Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2006 o 18:33, Xard18 napisał:

Według mnie dodatek wyjdzie w okolicach gwiazdki - pomyślcie co mogłoby być lepszym prezentem
od dodatku dla kogoś kto całe dnie gra w WoWa?

W cytacie poprawiłem błędy. Nie mogłem na nie patrzeć :]

Wiem co byłoby lepszym prezentem: 3 karty pre-paid, 2 miechy gry każda :ASD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Dodatek jak w oryginal może zawierać 1 miech grania, ładne pudełeczko oraz jakieś fajne płytki i instrukcje... Ciekawi mnie czy będzie edycja kolekcjonerska the burning crusade... Nie chce od nikogu odkupować używanej edycji zwykłego wow w wydaniu ce, a juz chyba nigdzie nie znajde zapakowanej w folie wersji... Więc moje nadzieje to burning crusade :D a wy byscie chcieli odrazu zeby wow byl w calosci darmowy co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Blizz znowu coś sknocił... Grałem przed chwilą w WoWa, aż tu taki lag, że kompa musiałem restartnąć. No i wchodzę se na wow-europe, żeby nie było, że to z winy mojego sprzętu i co? \lowbow, ale i tak stronka chodzi jakby Blizz korzystał z Neostrady... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lowbw no bo jest środa, a środa oznacza maintenance i dużo dobijających się osób w tym samym momencie :P
A czemu się dobijają? Bo po tym jak ameryka miała patcha 1.10.1 to i my się spodziewaliśmy, ale o dziwo u nas go nie wprowadzono (podobno wykryli jakiegoś buga którego poprawili dopiero po maintenance).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sroda=maintance do 11=lagi i 0 frajdy do18-22

pozatym kumpel odkrył teorie spiskową ze sie planuje migracja i blizard chcąc zniechecic/zachęcic ludzi do przenoszenia sie na inne serwy specjalnie kładzie łącza i serwery (^.^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc! Mam kartę Visa, kasa tam w euro siedzi. Wcześniej nią płaciłem, ale teraz konto mam frozen. Próbuję ją zapłacić... Wszystko wklepałem ok tylko pisze ze pin zły. Pin podaje dobry ale nie wiem czy dobrze podaje numer karty. Czy jeżeli są odstępy w numerku na karcie, to ja musze oddzielac 4 cyferki myślnikami, spacjami czy co? i e-mail... HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest dobrze tylko PIN PISZE ZE NIEPRAWIDLOWY a jest dobry! pojechałem nawet do banku zobaczyć czy wszystko jest ok! Czy nie moge zapłacić dlatego że jest środa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć płacę co miesiąc ok 50zł i przynajmniej raz w tygodniu nie można sobie pograć bo wszytko jest wyłączone. Dzisiaj juz przegięli do 19. I żadnych dodatkowych dni nie dostane do mojego konta za te opóźnienia? Ta gra robi się coraz gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 18:46, lolek24 napisał:

Mam dosyć płacę co miesiąc ok 50zł i przynajmniej raz w tygodniu nie można sobie pograć bo
wszytko jest wyłączone. Dzisiaj juz przegięli do 19. I żadnych dodatkowych dni nie dostane
do mojego konta za te opóźnienia? Ta gra robi się coraz gorsza.


Dzisiaj przerwa techniczna która niestety im się przedłużyła... Ale sądzę że jeśli tak jeszcze potrwa to pewnie dadzą jakieś darmowe dni za te problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślicie że to wina dnia? czyli środy?? ... bo wszystko jest OK! karta jest ważna, nawet kase z banku bralem wiecie co to sie dzieje? help :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 17:57, Radzisz napisał:

Witam i proszę o pomoc! Mam kartę Visa, kasa tam w euro siedzi. Wcześniej nią płaciłem, ale
teraz konto mam frozen. Próbuję ją zapłacić... Wszystko wklepałem ok tylko pisze ze pin zły.
Pin podaje dobry ale nie wiem czy dobrze podaje numer karty. Czy jeżeli są odstępy w numerku
na karcie, to ja musze oddzielac 4 cyferki myślnikami, spacjami czy co? i e-mail... HELP!!


Nie oddzielaj niczym pisz pokolei ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem :) I zaczynam sobie nowa postać - wojownik na nowym serwerze - Jaedenar :P mam dziś lvl 3 bo grać nie mogę siostra siedzi na necie na innym kompie i łącze za słabe... Ale tata zadzwoni do sieci i weźmiemy lepszy pakiecik , czyli 2 razy lepszy. Powinno być suuper :D:D Aha. Jutro nabije ze 20 lvl mam już spore doświadczenie, tyle że w graniu magiem. :):) Ktoś chce zagrać? Piszcie do " Fearoth" To ta nowa postać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, przyczyna wczorajszej awari niektórych serwerów:

>One of our World of Warcraft sites suffered an emergency shutdown today due to a power outage caused by
>a power company being on strike. As a result we had to check all realms carefully before bringing them back on
>line in the best conditions. This has now been completed and the realms are once again available.

Please accept our sincere apologies for the inconvenience this has caused.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 14:39, Michal256 napisał:

Tylko jedno pytanie - gdzie blizz napisał że w 1.11 będą też zmieniane talenty szamanów? Bo
na stronie in development jest mowa wyłącznie o magach (na tą chwile). W newsach też nic nie
mogę znaleźć.


Tak rzeczywiście w 1.11 tylko magowie. Chociaż na forum w jednym wątku jest ze razem, ale możliwe że jak zwykle wprowadzaj jakiś zamęt.

Z drugiej strony wyjątkowo szybko podali informacje o kolejnycm patchu. Zazwyczaj mijał dobry miesiąc zanim cokolwiek się pojawiało a tu drugi tydzień i już wiadomo że bedzie można skopać Kel''Thuzada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 12:54, villentr napisał:

Z drugiej strony wyjątkowo szybko podali informacje o kolejnycm patchu. Zazwyczaj mijał dobry
miesiąc zanim cokolwiek się pojawiało a tu drugi tydzień i już wiadomo że bedzie można skopać
Kel''Thuzada.


Starają się chłopaki:) Ech magowie wreście dostaną to co chcą.. Ale potem pewnie będą narzekać że znów coś im nie idze:P hyhy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli wreszcie bede mogl bez obawy biegac i expic =] :D:D:D
Mam do was pytanko. Mam sobie zamiar w AH zakupic magister rekawiczki pasek i te pod rekawiczkami :) No... I czy to często pada na instancjach? A jak często padają chesty, heady, legsy itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się