Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

To dlaczego ja moim orc warriorem 70 lvl, boostnalem go na 80 i przeniaslem do aluchow na inny serwer? Da sie

EDIT: teraz dopiero doczytalem dokladnie (tak to jeest jak sie czyta po lebkach :P). To czy insta lvl 80 i zmiana rasy, bez przenoszenia na inny serwer, jest pewnie tak jak mowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko odnośnie SoR. Ile mam czasu na wykupienie subskrypcji po otrzymaniu zaproszenia, żeby wysyłający dostał mounta? Przeczytałem FAQ i jest tam mowa tylko o tym, że muszę zapłacić za co najmniej 30 dni po zaakceptowaniu invite''a ale nie podali czy muszę to zrobić zaraz po, w przeciągu tych 7 darmowych dni czy po prostu nasze konta (zapraszającego i zapraszanego) są jakoś "otagowane" i mount zostanie przyznany gdy odnowię subskrypcję? (np. miesiąc albo dwa po zaakceptowaniu).

Jeżeli ktoś ma wolny scroll to byłbym wdzięczny za inv: matelos88@gmail.com

Jeżeli mam więcej czasu niż te 7 dni na wznowienie subskrypcji to możecie liczyć na spectral mounta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, ile trzeba czekać od zrobienia postaci do momentu aż się ona pojawi na stronie z możliwością boosta lvl do 80 ( scroll )? Bo czekam już prawie 3h i nic. Skasowałem nawet inną low lvl postać, to też bez zmian na stronie :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki Wojman, zaproszenie doszło ;]

Niestety ale chyba nie będę w stanie wznowić subskrypcji przed wyjściem MoP ze względu na dość wysoką cenę pre-ordera GW2 (spodziewałem się czegoś rzędu 120-140 zł a tu zonk :/ ).

Swoją drogą jakoś ciężko przestawić mi się z powrotem na WoWa po 3-miesięcznej grze w SWTORa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 18:15, Murith napisał:

Ktoś się orientuje, ile trzeba czekać od zrobienia postaci do momentu aż się ona pojawi
na stronie z możliwością boosta lvl do 80 ( scroll )? Bo czekam już prawie 3h i nic.
Skasowałem nawet inną low lvl postać, to też bez zmian na stronie :S


Cóż ja założyłem sobie nową postać, wyszedłem z WoWa, wszedłem na swoje konto BN i odebrałem nagrodę. Z listy wybrałem serwer i nową założoną postać i już po chwili miałem ją na 80 lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 16:47, Shadow1994 napisał:

Dobrze rozumiem? Po prostu można poprosić kogoś z tutaj grających o SoR i oboje będziemy
mieli fajne bonusy jeżeli nie grałem tyle ile wymaga tego SoR?
Pytam, bo akurat myślę o powrocie... ;P


Dobrze rozumiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 16:55, Shadow1994 napisał:

No dobra ale z tego co zrozumiałem z FAQ, to nie jest to dostępne dla Polski.
Dlatego też zedytowałem post poprzedni


Akurat wbrew temu co mówi FAQ nowy SoR działa z polskimi kontami. Sprawdzone na moim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm to teraz ostatnie dwa pytania:

1. Czy musi mieć mnie ktoś w znajomych czy każdy człowiek dobrej woli tutaj może zrobić coś z dwustronną korzyścią jeżeli się zdecyduję?

2. Pewnie interesowałoby mnie wyniesienie postaci na 80lvl i stąd ciekawość. Po prostu ją tworzę, kupuję abonament (normalnie, tak jak zawsze w 6-7 dniu???) i wybieram, że chcę ją na 80 lvlu? O_o.

Brzmi mi aż zbyt pięknie, powiem szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 17:01, Shadow1994 napisał:

1. Czy musi mieć mnie ktoś w znajomych czy każdy człowiek dobrej woli tutaj może zrobić
coś z dwustronną korzyścią jeżeli się zdecyduję?


Nie trzeba mieć nikogo w znajomych. Wystarczy poprosić randomową osobę o SoR.

Dnia 06.04.2012 o 17:01, Shadow1994 napisał:

2. Pewnie interesowałoby mnie wyniesienie postaci na 80lvl i stąd ciekawość. Po prostu
ją tworzę, kupuję abonament (normalnie, tak jak zawsze w 6-7 dniu???) i wybieram, że
chcę ją na 80 lvlu? O_o.


Nawet nie musisz kupować abonamentu. Upgrade do Cata i boost do 80lvl dostajesz od razu i na stałe po otrzymaniu scrolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kur** O_o ;p.

Niezła rzecz. Chyba się przekonam. Byłby ktoś tak miły i chętny na scroll w takim razie?

Chyba potrzebny jest e-mail, więc mój to krkowacz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się