Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2012 o 19:49, KaPe napisał:

Komiksy nie są zbyt dobrze znane. Już stąd umiarkowana popularność Variana, a tu mieliby
dodać prawdziwego Mary Sue, jeszcze większego niż Thrall? Wielu ludzi skreśliłoby go
z miejsca.

3-4 chainy, specjalny model i było by całkiem wporzo. No i nie musieli by psuć innych postaci.

Dnia 20.03.2012 o 19:49, KaPe napisał:

No chyba, że się myle, i będzie taaaki boski lore, który to usprawiedliwi. I nie, "opętany
przez Old Gods/Sha" to słabe wytłumaczenie.

Vol''jinn który już dawno temu obiecał Garroshowi śmierć i Sylvanas która robi za Lich Kinga z cyckami za jego plecami. Gdyby oblężenie Orgrimmaru i Garrosh jako boss były tłumaczone zwykłą zawiścią innych przywódców Hordy(u Ally motyw jest raczej oczywisty)cała ta historia z opętaniem nie była by imo potrzebna.
Ale jak widać Blizz woli zachować idealny wizerunek liderów.

Zresztą, wystarczy poczytać szorty z głównej strony i książki z ery Cataclysmu. Garrosh od początku był kreowany na głównego bossa, bo nie dość że przygłupi to jeszcze garnie wojny(co w Metzenowskim lore jest ofc cechą negatywną).
Wiem że WarCraft to nie jest jakieś górnolotne fantasy ale Garrosh akurat miał największy potencjał ze wszystkich tych świętych krów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 00:39, alexiej napisał:

Obstawiacie Bete już jutro czy za tydzień? :D



Dzisiaj jak serwery i stronę włączą:P Tak poważnie to chyba za tydzień to puszczą, akurat mam za tydzień urodziny więc dobry prezent by był ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Category of Violation: SexualOrientation
jasno mówi że nazwałeś kogoś pedałem/ciotom/gejem/lezbom/płotojebaczem w/e
wiem, bo sam tak miałem ;D (srandom bg is srandom QQ)
ps
swoją drogą gay - wesoły, radosny, żywy, barwny ciężko nazwać określeniem obraźliwym
http://www.youtube.com/watch?v=7v2mW21M0cw&feature=related
niby tacy obrońcy pederastów ale jakoś nie przeszkadzało im to wyzywać graczy alli w ten sposób na blizzconie ;>
http://en.wikipedia.org/wiki/Double_standard much, blizzzz?? ಠ.ಠ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 13:19, SoieR napisał:

Category of Violation: SexualOrientation
jasno mówi że nazwałeś kogoś pedałem/ciotom/gejem/lezbom/płotojebaczem w/e
wiem, bo sam tak miałem ;D (srandom bg is srandom QQ)
ps
swoją drogą gay - wesoły, radosny, żywy, barwny ciężko nazwać określeniem obraźliwym


No może padło słowo fag na trade... Co za ludzie...

Dnia 21.03.2012 o 13:19, SoieR napisał:

niby tacy obrońcy pederastów ale jakoś nie przeszkadzało im to wyzywać graczy alli w
ten sposób na blizzconie ;>
http://en.wikipedia.org/wiki/Double_standard much, blizzzz?? ಠ.ಠ


Nic o tym nie wiem, jak to tam było dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 16:29, Grodhar napisał:

/ciach/

Wiem co napisałeś i nadal obstaję przy tym, że mail z Blizza wyjaśnił za co ten chwilowy ban Twego konta - to, że nie podano DOKŁADNIE za co nie zmienia tego faktu, więc... Pozdro & poćwicz. ;) Zresztą widzę, że nagle sam skumałeś o co biega, więc pieniactwo było zbędne, prawda? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam do Was takie pytanie, czy warto zakupić wersję Battle Chest World of Warcraft z abonamentem na miesiąc? Czy jednak preferujecie jakiś inny wybór?
Prosiłbym również o podanie zalet i negatywów tego MMO waszym okiem. ;)
Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 15:22, AngelonMarcus napisał:

Witam.
Mam do Was takie pytanie, czy warto zakupić wersję Battle Chest World of Warcraft z abonamentem
na miesiąc? Czy jednak preferujecie jakiś inny wybór?
Prosiłbym również o podanie zalet i negatywów tego MMO waszym okiem. ;)
Dzięki z góry.


Mozesz zagrac za darmo i wyprobowac gre do 20lvl bez zadnych oplat, chociaz bedziesz mial kilka ograniczen - np brak mozliwosci komunikacji globalnej, jak ci sie gra spodoba to bedziesz mogl to konto aktywowac na pelna wersje i wszystko ci sie zachowa :p Warto samemu przetestowac gre, bo jest naprawde specyficzna. Jesli sie zdecydujesz na gre to daj znac, chetnie pomoge Ci podczas pierwszych krokow w grze ;)
Zestaw Battle Chest to maly wydatek, sprawdz na allegro klucze (tydzien temu byla wieksza promocja i mozna bylo gre kupic za 20zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 15:57, AngelonMarcus napisał:

Dobrze. Dziękuję. ;)
W takim wypadku ściągnę Trial, czy tam wersję próbną i spróbuję ogarnąć.
Ile czasu wbija się 20lv?


Dla kogos kto zapoznaje sie z systemem to kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 11:02, alexiej napisał:

Ciekawe tylko ja zamierzają wysyłać zaproszenia ...


Przez e - mail, oraz battle.net konta. Tzn. w opcjach gry pojawi Ci się klient MoP. Tyle mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 11:02, alexiej napisał:

Ciekawe tylko ja zamierzają wysyłać zaproszenia ...

Czekam i czekam a tu nic :(


to kiedy dostaniesz zaproszenie zależy od tego jak długo masz konto wowa i kiedy zapisałeś się do Annuala. Nie wszscy dostaną wejściówkę od razu. Jeśli dostaniesz - przyjdzie Ci mail, oraz pojawi się nowa opcja na Twoim Bnecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 11:22, DemoBytom napisał:

to kiedy dostaniesz zaproszenie zależy od tego jak długo masz konto wowa i kiedy zapisałeś
się do Annuala. Nie wszscy dostaną wejściówkę od razu. Jeśli dostaniesz - przyjdzie Ci
mail, oraz pojawi się nowa opcja na Twoim Bnecie.



Niestety już to przeczytałem :< Ciekawi mnie tylko kiedy, bo nie zamerzam być bardzo szczęśliwy jak się dostanę za powiedzmy miesiąc, bo wtedy już będę wolał sobie pograć w D3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 11:31, alexiej napisał:

/ciach/

Za miesiąc to raczej będziesz czekał prawie drugie tyle na DIII, więc nie wiem jak chcesz w nie już wtedy grać i z tego powodu nie skorzystać z bety MoP. ;) A to, że jak się pojawi Diablo III to raczej wiadomo, że większość osób się na nie rzuci zamiast dalej męczyć WoW czy tym bardziej bawić się w becie nowego dodatku do niego - ja sam już planuję wziąć urlop na 15-18 maja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się