Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2012 o 12:54, Reffanov napisał:

Zastanawiałem się ostatnio nad Annual Passem, i chyba się właśnie zdecydowałem... Tutaj
moje pytanie - żeby móc z tego skorzystać, muszę dodać swoją kartę kredytową do konta.
Aktualnie nie mam wykupionego żadnego abonamentu, czy to prepaidem czy kartą, a mam do
wybrania kilka opcji opłacenia konta przy dodawaniu karty. Czyli po przypisaniu jej do
konta zostanie ona od razu obciążona za kolejny miesiąc?


Jeśli tak zrobisz to tak.

Dlatego też najpierw kup pre-paida, dodaj go do swojego konta WoW, a następnie zapisz się do Annual Pass. Wtedy też będziesz musiał dodać kartę kredytową do konta i będziesz musiał wybrać rodzaj abonamentu, ale skoro masz już dodany pre-paid to nie pobiorą Ci żadnych pieniędzy z karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem gram pierwszy raz w Wow-a i pojawił się problem. Chciałem aktywować drugie drzewko talentów, tak też zrobiłem. Jednak gdy teraz osiągnę kolejny poziom, mogę wybrać talent tylko z tego drzewka, które wcześniej wybrałem, a z tego nowego nie da rady. Co jest tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:06, Dark_elves napisał:

Witam. Mam problem gram pierwszy raz w Wow-a i pojawił się problem. Chciałem aktywować
drugie drzewko talentów, tak też zrobiłem. Jednak gdy teraz osiągnę kolejny poziom, mogę
wybrać talent tylko z tego drzewka, które wcześniej wybrałem, a z tego nowego nie da
rady. Co jest tego przyczyną?


Zeby do drugiego dodac talenty musisz wpierw je aktywowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden problem mam...
Nie wiem co zrobić w queście: To Win a War, You Gotta Become War. Mam jakieś dwa zadania, ale kiedy dochodzę do punktu w wieży z bombami to nie potrafię nic zrobić, jakieś wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wysłać Resurrection Scrolla? Chętnie obadam, co się w WoWie przez rok zmieniło.

Spoiler

kadaj_666@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:17, AngelonMarcus napisał:

Jeszcze jeden problem mam...
Nie wiem co zrobić w queście: To Win a War, You Gotta Become War. Mam jakieś dwa zadania,
ale kiedy dochodzę do punktu w wieży z bombami to nie potrafię nic zrobić, jakieś wskazówki?


wowhead.com
youtube.com

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2012 o 23:13, Wojman napisał:

wowhead.com
youtube.com

...

Za dużo to mi nie pomogłeś bo na wowhead jest to samo co w opisie zadania a na youtube w ogóle nie widziałem żeby ktoś je wykonał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:24, TigerXP napisał:

Zeby do drugiego dodac talenty musisz wpierw je aktywowac.

Aktywować czyli kupić u trenera za bodajże 10G ? Jeśli o to chodzi to zrobiłem, a nadal
nie mogę przydzielać talentów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 09:43, Dark_elves napisał:

> Zeby do drugiego dodac talenty musisz wpierw je aktywowac.
Aktywować czyli kupić u trenera za bodajże 10G ? Jeśli o to chodzi to zrobiłem, a nadal
nie mogę przydzielać talentów:(


Jak klikniesz "N" na klawiaturze to ci się drzewka talentów otworzą i tam po prawej stronie masz dwie ikony, jedna aktualnego speca, a druga tego aktualnie nie używanego. Kliknij na ten drugi i w prawym górnym rogu okna pokaże ci się napis "Activate". Kliknij i śmiga drugie drzewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 08:42, L33T napisał:

http://www.wowhead.com/quest=26651#comments widać waść dawno z wowhead nie korzystał
tam się patrzt na komentarze a nie opis zadania.

Ach, już nie trzeba, bo dziwnym trafem dopiero jak się wylogowałem i zalogowałem to mi ikonkę pod numerkiem 4 pokazało i umożliwiło mi to wykonanie zadania.
Nawet nie wiem co to jest, gdyż gram w WoWa z jakiś tydzień, chociaż to pewnie jakaś baza danych odnośnie questów i ich wykonania. ;)
Tak czy inaczej dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 10:04, AngelonMarcus napisał:

/ciach/

Możesz również z www.curse.com ściągnąć addon, który ułatwi Ci wykonywanie questów: pokazuje dokładnie gdzie iść i co zrobić - dla początkującego gracza w sam raz. Swego czasu używałem bodajże tego http://www.curse.com/addons/wow/wow-pro i sprawował się naprawdę dobrze. Tylko pamiętaj, aby ściągnąć również TomTom - link jest podany w opisie addona. Używania addonów się nie obawiaj: są one legalne i Blizz Ci nic za nie nie zrobi - za to nie ryzykuj używania jakichkolwiek botów: za to masz perm bana w momencie, gdy Blizz to wykryje. Miłej gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 10:31, Pajonk78 napisał:

Możesz również z www.curse.com ściągnąć addon, który ułatwi Ci wykonywanie questów: pokazuje
dokładnie gdzie iść i co zrobić - dla początkującego gracza w sam raz. Swego czasu używałem
bodajże tego http://www.curse.com/addons/wow/wow-pro i sprawował się naprawdę dobrze.
Tylko pamiętaj, aby ściągnąć również TomTom - link jest podany w opisie addona. Używania
addonów się nie obawiaj: są one legalne i Blizz Ci nic za nie nie zrobi - za to nie ryzykuj
używania jakichkolwiek botów: za to masz perm bana w momencie, gdy Blizz to wykryje.

Hmm... A jaki realm polecasz? Narazie mam dwie postacie: 21 Pal Human, 11 Rouge Blood Elf, grając nimi na Wildhammer.

Dnia 28.03.2012 o 10:31, Pajonk78 napisał:

Miłej gry. ;)

Dziękuję i nawzajem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 10:41, AngelonMarcus napisał:

/ciach/

Aktualnie gram na Burning Legion: spora ilość Polaków, więc zawsze łatwiej ze znalezieniem gildii - ale też i czat czasami ciężko czytać, bo nasi rodacy nie przebierają niekiedy w słowach (wiadomo, że tak robi każda nacja, ale w naszym ojczystym języku trafia to na pewno bardziej do nas samych), całkiem dobra ekonomia, matsy ogólnodostępne, spora populacja. Czy polecam tam grać? Napiszę tak: wcześniej byłem tylko na innym serwerze, ale... na pewno już na niego nie wrócę mimo, że zostały tam moje trzy 85-tki ze sporą ilością wszystkiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 09:59, Liarkurna napisał:

Jak klikniesz "N" na klawiaturze to ci się drzewka talentów otworzą i tam po prawej stronie
masz dwie ikony, jedna aktualnego speca, a druga tego aktualnie nie używanego. Kliknij
na ten drugi i w prawym górnym rogu okna pokaże ci się napis "Activate". Kliknij i śmiga
drugie drzewko.

Ok, dziękuję podziałało:) Dostałem jednak od razu 16 talentów do rozdysponowania. Dlaczego tak dużo? Myślałem że przy każdym poziomie będę musiał dokonywać wyboru czy chce inwestować w jedno czy drugie drzewko. Kurcze skomplikowana ta gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 11:38, Dark_elves napisał:

/ciach/

Punkty talentów zaczynasz otrzymywać od 10-tego poziomu, kolejny masz na 11, a później co dwa poziomy. Od 81lv dostajesz talent point na każdym kolejnym co daje łączną sumę 41 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 11:38, Dark_elves napisał:

/ciach/


Te 16 punktów talentów to zaległe talenty, w jednym drzewku rozdawałeś, a w drugim nie więc się nazbierało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem gdy dostajesz talenty dostajesz je dwa, po jednym na kazde drzewko. W przeciwnym razie te drzewka by byly strasznie wykastrowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się