Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2011 o 20:46, Ring5 napisał:

Ok, to w takim razie który serwer PvE jest w tej chwili najbardziej zaludniony? Nie chciałbym,
by okazało się, że dojdę w okolice lvl cap i nie będę miał co robić, bo nikogo w pobliżu
nie będzie :/


Ja nie narzekałem po stronie Hordy na The Sha''Tar, a u Ally na Blade''s Edge - które do topowych ma daleko, ale parę gildii sensownych się tam znajdzie. Natomiast dla prawdziwych pro jest Silvermoon - gdy w późnym WotLK zrobiłem tam postać, to pugi robiły spokojnie 11/12 HC ICC, gdy na BE większość gildii nie miała takiego wyniku.

A tym, którym żal kasy na transfery mogę powiedzieć tyle - wylewelowanie nowej postaci na nowym serwerze to żaden problem. Właśnie z paroma kolegami z pracy gramy od niedawna na Sporregar (Ally). Ja zacząłem trochę później i ich gonię - póki co poziom 30, a itemów tylko w dwóch slotach nie mam niebieskich. LFD działa sprawnie, nawet dla DPSów, na BG też bywa ciekawie. Pewnie będą problemy z endgame, ale nam nie chodzi o to, żeby wymiatać, tylko żeby razem się bawić. Tak samo każdy może zrobić sobie postać na innym serwerze, szybko nabić na niej poziom i szukać gildii rajdowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 02:24, GanD napisał:

Tylko po co zakładać nowe postacie na już martwym serwerze? Jak dla mnie to się mija
z celem.


Koledzy założyli. Ja wbiłem się w to później i póki co nie narzekam. Nawet jeśli będę miał dobrą zabawę tylko podczas lewelowania, to mi to nie zrobi różnicy - mam parę lvl 85 na innych serwerach i zawsze tam mogę rajdować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 00:23, pkapis napisał:

A tym, którym żal kasy na transfery mogę powiedzieć tyle - wylewelowanie nowej postaci na nowym serwerze to żaden problem.


Wylewelowanie to może i nie problem.. ale uzbieranie sprzętu/achievów/mountów itd. które się już ma to już jest problem.
Przez ostatnie pół roku zbierałem najróżniejsze graty i solowałem wszelkie dziwne miejsca jakie mogłem, na moim DK - jak ogłosili transmogryfikację to byłem wniebowzięty.. teraz mam to wsztstko zostawić i zaczynać od nowa? no thanks :?
Pomijam sporo crapu, które mam na mainie i których już zdobyć się nie da... Niby to tylko piksele, ale jakoś się przywiązałem...

a co do żal kasy...
żal mi wydać 1/5 mojej miesięcznej wypłaty na transfer postaci na wowie... a i to tylko wtedy gdy nie będę przenosić wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Przecież lvl to dopiero początek gry a zebranie tego wszystkiego. Może przenoszenie postaci było by popularniejsze gdyby Blizz zmniejszył cenę do zarobków Polaków. Chodź całkiem sporo osób chętnie przenosi postacie nawet wszystkie z jednego serwera na drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 19:13, Viitrik napisał:

> Bo euro zdrożało.

Cholera jasna, to bardzo źle

Zapłać w funtach, albo nawet w euro (zmień kraj na koncie bnet na Wielką Brytanię, lub Francję/Niemcy). Banki stosują różne przeliczniki - często wychodzi taniej niż płacenie w samych złotówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 21:28, CH1CKEN napisał:

Zapłać w funtach, albo nawet w euro (zmień kraj na koncie bnet na Wielką Brytanię, lub
Francję/Niemcy). Banki stosują różne przeliczniki - często wychodzi taniej niż płacenie
w samych złotówkach.


Mi chodzi nie o abonament a Cataclysm na przykład, kupuje na wowprepaid.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 03:07, DemoBytom napisał:

Wylewelowanie to może i nie problem.. ale uzbieranie sprzętu/achievów/mountów itd. które
się już ma to już jest problem.


Ok. Ale czy warto siedzieć na podobno martwym serwerze, na którym nie daje się nawet najprostszego rajdu zorganizować tylko dlatego, że na postaci masz achievementy i itemki?
IMO warto pograć nową postacią gdzieś, gdzie ma się szansę na endgame, a swoje stare, ukochane postacie przenieść albo odkurzyć gdy będzie wreszcie free migration, lub gdy transfer będzie sensowną opcją. Zwłaszcza że grając ciągle na starym serwerze podbijasz jego populację, a więc i odwlekasz ewentualną decyzję Blizzarda o ratowaniu go.

Dnia 16.10.2011 o 03:07, DemoBytom napisał:

Przez ostatnie pół roku zbierałem najróżniejsze graty i solowałem wszelkie dziwne miejsca
jakie mogłem, na moim DK - jak ogłosili transmogryfikację to byłem wniebowzięty.. teraz
mam to wsztstko zostawić i zaczynać od nowa? no thanks :?
Pomijam sporo crapu, które mam na mainie i których już zdobyć się nie da... Niby to tylko
piksele, ale jakoś się przywiązałem...


Ok. Ja też mam takie postacie. Na jednym serwerze mam bodaj 5 x 85, w tym mojego ulubionego fajnego paladyna, warriora który ma oba brewfestowe mounty i parę innych dobrych rzeczy. Ale po tym jak rozeszły się moje drogi ze starą gildią, nie bardzo miałem tam co robić, więc zostawiłem postacie i poszedłem grać na inny serwer, razem z kumplem. Potem WoW nas znudził i zostawiliśmy go - znowu ze trzy x 85, w tym tank z bardzo ładnymi itemkami, z powodu których bardzo się cieszę na nadchodzącą możliwośc zmiany wyglądu.
A teraz gram na jeszcze innym serwerze z grupą znajomych. Mimo że na poprzednich dwóch mam od groma heirloomów, tutaj ich nie przenosiłem i leweluję zdobywając loot w biegu. Stare postacie mi nie zginą, a na nowych mam zabawę - ostatnio w dps przebiłem huntera, który był o poziom wyżej i miał heirloomy.

Dnia 16.10.2011 o 03:07, DemoBytom napisał:

a co do żal kasy...
żal mi wydać 1/5 mojej miesięcznej wypłaty na transfer postaci na wowie... a i to tylko
wtedy gdy nie będę przenosić wszystkich..


Rozumiem doskonale. Ale to sobie trzeba odpowiedzieć na pytanie, co cię najbardziej w tej grze bawi. I może przenieść jedną, najfajniejszą postać. A może zostawić je na chwilę i zacząć wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ja zepsułem- nie ja będe naprawiał ;3
wylvlowanie postaci troche trwa, w dodatku ubranie jej itd ja tego czasu nie mam i nie widze nic fajnego w lvlowaniu (lvlowanie sprawia mi ból psychiczny)
nie jest to w żadnym stopniu moja wina że serwer wymarł- wina jest blizzarda że w taki sposób podzielili gre na serwery i takie sytuacje można było przewidzieć- bezczelnym jest również to że istnieją metody by to naprawić (transfer) ale... trzeba zapłacić... są darmowe transfery ale żal im "dąć" coś za darmo (nie to że to jakiś wielki problem, ale powstał z ich winy) więc czekają aż ludzie sami sobie potransferują postacie za własne $
niech sobie czekaja- ja nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzcon dzisiaj, na Opening Ceremony o 20 na pewno zapowiedzą nowy dodatek do WoWa. Szczerze mówiąc, nie zdziwiłbym się, gdyby naprawdę był to "Mists Of Pandaria" ;] Rejon South Seas pozostaje wciąż nieodkryty, a w Cataclysmie pojawił się wątek Zandalari, nag i Azshary. Poza tym cały osobny panel na konferencji zadedykowany jest talentom postaci, co znaczy, że Blizzard planuje coś wielkiego. Może Path Of Titans...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 10:35, piecia997 napisał:

Blizzcon dzisiaj, na Opening Ceremony o 20 na pewno zapowiedzą nowy dodatek do WoWa.
Szczerze mówiąc, nie zdziwiłbym się, gdyby naprawdę był to "Mists Of Pandaria" ;] Rejon
South Seas pozostaje wciąż nieodkryty, a w Cataclysmie pojawił się wątek Zandalari, nag
i Azshary. Poza tym cały osobny panel na konferencji zadedykowany jest talentom postaci,
co znaczy, że Blizzard planuje coś wielkiego. Może Path Of Titans...?

/sadpanda
miałem nadzieje że wyruszymy w kosmos np walczyć z legionem gdzieś (np planeta draenei)
chociaż oderwanie się od walki z B-A bosami i zajęcie się bardziej przyAzerothowymi problemami mogłoby fajnie wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 12:55, ktos napisał:

Orientuje się ktoś czy stream z ceremonii otwarcia będzie darmowy tak jak to miało miejsce
rok temu ??


Według strony Blizzarda - tak:

As a reminder, we’ll also be broadcasting the opening ceremony and the StarCraft II and World of Warcraft Global Battle.net Invitational tournaments for free at www.blizzcon.com/live-stream/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się