Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ok, scroll jest, wszystko dziala ;) przy okazji transfer z mojego martwego prawie ze realma na Twoj.. zobaczymy czy lepiej ;) jesli znasz jakies dobre gildie dla levelujacych ludzi to daj znac jak mozesz.

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 20:40, Ichvander napisał:

Ok, scroll jest, wszystko dziala ;) przy okazji transfer z mojego martwego prawie ze
realma na Twoj.. zobaczymy czy lepiej ;) jesli znasz jakies dobre gildie dla levelujacych
ludzi to daj znac jak mozesz.


Akurat jestem w bardzo dobrej gildii nazywa się The New Light i ludziska chętnie tam pomagają z tego co zauważyłem. No i często są różne wycieczki na instancje, dungeony i raidy. :) Gildia ma 25 poziom, więc levelowanie też idzie sprawnie dzięki bonusom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam:
Gdzie w opcjach trzeba odfajować, żeby na ikonce spella na action barze wyświetlał się przyporządkowany key-bind?

Hmm, wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 22:40, Ichvander napisał:

Jak na moje to powinienes wlasnie odbierac mounta ;)


No i mam. Szkoda, że można przypisać tego mounta tylko do jednej postaci (jak chce się mieć więcej to więcej znajomych musi zaakceprować SoR), ale i tak mi się podoba. A w WoWie wysłałem Ci zaproszenie do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 13:26, AngelonMarcus napisał:

Hmm... Czy jak się zakupuje dodatki to automatycznie następuje przedłużenie możliwości
grania o jakiś czas?


Nie. ''Darmowe'' 30 dni dostajesz tylko przy dodaniu klucza od podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 17:23, TigerXP napisał:

Czy ktos wie jak wylaczyc tego craba z battlenetu? Bo mnie szlag zaraz strzeli.

Tego gówna nie da się wyłączyć - za przeproszeniem ... Chyba , że znajdziesz w opcjach internetu daną opcje na blokade Flash na tej stronie. Myślę, że on za kilka dni przestani istniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań związanych ze scrollem :
- dostając scrolla mam darmową możliwość zmiany rasy postaci ( co za tym idzie możliwość zmiany frakcji ) oraz instant lvl 80 wybranej postaci ?
- po jakim czasie powyższe możliwości wygasają od momentu akceptacji scrolla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 15:48, Murith napisał:

Kilka pytań związanych ze scrollem :
- dostając scrolla mam darmową możliwość zmiany rasy postaci ( co za tym idzie możliwość
zmiany frakcji ) oraz instant lvl 80 wybranej postaci ?
- po jakim czasie powyższe możliwości wygasają od momentu akceptacji scrolla ?


Najlepiej przejrzyj FAQ Blizzarda dotyczący Scrolla: http://eu.battle.net/support/pl/article/scroll-of-resurrection-faq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 15:48, Murith napisał:

/ciach/

Z tego co mnie wiadomo to jedno wyklucza drugie: możesz dać 80lv dowolnej postaci LUB przenieść dowolną postać na serwer osoby, która wysłała SoR oraz zmienić jej wtedy przynależność do frakcji. Co gorsza: nie znajdziesz wzmianki w FAQ o tym, że jedno wyklucza drugie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 07:36, Pajonk78 napisał:


Tak, zrobiłem troszke swojego reaserchu i rzeczywiście jest tak jak mówisz : < Szkoda bo juz miałem plany przenoszenia mojego warriora na stronę Hordy i od razu lvl 80 loczka. Niepotrzebnie robiłem sobie nadzieje bo i tak bonusy które są dostępne, są wystarczająco dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 11:40, TigerXP napisał:

Gdzie to w ogole sie sprawdza czy sie dostalo mounta za scrolla?


Wchodzisz na swoje konto battle.net, wybierasz swoje konto WoW -> zakładka Referowanie i nagrody -> zwój wskrzeszania -> historia

Jeśli jest mount na szaro to nagrody nie dostaliśmy, a jeśli będzie to będzie przycisk umożliwiający odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się