Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2011 o 20:25, Arcling napisał:

/ciach/ Nie oszukujmy się - poprzednia koncepcja drzewek
talentów nie sprawdziła się, bo nie dawała żadnego wyboru. A jeszcze wcześniej - niby
można było rozdzielić jak się chce, ale do niczego to się nie nadawało i ostatecznie
trzeba było robić tak jak poradniki mówią.

A najlepsze jest, ze przy kazdym dodatku wciskano, ze teraz bedzie swoboda wyboru (patrz Cataclysm) i mamiono ludzi, ktorzy nawet bronili tego systemu (zanim jescze dodatek wszedl w zycie). Teraz obawiam sie, ze moze byc kolejny raz tak samo. Moze i dawniej przed Cataclysmem tez nie bylo tak duzo wyboru ale chociaz mozna bylo probowac robic jakies hybrydy chocby tylko do lvlowania;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 23:36, maniekk napisał:

Na allegro spotkałem się z doładowaniem konta przez "Recrut a Friend", wiecie może co
to jest i czy jest legalne?


Jak sprawdzą czy konto z którego zostałeś ''wskrzeszony'' nie należy do Twojego znajomego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie ,,prawdziwe" hybrydy były w TBC - gdzie można było mieć -praktycznie 50% jednego drzewka 50% drugiego ( takie też były buildy , jeszcze na poczatku Wotlka { prot / holy pala } , pamiętacie sl sl warlocka ? ;) z tbc, w PvP ? )
Teraz jest :
1 build PvP
1 PvE
Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 18:22, Adamantium napisał:

Grałem w WoW na krótko przed Cata... na 45 lvlu skończyłem... ludzie nie skorzy do rozmowy,
non-stop grind... czy teraz cokolwiek się zmieniło?


W momencie premiery Cata przez jakiś czas było fajnie z powodu całkowitej zmiany większości obszarów i dwóch nowych ras, wtedy expienie było fajne. Ale teraz znowu jest non-stop grind ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 01:06, Neleron napisał:

Ostatnie ,,prawdziwe" hybrydy były w TBC - gdzie można było mieć -praktycznie 50% jednego
drzewka 50% drugiego ( takie też były buildy , jeszcze na poczatku Wotlka { prot / holy
pala } , pamiętacie sl sl warlocka ? ;) z tbc, w PvP ? )
Teraz jest :
1 build PvP
1 PvE
Koniec


SL/SK lock, jakie to było piękne, po premierze wotlka testowałem SL/Felguard, nawet dawało radę ale to nie to samo ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 21:33, Sareth14 napisał:

Jak się manualnie instaluje patche? ściągnąłem patch ale nie wiem co dalej


Wrzuc do folderu z gra i kliknij dwa razy, powinno znalezc gre i sie zainstalowac, oczywiscie o ile masz prawidlowa kolejnosc patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na ten patch dość pobieżnie, bo WoW''a na razie nie opłaciłem więc zainteresowanie raczej u mnie spadło, pierwsze słowo które ciśnie mi się na usta to bieda. Bieda do kwadratu.
Rozumiem że skończyły im się ciekawe postacie na bossów ale żeby wrzucić stare modele do finałowego raidu na który wszyscy czekali? No lol, nawet nowego miejsca nie mogli wybrać, tylko stara zona którą wszyscy już znają chyba na pamięć. Niby End Time i Well of Eternity to coś nowego ale zawsze myślałem że insta którą robi się i się o niej zapomina=/=raid który będzie się powtarzać przez kilka miesięcy.
Może jak przyjrzę się temu bliżej zmienię zdanie, ale na razie wygląda to dla mnie jak robione na odpi*rdol a prze-kozacki trailer jeszcze spotęgował to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 23:57, Liarkurna napisał:

> w 4.3 maja przeniesc mastery z 80 na 85 lvl ?

Nie. Skąd w ogóle wziąłeś takie info ? ;P



przypadkowy koles w duro tak mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos w wowa teraz po patchu? Ja zastanawiam sie czy nie aktywowac sobie konto na miesiac bo juz od dawna jestem casualem, ale na raid i nowe instancje bym sie pare razy przeszla. Jednak nie wiem czy "mi sie oplaca" tzn jak wyglada ten raid finder, czy idzie robic raidy po ludzku czy mamy cos w stylu random instancji gdzie jakis du*** musi robic wszystko by grupa padla? Czy raid leader (w raid finderze) istnieje, a jesli tak to czy moze dowolnie zmieniac przypisane role innych graczy?

Tak ogolnie jest co robic poza raidem i nowymi instajcjami?

Poza zwyklym kontem mam tez konto trialowe i weszlam sobie wczoraj do gry, ale nie widzialam niczego co by mnie zainteresowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 09:16, Eilene napisał:

Gra ktos w wowa teraz po patchu? Ja zastanawiam sie czy nie aktywowac sobie konto na
miesiac bo juz od dawna jestem casualem, ale na raid i nowe instancje bym sie pare razy
przeszla. Jednak nie wiem czy "mi sie oplaca" tzn jak wyglada ten raid finder, czy idzie
robic raidy po ludzku czy mamy cos w stylu random instancji gdzie jakis du*** musi robic
wszystko by grupa padla? Czy raid leader (w raid finderze) istnieje, a jesli tak to czy
moze dowolnie zmieniac przypisane role innych graczy?

Tak ogolnie jest co robic poza raidem i nowymi instajcjami?

Poza zwyklym kontem mam tez konto trialowe i weszlam sobie wczoraj do gry, ale nie widzialam
niczego co by mnie zainteresowalo.


Raid finder jest calkiem fajny. 3 minuty czekania jako dps i już się jest w środku. Poziom trudności raidu jest mniej więcej taki jak na heroikach zwykłych, no chyba że się trafią tępi ludzie(co niestety czasem się zdarza). Nowe instancje są fajne za pierwszym czy drugim razem. Później niesty są troche męczące. Ale ogólnie to bardzo fajnie zrobione. Poza raidami, to za tydzień dojdzie Darkmoon Faire i kolejny sezon PvP już niedługo. No i można farmić różne sety do Transmogrification. Ogólnie uważam dodatek za ciekawy, choć na tą chwile jest zbyt prosty. Podobno raidy na normalu też są banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo LFR działa całkiem nieźle. Wczoraj zrobiłem bez większych trudności (aż 1 wipe na ostatnim bossie pierwszego skrzydła) cały Siege of Wyrmrest. 4 bossów zabrało nam około... 1.5-2h, trudno powiedzieć, może nawet mniej. Cały raid poziomem przypomina jak na razie bossów z Baradin Hold, przynajmniej mechaniką, tylko wymagany dps jest trochę większy, ale z drugiej strony ilvl niezbędny na wejście do środka to 372.
Kolejka jest bardzo krótka (no... jako tank tradycyjnie mam instant, ale samotny dps też nie powinien narzekać).
Lider... na 25 osób na ogół znajdzie się ktoś, kto dane miejsce już widział albo wie, jak z grubsza raid podzielić i u nas tak było. RL zmieniał się ze 3 razy, ale zawsze to w miarę płynnie szło. Jedyna wada/rzeczywistość to problem z wygraniem tier items, bo kiedy do danego rolla masz 5-6, a czasem więcej osób, a skład się non stop zmienia... Szanse na wygraną może nie tak małe jak w BH, ale nie ma lekko. Myślę o LFR trochę jak o starym systemie osobnych lockoutów z WotLK. Bo po prawdzie na normal 10/25 i hc 10/25 raid mamy wspólny lockout, ale już LFR jest na osobnym, więc w efekcie dostaliśmy możliwość zrobienia tego samego raidu w tygodniu, tylko na niższym/wyższym poziomie trudności.

Natomiast nowe instancje... pierwsza jest po prostu brzydka, szary, spalony kawałek ziemi. Trzecia to Hillsbrad 2.0, ale Thrall dalej nie ma własnego mounta..., tylko druga w miarę mi się podoba. Generalnie uważam, że się zbytnio nie postarali. Zresztą, projekt lokacji w Dragon Soul też woła o pomstę do nieba, praktycznie nic nowego (niestety Ulduar to nie jest... :/).
Co do poziomu trudności - dla osób mających Firelands na farmie, jest zdecydowanie za łatwo, trashe można brać w całości na klatę i aoe, a bossowie padają błyskawicznie. Do początkowego poziomu trudności troll hc albo w ogóle hc w Cataclysm to się nie umywa.

Niemniej nie jest tak źle, jakby to mogło wynikać z mojego marudzenia. Transmogryfikacja robi furorę, tylko Void Storage okazał się trochę niewypałem, bo przedmiotów tam złożonych nie można wykorzystać do zmiany ciuchów, musimy je mieć najpierw przy sobie, a potem złożone w banku. A jednak kasa na VS idzie nie mała. Niezły gold sink.

Darkmoon Fairie ma ruszyć bodajże w niedzielę, więc na ten temat nic więcej nie powiem.

Summa summarum, dalej uważam, że w Cataclysm brakuje contentu, co z tego, że odświeżono cały zakres questów od 1 do 60lv, skoro tak na dłuższą metę docenią to tylko fani lore i tylko raz, robiąc kolejnego Loremastera. Na questy 80-85 narzekał nie będę, bo bardzo mi się podobały (no z wyjątkiem nijakiego Twilight Highlands), ale mało ich... A i o bezpośrednie powiązanie z raidami też trudno.

Btw. dla fanów altów: w Outland questy do instancji teraz są w całości rozdawane wewnątrz instancji, tak jak w odnowionych instancjach z podstawki, a zakres expa potrzebnego na levelowanie w WotLK został ponownie obniżony. Mnie to akurat odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się