Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

czy ktos wie kiedy wyjdzie pandzi dodatek? :D


P.s. Czy ja dobrze widze ze po dodatku druid bedzie albo kotem albo misiem? ;/
jesli tak to wlasnie poczulem ze mi zrujnowali postac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 14:47, RadeXMaster napisał:

czy ktos wie kiedy wyjdzie pandzi dodatek? :D


P.s. Czy ja dobrze widze ze po dodatku druid bedzie albo kotem albo misiem? ;/
jesli tak to wlasnie poczulem ze mi zrujnowali postac :/


No i bardzo dobrze, a nie jak teraz masakryczny dmg, a jak sie go zaczyna bic to niewiadomo skad 300k hp i regen wiekszy niz moj dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 17:13, Undertaker napisał:

Znacie dobrą stronę z rotacjami i buildami AKTUALNYMI w jednym miejscu?


Ja używam tego :
http://www.wowpopular.com/Talents
acz nie mam zielonego pojęcia czy jest toto aktualne czy nie.
Do rotacji ostatnio ta stronka :
http://www.noxxic.com/
Nie gram na jakimś profesjonalnym poziomie, więc mi wystarcza, ale z drugiej strony nie mam żadnego odniesienia co do rzetelności tych stron bo się po prostu nie znam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elitist Jerks w dalszym ciągu jest niezłym miejscem na poszukanie takich podstaw, jak też i nieco bardziej złożonych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś przefiltrować world of logs żeby pokazywało mi tylko dane leveli odpowiadających danym obszarom? Czyli np raidy z tbc i dane tylko ludzi z 70 levelem, wotlk i tylko 80 lev itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 13:02, Undertaker napisał:

Błyskawicznie zdobywa się gear. W 4 dni z zielonych-niebieskich crapów do 374 i możliwości
korzystania z raid findera.

Wszystko po to, by każdy mógł "zobaczyć content" na LFR. Niby dobre, ale z drugiej strony, można cały "content" zobaczyć w ciągu tygodnia. Potem zostaje tylko płakać na forum Blizza, że przegrało się roll na epixy... er, znaczy "nie zobaczyło całego contentu, bo ktoś inny go nam zabrał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Looking for Loot jest trochę skopany bo nie weryfikuje co kto ma i przez to kwitnie ninja looting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 13:18, KaPe napisał:

Wszystko po to, by każdy mógł "zobaczyć content" na LFR. Niby dobre, ale z drugiej strony,
można cały "content" zobaczyć w ciągu tygodnia. Potem zostaje tylko płakać na forum Blizza,
że przegrało się roll na epixy... er, znaczy "nie zobaczyło całego contentu, bo ktoś
inny go nam zabrał".


Dla niektórych - np. dla mnie - albo tak, albo wcale, więc akurat nie mam co narzekać. Głównie dlatego przestałem grać, że nie mam czasu raidować w godzinach wieczornych z gildią - dla mnie super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym swoim raidzie. Nikt nie padł, poszło na raz. Super łatwo - i tak powinno być! Dla mnie super sprawa, wreszcie korzystał ze wszystkiego, za co płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 15:31, Undertaker napisał:

Super łatwo - i tak powinno być!


Uważaj tylko bo w kolejnym dodatku nawet nie będziesz musiał używać klawiatury i myszki, gra zacznie przechodzić się sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 16:21, Shinigami napisał:

Uważaj tylko bo w kolejnym dodatku nawet nie będziesz musiał używać klawiatury i myszki,
gra zacznie przechodzić się sama ;)

Chyba troche przesadzasz. Trzeba iść z duchem czasów - obstawiam dostosowanie do Kinnect, Move, a za jedyne 30$ można będzie dokupić wsparcie dla mat do DDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 16:37, KaPe napisał:

[...] obstawiam dostosowanie do Kinnect, Move, a za jedyne 30$ można będzie dokupić wsparcie dla mat do DDR.


To nawet nie byłoby takie złe, przynajmniej nerdy i inni przedstawiciele no-life byliby zmuszeni ruszać nie tylko nadgarstkami i paluchami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, akurat raid finder to bardzo fajna sprawa. Itemy gorsze niz na normalu, a kazdy moze zobaczyc raid i zabic deathwinga. Mi jako hardcorowemu graczowi pvp to sie bardzo podoba. Nie mam czasu bocic calymi dniami jakies smieszne heroici zeby potem zobaczyc jeden raid. A tak, myk i jestem i deathwing ubity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 17:31, TigerXP napisał:

Mi jako hardcorowemu graczowi pvp to sie
bardzo podoba. Nie mam czasu bocic calymi dniami jakies smieszne heroici zeby potem zobaczyc
jeden raid. A tak, myk i jestem i deathwing ubity.

Ba, z tym nikt się nie kłóci. Ale LFR uwalnia też najgorsze cechy graczy WoWa. Ninjowanie itemków i "odsprzedawanie" ich potem, afk''owanie i "szczęśliwe" powroty dokładnie w momencie gdy pada boss, chamstwo, buractwo i ciągłe marudzenie, że ktoś inny wygrał loot.

Mnie bawi tutaj to, że zawsze mówiono, że "ludzie chcą tylko zobaczyć content", a lut ich w ogóle nie obchodzi - w przeciwieństwie do tych paskudnych "elitist hartkorowców". A jak jest - no to raczej widać ;)

Dyskretnie pomijam tu fakt, że poziom gry niektórych woła o pomste do nieba, a nie uprawnia do rolla na lut z Deathwinga, ale cóż ;) Sama radość przenosić na plecach ludzi w zielakach, podbijających sobie ilvl itemkami PvP w bagach. Szczytem był tu chyba "hiler" w samych zielakach i broni z ilvl 289. Z takim sprzętem powinien raczej leczyć normalne 5-tki, ale co tam, przecież chce "zobaczyć" (lut z) Deathwinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak już przy pandach jesteśmy: nie wydaje się wam że te raciale są ciut przekoksane? Chodzi mi głównie o ten do rested i do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 08:07, Undertaker napisał:

Nie wiem dlaczego się wiara czepia pand. Psami i krowami to im się fajnie gra?

Zapewne stąd, że w typowej fantastyce, "krowa" jak to złośliwie określasz, kojarzy się bardziej z Minotaurem. "Psy" to raczej Wilkołaki. Można to teoretycznie interpretować na różny sposób, ale raczej traktuje się je "poważnie".

Pandy? Pandy mamy w realu, słitaśnie misie wiszące na drzewach i jedzące bambusy. Najbliższe skojarzenie z kungfu panda... niemal dokładnie odwzorowane w świecie Warcrafta - na wpół pijani mistrzowie kungfu.

Cały czas podchodze do pomysłu sceptycznie, i liczę raczej na to, że MoP przyciągnie mnie zmianami w mechanice i contentem PvE. Jeśli największym atutem mają być Pandy, to nie dla mnie - i całkiem sporo osób myśli podobnie. "Walki petów" jak żywo przypominające pokemony też nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się