbardziej mi odpowiadalo to co kiedys bylo, offset wymagajacy rata i honoru + set wymagajacy rata i arena points, naprawde nie wiem czemu z tego zrezygnowali
Secundo, wg mnie honor farmi sie zbyt szybko, ten sam powód co wyzej, bociki grajace czasami bg po góra dwóch tygodniach bedzie biegac w drugim co do jakosci sprzetu.
Jakby do tego dorzucic tragiczny wyglad wiekszosci setów to juz w ogóle trzeba by sie pochlastac.
Tak czy siak bede gral bo uwielbiam pvp, ale obecne rozwiazania strasznie mnie rozczarowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się