Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2012 o 16:23, AngelonMarcus napisał:

Hmm... Powiedzcie mi czym się różnią talenty dla Rouge?
Myślałem o zabójcy który sprawnie walczy wręcz i teraz nie wiem co wybrać, czy Assasination
czy jednak Combat... Można jakoś podzielić po połowie, albo coś w ten deseń? Albo czy
w późniejszym etapie gry można dobrać 2 talent?

do pvp istnieje tylko sub
do pve masz wszystkie 3 "zdatne"
combat jest preferowany w wiekszosci sytuacji- imba cleave, sub ma świetny burst i switch (idealny na spine of dw), natomiast assa się słabo skaluje i jest najlepszy dla rogali ze słabym gearem ale ma najlepszy aoe dmg

do lvlowania polecam sub lub combat, sub jeśli będziesz robił zadania i pvp, combat na lvlowanie przez insty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś do kiedy jest ważna promocja z Annual Pass do WoW z darmowym Diablo III? Czy jest tylko do premiery DIII czy też dłużej? I nadal można przedłużyć abonament o ten rok w dowolnej formie (prepaidy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ze nie zajmuje sie pve, moglby mi ktos opisac na szybko jak wyglada zdobywanie legendarnego staffa na firelandsach? I ile by to teraz mniej wiecej zajelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 12:59, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Tank z PvP itemami na nowe HCki? 90% graczy ubranych pod PvE go przeagruje. :P Przecież
chłopak będzie dostawał kicka szybciej niż zajmie mu wejście do insty, a co do itemków

E... może iść jako dps :) zresztą tak lepiej na poczatek aby zobaczyć co i jak.
Zresztę no nowe hc to jakąś kpina i tyle - może na początku Cata jak się wbiło 85 to hc było wymagające i nadal jest!
Te stare hc są o niebo większym wyzawaniem niż te nowe - spora ilość osób nie wie nadal co robić na nie których bosach. A zresztą - zawsze może poprosić znajomych i go "przeciorają" po nowych hc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 20:01, TigerXP napisał:

Jako ze nie zajmuje sie pve, moglby mi ktos opisac na szybko jak wyglada zdobywanie legendarnego
staffa na firelandsach? I ile by to teraz mniej wiecej zajelo?

przed mopem zdazysz- moooże ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2012 o 20:59, SoieR napisał:

przed mopem zdazysz- moooże ;>


Acha, eche :/ To mi sie raczej nie oplaca startowac :P Dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, widzisz i nie grzmisz.

Tank w HoT HC może biegać w full pve DPS gear albo w full PvP gear (i mam tu na myśli każdą klasę, a nie tylko DK). To nie ma znaczenia. Nie liczy się jego sprzęt, tylko to jak używa podstawowych umiejętności, a bądźmy szczerzy, po wszystkich buffach do vengence i threat w Cata, tylko ostatni kretyn nie umie utrzymać aggrro. W ogóle tankowanie ostatnio, poza hc raids jest tak śmiertelnie nudne, że już nie wiem, jak to inaczej opisać (ok, wykluczam z tego blood dk, bo oni na niektórych walkach mogą tankować i jednocześnie topować dps w lfr bez większego problemu).

A jakby jakimś cudem tank jednak nie wiedział jakie guziczki ma wciskać, to przynajmniej healer nie umrze z nudów po drodze.

Obecnie chyba nawet ZA/ZG są trudniejsze do zrobienia w LFD niż to co nam zaserwował Blizzard w HoT.

Także niech sobie koleś biega w czym zechce, już prędzej by go wywalili z LFR za tankowanie w sprzęcie pvp, a i to tylko jeśli będzie failował na tyle, że ktoś w końcu zwróci uwagę, co jest z nim nie tak.

Co prawda nie pochwalam grania w sprzęcie pvp w pve content, ale skoro Blizzard daje taką możliwość... nie powinno nikogo dziwić, że znajdzie się masa ludzi, którzy będą to robić.

I to powiedział cholernie znudzony tank / zreformowany dps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:29, Azvar napisał:

I nadal można przedłużyć abonament o ten rok w dowolnej formie (prepaidy)?


To po prostu zobowiązanie do utrzymania aktywnego konta przez rok, nieważne czy będzie to RAF, prepaid czy karta. Wszystko działa ;)

RAF to oczywiście jedna z najtańszych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:29, Azvar napisał:

Orientuje się ktoś do kiedy jest ważna promocja z Annual Pass do WoW z darmowym Diablo
III? Czy jest tylko do premiery DIII czy też dłużej? I nadal można przedłużyć abonament
o ten rok w dowolnej formie (prepaidy)?


1. Do tej promocji czyli Annual Pass (Roczna Przygoda w World of WarCraft) można się zapisać do 1 maja 2012 roku do godziny 09:01 (w Polsce, w USA jest wtedy 1 maja 2012 00:01) czyli jeszcze troche czasu jest.
2. Abonament można przedłużać w dowolnej formie czyli także przez pre-paidy. Jednakże musisz do konta podpiąć karte kredytową. Nie są z niej ściągane pieniądze przy podłączeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 16:52, L33T napisał:

/ciach/

Na randomach nigdy nie używam potów: nawet na LFR, bo po prostu nie ma takiej potrzeby - bez tego też robię wystarczający DPS, aby znajdować się w czołówce, zawsze daję tankowi nabić aggro, ale naprawdę większość Warriorów nie ma pojęcia o tym jak tankować i w tym jest problem - nie złamałem nigdy aggro z Paliego czy DeKla grając dokładnie tak samo, ale z Warków nawet nie muszę się zbytnio odpalać, aby został on przeagrowany. Sytuacja przeze mnie opisana miała miejsce podczas walki z Peroth''arnem - a dokładnie w drugiej fazie, po tym jak Warek przyjął oczko (chyba nie muszę tłumaczyć jak ciężko ściągnąć aggro z osoby, którą dopadło oczko, prawda?) - mimo tego burst w momencie, gdy Warek był już aktywny ściągnął z niego aggro - koleś w full PvP wedle co niektórych powinien generować większe aggro? Może - ale gear =/= skill i tak było w tym przypadku i wielu innych. Tym bardziej nie trawię DPSów w gearze PvP: raz trafiła mi się grupa, z którą przy Murozondzie robiłem największy DPS jako tank DeKiel: ja miałem~20k, a oni max po 10k... Całego DS normal wytankowałem DeKlem, gdy miałem 383ilv, a podejrzewam, że ten Warek odpadłby dużo wcześniej mimo, że jego ilv był sporo wyższy.
Ergo: jak ktoś chce iść na insty PvE to niech robi to w gearze PvE lub boostuje się z gildią/znajomymi - ja się nie pcham na arenki w PvE secie i sądzę, że tak samo powinni postępować gracze PvP w przypadku instancji. ;) Jeśli tak nie postępują, a jak tankuję to od razu inicjuję kicka: nie gram po to, by boostować jakichś slackerów i do tego obcych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 07:50, Pajonk78 napisał:

Sytuacja przeze mnie opisana miała miejsce podczas walki z Peroth''arnem - a dokładnie w drugiej fazie, po tym jak Warek przyjął oczko (chyba nie muszę tłumaczyć jak ciężko ściągnąć aggro z osoby, którą dopadło oczko, prawda?) - mimo tego burst w momencie, gdy Warek był już aktywny ściągnął z niego aggro


Po "przyjęciu oczka" tank nie generuje threatu. Warriorzy potrzebują trochę czasu by się rozkręcić z jego generacją, to normalne.. nie zapominaj, że podczas gdy byłes niewidzialny stackował cię się ten chory buff do dmga, 2 crity i żaden tank tego nie utrzyma na początku (jeśli nie pospamuje trochę tauntów)..

>Tym bardziej nie trawię DPSów w gearze PvP: raz trafiła mi się grupa, z którą przy Murozondzie robiłem największy DPS jako tank DeKiel: ja miałem~20k, a oni max po 10k...

Tak, tak mówiłeś.. Po pierwsze - tylko 20k? xD w nowych 5 manach praktycznie zawsze jestem pierwszy w DPSie jako Blood DK (chyba, że trafią się naprawdę imba DPSi).. raz pobiłem nawet rogala z legendarkami (lol)...
10k od DPSów spokojnie wystarcza na Murozonda.. Pod warunkiem, że jako tank nie failujesz, kitujesz troche bossa i używasz CD jak należy.. Ba DK może spokojnie tego bossa wysolować...

Ostatnie 5 many są tak proste, że kickowanie za sprzęt kompletnie mija się z celem.. Kickuje się za faile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 09:44, DemoBytom napisał:

/ciach/

Osoba, która przyjęła oczko na klatę ma mega threat - ściągnięcie go z niej jeśli nie jest to tank to niełatwe zadanie: Death Grip + Taunt i tak działają na chwilę, bo później boss wraca do ogłuszonej osoby na co najmniej 2 kolejne hity, więc threat w tym momencie tank miał olbrzymi. Buff się stackuje w tym przypadku ile: 5-6 sekund? Max masz dopiero po 30 sekundach, a 99% tanków w PUGu od razu wchodzi w oczko, bo nikt się z nie chce bawić w achika. Nie daje to w tym przypadku takiego powera, aby przeagrować tanka i raz jeszcze napiszę, bo widzę, że nie doczytałeś - atakowałem, gdy tank odzyskał już kontrolę nad postacią i normalnie zbierał aggro - dlaczego ktoś próbuje mi wmawiać, że sytuacja była inna? Wiem jak było, bo ja tam byłem i opisuję najdokładniej jak się da - a mimo tego niektórzy czytają to co chcą i później odpowiadają wedle własnego widzi mi się... Naprawdę robiłem tę instę kilkadziesiąt razy jako tank i jeszcze nikt nie ściągnął ze mnie aggro na żadnym z bossów, bo na single target DPS nie ma prawa przeagrować tanka choćby nawet pierdyknął "kamehameha" - chyba, że ten ma DC albo po prostu ssie pałkę. :P Warrior tank jest świetny jeśli osoba jest ogarnięta: niestety tanków Warków jak widzę to od razu stosuję zasadę ograniczonego zaufania - zbyt często taki tank failował i mam już po prostu uprzedzenie - za to w gildii mamy świetnego Warka tanka i chwała mu za to, bo dzięki temu widzę, że to nie jest wina klasy tylko gracza. ;)
Tylko 20k? Jako tank mogę robić nawet i 5k bylebym trzymał aggro, bo to jest zadanie tanka, a nie DPSowanie. :P Uważam, że 20k to i tak nadto przy tym bossie tym bardziej, że nie mieliśmy hero, a DPSi łącznie robili kolejne 25k. :P

Konkluzja z mojej strony: jakakolwiek postać w dungach PvE w itemach pod PvP powinna być piętnowana i basta!
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 10:24, Pajonk78 napisał:

[...] postać w dungach PvE w itemach pod PvP powinna być piętnowana i basta!


Gdyby standardowy HC wymagał czegoś więcej niż biegania jak leming za stadem w poszukiwaniu nowych skryptów do zabicia można się nawet z taką tezą zgodzić. Gdy mam wybierać pomiędzy myślącym graczem w PvP gearze a robotem zakochanym w skryptach wolę tego pierwszego ;)

W końcu przejść z PvP do PvE nie problem w drugą stronę już nie tak różowo - za dużo zmiennych, szczególnie dla tych dla których parę umiejętności standardowego bossa to przeszkoda nie do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2012 o 10:24, Pajonk78 napisał:


Konkluzja z mojej strony: jakakolwiek postać w dungach PvE w itemach pod PvP powinna
być piętnowana i basta!
EOT


No tak bo to jest ee.. no sam nie wiem co powiedź aby nie obrazić nikogo .... to tylko gra - te nowe dungi to 15-20 minut lajtowego klikania bez znaczenia co kto ma na sobie. Na random bg pewnie wszyscy powninni chodzi tylko pvp sprzęcie, gemach itd. ? Więcej spotakłem debili i slackerów i podobnych w pve itemach niz tych, którzy byli w 2-3, 4 itemach pvp tylko po to aby móc wejść na te nowe dungeony. To nie rajd progresowy to zwykły dung w opcji easy mode i tyle. Jak ktoś wcześniej napisał take zul amany i np. grim batole hc są większym wyzwaniem niż to coś. Tam trzeba się trochę ruszyć, cc , odbiec bić ada itd. Tu to jest face roll na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się ostatnio nad Annual Passem, i chyba się właśnie zdecydowałem... Tutaj moje pytanie - żeby móc z tego skorzystać, muszę dodać swoją kartę kredytową do konta. Aktualnie nie mam wykupionego żadnego abonamentu, czy to prepaidem czy kartą, a mam do wybrania kilka opcji opłacenia konta przy dodawaniu karty. Czyli po przypisaniu jej do konta zostanie ona od razu obciążona za kolejny miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 12:54, Reffanov napisał:

/ciach/

Aktualnie masz konto zamrożone? Jeśli tak to po dodaniu karty od razu pobierze Ci kasę na wybrany okres czasu, bo koniecznością do działania AP jest ciągłe opłacanie abonamentu przez 12 miesięcy licząc od dnia wzięcia w nim udziału. Lepiej kup choć jeden prepaid, doładuj konto i dopiero zapisz się do AP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 12:52, scott napisał:

/ciach/

Ahhh ZA i ZG - muszę skrzyknąć ludzi, żeby zrobić przez nie achi run. :D Ja wiem, że nowe HaCeki to walk in the park in bright light, ale naprawdę mimo to szlag mnie trafia jak ludzie potrafią tam lamić. :/ O LFR to nawet nie wspominam, bo to jest poniżej krytyki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 13:31, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Ahhh ZA i ZG - muszę skrzyknąć ludzi, żeby zrobić przez nie achi run. :D Ja wiem, że
nowe HaCeki to walk in the park in bright light, ale naprawdę mimo to szlag mnie trafia
jak ludzie potrafią tam lamić. :/ O LFR to nawet nie wspominam, bo to jest poniżej krytyki.
:/

Dlatego ja staram się nie zwracać na nich uwagi :) wiem czasem się nieda ale tak potocznie - leje na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się