Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2011 o 13:29, asfodel napisał:

W innych miastach kwatermistrzowie stoją obok miejskich punktów lotniczych.

Za reputację u tych frakcji jest tylko torba i płaszczyk na 40 lvl. Oprócz tego po uzyskaniu
maksimum możesz sobie kupić wierzchowce przypisane do danej rasy, co pomaga w nabiciu
achievementa związanego z ilością posiadanych pojazdów i uzyskaniu za to ładnego białego
smoka. ;-)


Nie tylko białego ale jest też za 100 mountów taki który mają ci fly masterzy w Dalaran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam może i głupi problem. Gram blood elfem paladynem, aktualnie 22 lvl. Otóż zrobiłem prawie wszystkie questy w Ghostslands (oprócz jednego grupowego) i questy już mi się skończyły. Teraz nie wiem gdzie się udać, żeby levelować dalej. Ktoś podpowie mi co mam zrobić dalej, gdzie się udać? Sam już się trochę pogubiłem:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś doradzić w sprawie klasy wojownika. Mianowicie mam aktualnie 14 level i walczę dwuręcznym młotem. Czy opłaca mi się zmieniać na jednoręczną broń z tarczą czy dalej walczyć dwuręczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 19:27, The_Warrior napisał:

Mógłby mi ktoś doradzić w sprawie klasy wojownika. Mianowicie mam aktualnie 14 level
i walczę dwuręcznym młotem. Czy opłaca mi się zmieniać na jednoręczną broń z tarczą czy
dalej walczyć dwuręczną?


jako tank łatwiej będzie Ci wbić się do dowolnego party na instancje na twoim poziomie, i podobno ogólnie warkiem pod prot łatwiej expić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 16:25, Arcling napisał:

Weź teleporter do Undercity (taka czerwona kula). Stamtąd będziesz mógł się udać do innych
stref. Możesz też przerzucić się na Kalimdor jeśli chcesz. Pomocna może się okazać ta
mapka:
http://media.mmo-champion.com/images/news/2010/november/levelflow.jpg

Wszystko ładnie, pięknie. Jestem w Undercity. Tylko jak się dostać do jakichkolwiek npc i np. Sylvanas. Na mapce wszystko jest pokazane jakby pod ziemią i nie wiem jak tam dotrzeć. Tylko ja mam takie problemy, bo już sam nie wiem:/. A gdy wjeżdżam do tego zamku to wszystko jest pozamykane... Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 19:59, Quandor napisał:

> Weź teleporter do Undercity (taka czerwona kula). Stamtąd będziesz mógł się udać
do innych
> stref. Możesz też przerzucić się na Kalimdor jeśli chcesz. Pomocna może się okazać
ta
> mapka:
> http://media.mmo-champion.com/images/news/2010/november/levelflow.jpg
Wszystko ładnie, pięknie. Jestem w Undercity. Tylko jak się dostać do jakichkolwiek npc
i np. Sylvanas. Na mapce wszystko jest pokazane jakby pod ziemią i nie wiem jak tam dotrzeć.
Tylko ja mam takie problemy, bo już sam nie wiem:/. A gdy wjeżdżam do tego zamku to wszystko
jest pozamykane... Co zrobić?

Musisz zjechać "windą" do undercity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam takie pytanie. Mam zamiar sobie zamówić Cata razem z płytą. Mam mały dysk więc chciałbym zainstalować wszystko z płyt Cata też. I jeśli mam zainstalowany dodatek z płyty i ściągnięte wszystkie patche to czy na tym będzie mi działać trial Cata jeśli go aktywuję to będę mógł się zalogować czy trzeba ściągać jakąś okrojoną specjalną wersję trialową cata ? Bo chciałem tak zrobić że jak już mam wszystko zainstalowane to aktywuję triala gram te 10 dni a potem aktywuję normalnie klucz Cata z pudełka a potem 7 dni gratis które mam dostępne i kiedy one mi się skończą to normalnie kupuje pre-paidai gram. Da się tak zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnej "okrojonej wersji gry" pod triala . Musisz miec aktualna gre ( klient,patch ktory teraz jest ) i to wystarczy . Trial dziala tylko wylacznie na konto gry . Masz zainstalowana gre , zakladasz konto trial, odpalasz gre i Heya : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 17:00, Kamell napisał:

Nie ma zadnej "okrojonej wersji gry" pod triala . Musisz miec aktualna gre ( klient,patch
ktory teraz jest ) i to wystarczy . Trial dziala tylko wylacznie na konto gry . Masz
zainstalowana gre , zakladasz konto trial, odpalasz gre i Heya : )


Ok dzięki. A można normalnie wbić 85 ? Czy ogranicza to do jakiegoś lvlu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to, że tak ssę na pvp swoim warrkiem orkiem może być spowodowane tym, że mam słabe eq? A drugie pytanie, to czy muszę robić macrosy na tego warra? Jeśli tak, to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 23:56, Oloninho napisał:

Czy to, że tak ssę na pvp swoim warrkiem orkiem może być spowodowane tym, że mam słabe eq?


To moze byc spowodowane akurat wieloma czynnikami, ciezko nic nie wiedzac o Twojej grze wypowiedziec sie o tym, aczkolwiek slaby gear moze byc jednym z tych powodów

Dnia 25.07.2011 o 23:56, Oloninho napisał:

A drugie pytanie, to czy muszę robić macrosy na tego warra? Jeśli tak, to jakie?


Praktycznie kazda klasa wymaga posiadania macrosów do przyjemnej gdy pvp, http://www.arenajunkies.com/macros/?sort_id=added&sort_dir=desc&patch_id=0&rating_id=0&class_id1=1 tutaj masz przyklady, szczerze powiedziawszy sa tam tylko 2 macra, a ze nigdy nie gralem warem ciezko mi powiedziec cos o tym z wlasnego doswiadczenia, aczkolwiek nie watpie ze wujek google posluzy dobra rada jesli sie do niego zglosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 14:28, Quandor napisał:

Mam może i głupi problem. Gram blood elfem paladynem, aktualnie 22 lvl. Otóż zrobiłem
prawie wszystkie questy w Ghostslands (oprócz jednego grupowego) i questy już mi się
skończyły. Teraz nie wiem gdzie się udać, żeby levelować dalej. Ktoś podpowie mi co mam
zrobić dalej, gdzie się udać? Sam już się trochę pogubiłem:P.


W stolicach stoją obecnie słupy ogłoszeniowe z zadaniami. Zawsze znajdziesz tam zadanie, które pokieruje Cię do miejsca, gdzie będą zadania na Twój poziom - aż do 60. Jeśli strefa Ci się nie spodoba, możesz poszukać tablicy w stolicy innej frakcji - w rożnych stolicach są różne questy. Niedaleko Undercity stoi wieża, gdzie cumują zeppeliny, dzięki czemu możesz polecieć do Ogrimmaru, a stamtąd, także zeppelinem do Thunderbluff. Goblin stojący przy miejscu do cumowania powie Ci dokąd lata zeppelin i gdzie obecnie się znajduje.

Warto ustawić sobie hearthstone (trzeba zagadać do karczmarza w wybranym miejscu) w miejscu dobrze skomunikowanym, z łatwym dostępem do trenerów.

Po 60 zmieniasz kontynent na Outland i tam nie ma tablic, ale questy są tak zrobione, że płynnie kierują Cię w kolejne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź:). Już sobie dobrze radzę, wbiłem już ok.10 lvl w kolejnych strefach. Mam nadzieję, że to już koniec moich problemów z obszarami i questowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
To lepiej zrob triala i odrazu aktywuj go do pelnej wersji gry wtedy bez problemu bedziesz mogl lvl''owac + nie tracisz tych dni z triala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 20:02, Kamell napisał:

>ciach
To lepiej zrob triala i odrazu aktywuj go do pelnej wersji gry wtedy bez problemu bedziesz
mogl lvl''owac + nie tracisz tych dni z triala .


Ok. Właśnie o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się