Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2012 o 09:44, TigerXP napisał:

Ten mail co podales wczesniej jest mailem na ktorym masz konto na battlenecie?

Nie!
shadow.templar@yahoo.com <---ten jest od battleneta

dzieki jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niby mam na Polskie a wlasnie aktywowalem konto! Dostalem free lich king i cata ;)! Tak dla zartu kolega wyslal mi zaproszenie i moglem to aktywowac ze swojego konta ;) Ale np wyslac zaproszenia juz sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie i znajomego to też zadziałało bez problemu. Scroll dostał wczoraj rano, dzisiaj biega już na 83lv. Nie ma żadnych ograniczeń na Polskę, wydaje mi się, że to co jest napisane w regulaminie to po prostu przeoczenie.

Także jakby ktoś jeszcze chciał zaproszenie, to mogę się nimi podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 22:29, Kamil2142 napisał:

Swoją drogą ile czekaliście na scrolla?


Kilka godzin, moj znajomy caly dzien. Ja sie naprawde zdziwiliem, ale gadalem ze znajomym i on powiedział, ze Polacy nie mogą DAWAĆ, ale mogą dostawac. Kilka godzin pozniej juz biegalem na terenach cata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 22:38, Almarcino napisał:

i on powiedział, ze Polacy nie mogą DAWAĆ, ale mogą dostawac. Kilka godzin pozniej juz
biegalem na terenach cata ;)

Dokładnie tak to działa: osoby, które w ustawieniach konta podały Polskę jako kraj zamieszkania mogą partycypować w RaF oraz SoR, ale tylko jako odbiorcy - nie są zobligowani do wysyłania tychże zaproszeń - ot taki rasizm ze strony Blizza co do nasze nacji...
Jakby ktoś jeszcze potrzebował to pisać na GG: 1061682 - tylko jest ograniczenie dzienne do dwóch sztuk: jeden można wysłać przez konto BN, a drugi w grze. Ten drugi działa tylko wtedy, gdy ma się osobę w znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i najgorsze jest to, ze prawie nikt o tym nie wie. Ja sie dopiero wczoraj dowiedzialem, a najsmieszniejsze jest to, ze dzis mialem kupowac lich kinga, a pewnie za tydziec cata. Swietna niespodzianka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 09:44, TigerXP napisał:

Ten mail co podales wczesniej jest mailem na ktorym masz konto na battlenecie?


hej! ile czeka się na tego scrolla? :D
bo do tej pory nie dostałem :D wysłałeś mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w ustawieniach Polskę i mogę wysyłać scrolle bez problemu. Co prawda robiłem to tylko z poziomu gry, być może na samym koncie BN są jakieś durne ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 11:36, GanD napisał:

Ja mam w ustawieniach Polskę i mogę wysyłać scrolle bez problemu. Co prawda robiłem to
tylko z poziomu gry, być może na samym koncie BN są jakieś durne ograniczenia.


Ja z gry tez moge wyslac, ale juz z konta na stronie www nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 10:16, RadeXMaster napisał:

hej! ile czeka się na tego scrolla? :D
bo do tej pory nie dostałem :D wysłałeś mi?


No wyslalem zaraz po Twoim poscie z mailem, czyli jakies 26h, ile idzie to osobiscie nie wiem. Jesli tyle co chlopaki tutaj pisza to w sumie niedlugo powinien dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To be eligible to receive a Scroll of Resurrection, your account must have become inactive on or before March 4th, 2012.

Co jak konto wygasło 5 marca czy w/e ?
Już nigdy nie będzie można wziąść udziału w SoR czy konto musi być nieaktywne przez 30dni czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 17:28, Kamil2142 napisał:

/eciach/

Do 4 marca włącznie - jeśli wygasło później to scrolla nie dostaniesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki! Otrzymalem scroll.
Mam pytanie ktory serwer (oprocz burning legionu) jest wciaz b. zywy? Tzn mozna dostac na ah matsy sa itemki i duzo ludzi? bo chce grac po stronie alliance teraz i szukam takiego serwera. Mam postac na shattered halls ale tam prawie brak zycia. A gdy pisze serwer full =/= duzo matsow na ah i ludzi.
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 11:38, RadeXMaster napisał:

dzieki! Otrzymalem scroll.
Mam pytanie ktory serwer (oprocz burning legionu) jest wciaz b. zywy? Tzn mozna dostac
na ah matsy sa itemki i duzo ludzi? bo chce grac po stronie alliance teraz i szukam takiego
serwera. Mam postac na shattered halls ale tam prawie brak zycia. A gdy pisze serwer
full =/= duzo matsow na ah i ludzi.
prosze o pomoc


Ja osobiście gram na Silvermoon i nie narzekam na ilość ludzi - w aliantach - bo harda to jest porażka na tym serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 11:59, Sabina_S napisał:

Ja osobiście gram na Silvermoon i nie narzekam na ilość ludzi - w aliantach - bo harda
to jest porażka na tym serwerze


sa matsy low level? typu light leather itp? mozesz sprawdzic?
Bo ja tu mam wlasnie low level hordziaka :D i co rozumiesz przez porazka? bo wlasnie bardzo malo itemow na ah i ludzi po stronie hordy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Aarie Peak po stronie ally. Serwer w miarę żywy także na hordzie. Są matsy na AH. Pewnie dlatego, że pierwszy na liście :P Tyle że nie ma dobrych gildii HC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 12:16, RadeXMaster napisał:

sa matsy low level? typu light leather itp? mozesz sprawdzic?
Bo ja tu mam wlasnie low level hordziaka :D i co rozumiesz przez porazka? bo wlasnie
bardzo malo itemow na ah i ludzi po stronie hordy....


Co do hordy - to na tym serwie praktycznie ona nie istnieje - stanowi może ze 2% ludzi? Albo coś koło.
Co do matsów - to w tej chwili niestety nie mogę sprawdzić jak to wygląda, ale z tego co wiem to bywa różnie - raz jest lepiej raz gorzej - zależy, czy jak ktoś lata po nisko lvlowych mapach to potem chce mu sie wystawiać takie rzeczy na ah - mi tam nie wszystkie sie chce ;) Z reguły wystawiam tylko szmatki. Bo też jak wystawiałam inne rzeczy to nie zawsze schodziły i tylko więcej z tym roboty było.
No ale może ktoś inny będzie mógł Ci pomoć z tym pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się