Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Fabuła nowego dodatku brzmi trochę jak filler. Alliance vs Horda i pandareni gdzieś tam pomiędzy. Szkoda, że potwierdziło się "Mists of Pandaria". Liczyłem na wielki powrót np. Kil''Jaedena i Sargerasa a tak wybrali w sumie najłatwiejszą opcję, która pozwoli im dowolnie modyfikować świat nie mając głównego przeciwnika. Mogli wybrać bardziej pasujący tytuł jeśli chcą dodatek poświęcić tylko konfliktowi między dwoma frakcjami. Zapewne po tym dodatku wyjdzie jakiś z demonami a tak to tylko zapychają czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:56, Arcling napisał:

Mogli wybrać bardziej pasujący
tytuł jeśli chcą dodatek poświęcić tylko konfliktowi między dwoma frakcjami. Zapewne
po tym dodatku wyjdzie jakiś z demonami a tak to tylko zapychają czas.


Jedyne co mi przychodzi do głowy, to Wrath of the Lich Queen... oh, wait.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wyjścia Cata wydawało mi się że scenarzyści Blizza prześcigają się w wymyślaniu durnych pomysłów, ale teraz osiągnęło to apogeum. Pandareni? Serio? Rasa która była właściwie żartem od samego początku swojego istnienia? Czekam na murloki i troggi jako grywalną rasę. A potem mogą sięgnąć do LotRa i dodać Hobbitów bo i tak traci to jakikolwiek sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 21:02, SarenkaB napisał:

Od wyjścia Cata wydawało mi się że scenarzyści Blizza prześcigają się w wymyślaniu durnych
pomysłów, ale teraz osiągnęło to apogeum. Pandareni?

Dokładnie. Pandareni byli tak poważni jak krowi level z Diablo. Egzystowali sobie od czasu W3 tak na marginesie. Robienie z nich punktu centralnego rozszerzenia jest... nudne. Eh, aż chciałoby się Warcrafta 4, ale po tym co serwują to nie wiadomo czy będzie z czego ulepić sequel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dawno przestałem się łudzić i nie liczę na jakiekolwiek RTSy w świecie WarCrafta. W erze Vanilli pewnie miało by to jeszcze jakiś sens ale już od TBC lore było tak rozwalone że wątpię by nawet najlepszy scenarzysta wykrzesał z tego coś do singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrząć po komentarzach w różnych miejscach, bardzo wiele osób wydaje się.... dość niezadowolonych
jeśli dodatek nie będzie czymś naprawde "bomba" w sensie rozwiązań czysto technicznych (talenty itd)...
wow po mopie może okazać się dość zmyty z graczy- to już nie ten sam wow ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja od początku nie byłem za tym dodatkiem. Po prostu jakoś Pandy nie pasują mi do Warcrafta. Tak samo klasa Monk, coraz bardziej WoW się rozszerza i nie wiem czy na to wszystko będzie miejsce, IMO coraz bardziej upodabnia się do innych gier MMO co za bardzo mi się nie podoba. Ale chyba każdy narzeka jak wychodzi nowy dodatek a potem jest już spoko. Zobaczymy. Ja już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pve battleground :D naprawdę będzie coś fajnego,
spooro usprawnień w grze,no i cała nowa technika talentów
medale za szybkość zrobienia dungeonów O_O bronze,silver,gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 21:59, kryst90 napisał:

Cóż ja od początku nie byłem za tym dodatkiem. Po prostu jakoś Pandy nie pasują mi do
Warcrafta. Tak samo klasa Monk, coraz bardziej WoW się rozszerza i nie wiem czy na to
wszystko będzie miejsce, IMO coraz bardziej upodabnia się do innych gier MMO co za bardzo
mi się nie podoba.

+++

Dnia 21.10.2011 o 21:59, kryst90 napisał:

Ale chyba każdy narzeka jak wychodzi nowy dodatek a potem jest już
spoko. Zobaczymy. Ja już się nie mogę doczekać.

do tej pory było tak że najpierw pojawiał się wielki entuzjazm a dopiero po jakimś czasie po wydaniu dodatku zaczynało się QQ
cóż teraz od razu przechodzimy do części QQ
lol ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pandy to jedno, ale pokemony w WoW?!

Pet Battle System

You will be able to collect, level, and battle with companion pets.
It will be accessible to all players.
Works with almost every pet
Pet Customization, you will be able to name your pet, give them visual abilities, etc ...
There will be "Wild pets", you can find them in the world and engage in battle with them. You will then be able to get that pet and add it to your Pet Journal.
Pets have random stats, some of them will be very good at tanking, some will have a CC ability, etc ...
Some pets will only be found during a specific season, while it''s raining, or during the day or the night. Some of them will only spawn in the spring, when it''s raining, in elwynn forest at night!
Most pets will become tradable

Padłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:38, GanD napisał:

Pandy to jedno, ale pokemony w WoW?!
Padłem.


oj nie tylko ty :) wow zamienia się w World of Pokecraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się to nie podoba. Zawsze preferowałem rozgrywkę PvE, ale WoW staje się za mocno zaśmiecony różnymi minigrami i duperelami. Zamiast nich wolałbym bardziej rozbudowany content związany z lore - więcej raidów, dłuższe dungeony, questy (trochę jak zapowiadane PvE scenarios, ale nadal rozgrywane z 5 osobową drużyną).

Żeby nie było, że wyłącznie narzekam - dobrze, że kombinują coś z talentami. Rozwój podobny do tego u kompanów z Diablo 3. Tylko czy właściwie zbalansują umiejętności i czary. Może znowu wyjść na to, że tylko wybór określonych według schematu ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to sobie wyobrażam... Widzę malowniczą krainę Pandarenów... Widzę wielkie pola uprawne... a na nich takie znane osobistości jak Asdjshfdjh czy Gdkjfdkjf ;)

Dodatek jak dla mnie zbyt bajkowy, kolorowy, cukierkowaty (mimo, że brakowało mi w WoW orientalnych klimatów, ale to będzie chyba za dużo na raz). Idea Pandarenów jako grywalnej rasy nigdy do mnie nie przemawiała. Monk jako nowa klasa to będzie już tylko taka ciekawostka i odskocznia, wątpie aby wielu porzuciło swoje ulubione klasy. Boli brak dyżurnego głównego złego charakteru. Trochę fajnych ciekawych zmian, dużo ciekawych pomysłów z talentami i klasami (zobaczymy jak wyjdzie w praniu), póki co mało interesujące PvE scenario i kolejny imho zbędny zabijacz czasu, czyli Pet Battle. Ogólnie jak dla mnie wygląda to jak fajna gra, ale raczej tylko na miesiąc/dwa... WoW już dawno zszedł na psy ;/ Przy Cataclysm jeszcze wytrzymałem pół roku gry, ale do zakupu MoPa (hehe :)) będę z trudem szukać pretekstu (kolejne ładne pudełko na półce?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 00:27, Azvar napisał:

Już to sobie wyobrażam... Widzę malowniczą krainę Pandarenów... Widzę wielkie pola uprawne...
a na nich takie znane osobistości jak Asdjshfdjh czy Gdkjfdkjf ;)

A Monk stanie się nowym DK. Zwłaszcza, że dają go niemal wszystkim rasom (poza goblinami i worgenami). Już z 10 mieli problem aby zbalansować i część umiejętności oraz buffów musieli upodobnić. Nowy wybór talentów pozornie daje pewien wybór no ale właśnie... Pozornie. W praniu może wyjść inaczej i będzie jeden jedyny słuszny wybór umiejętności.

Dnia 22.10.2011 o 00:27, Azvar napisał:

WoW już dawno zszedł na psy ;/ Przy
Cataclysm jeszcze wytrzymałem pół roku gry, ale do zakupu MoPa (hehe :)) będę z trudem
szukać pretekstu (kolejne ładne pudełko na półce?).

Skrót wypada całkiem fajnie :) Ja przy Cata wytrzymałem nieco ponad 3 miesiące a dodam, że w TBC i WotLK grałem bez przerw.

Mieli kogo dać na głównego złego: Kil''Jaeden wciąż żyje i dowodzi Legionem (być może Sargeras by powrócił). Zostaje jeszcze Azshara, ale ona mogła by być mniejszym bossem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 00:27, Azvar napisał:

Już to sobie wyobrażam... Widzę malowniczą krainę Pandarenów... Widzę wielkie pola uprawne...
a na nich takie znane osobistości jak Asdjshfdjh czy Gdkjfdkjf ;)

Dodatek jak dla mnie zbyt bajkowy, kolorowy, cukierkowaty (mimo, że brakowało mi w WoW
orientalnych klimatów, ale to będzie chyba za dużo na raz). Idea Pandarenów jako grywalnej
rasy nigdy do mnie nie przemawiała. Monk jako nowa klasa to będzie już tylko taka ciekawostka
i odskocznia, wątpie aby wielu porzuciło swoje ulubione klasy. Boli brak dyżurnego głównego
złego charakteru. Trochę fajnych ciekawych zmian, dużo ciekawych pomysłów z talentami
i klasami (zobaczymy jak wyjdzie w praniu), póki co mało interesujące PvE scenario i
kolejny imho zbędny zabijacz czasu, czyli Pet Battle. Ogólnie jak dla mnie wygląda to
jak fajna gra, ale raczej tylko na miesiąc/dwa... WoW już dawno zszedł na psy ;/ Przy
Cataclysm jeszcze wytrzymałem pół roku gry, ale do zakupu MoPa (hehe :)) będę z trudem
szukać pretekstu (kolejne ładne pudełko na półce?).


Dla mnie też WoW robi się taki za bardzo cukierkowaty. Wcześniej to ceniłem, nie liczyła się grafika. Ale teraz przesadzają. Co raz więcej ulepszeń, które są nie potrzebne. Mogli by wrócić do czasów podstawki albo TBC to by było coś. A nie taki szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajne te pnady, napewno sobie zrobie pande shama, a moze tego monka (choc podejrzewam ze bedzie to podobna klasa wlasnie do shama/druta). Ponoc dodatek ma sie skupiac bardziej na walce pomiedzy frakcjami co mnie dodatkowo cieszy, moze ruszy sie world pvp.
Ja tam czekam, a jak komus sie nie podoba to nikt mu na sile grac nie kaze :) Chociaz widze mamy sporo masochistow milujacych sie w kaleczeniu swych oczu tym jakze plugawym i niegodziwym dodatkiem i gra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się