Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

>A jak nie to gdzie taki dodatek pobrac (bez trojanow i keylogerow) Chyba ktoś na górze coś

Dnia 15.04.2006 o 17:53, Radzisz napisał:

o czymś podobnym pisał. Sprawdzaliście to? :)


Trojany?? Keyloggery?? Na stronie, która oferuje legalne addony (dodatki) do gry? :D Daj spokój i sam sprawdź powyższe linki, nic takiego tam nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 13:28, HoZar napisał:

> Tylko do auctioneera trzeba pamiętać o uaktualnianiu bazy danych z cenami :) O czym nie
wszyscy
> zdają się pamiętać ;)
znaczy mowisz o skanowaniu AH co 48 godzin ? :P

Mniej więcej o tym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 20:24, Kielbi napisał:

gdzie moge kupic 1 miesieczny abonamet do tej gry

1 miesieczny tylko karta kredytowa... 2 miesieczny prepaidem lub karta kredytowa itd. prepaidy kupisz na gram.pl a karte - w banku? ale jej nie kupisz :D musisz konto zalożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 20:47, Mecki napisał:

Czy ma ktos na zbyciu guest pass key?


wogule zapomnij o tym syfie...
kumpel ostanio kupił wowa i poradziłem mu zeby załozył konto na guescie to bedzie miał 10 dodatkowych dni...

powiem jedno : GUEST-PASS JEST TAK SKOPANY TERAZ ZE TYLKO ZNIECHECA DO GRANIA !

-nie mozna robic trade
-brak dostepu do kanalow /#
-nie mozna uzywac AH
-mie mozna uzywac poczty
-mozna tylko miec 20 lvl

to tylko czesc atrakcji zwiazanych z guest-passem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:45, HoZar napisał:

powiem jedno : GUEST-PASS JEST TAK SKOPANY TERAZ ZE TYLKO ZNIECHECA DO GRANIA !
(...)

>-mozna tylko miec 20 lvl

Mi to brzmi jak zachęta do kupna pełnej wersji, skoro można dobić "tylko" 20 lvlu :P A tak serio, to czego się spodziewałeś, guest pass prawie zawsze na tym polega, że działa jakby taka wersja demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 21:53, Sth`Devilish napisał:

Mi to brzmi jak zachęta do kupna pełnej wersji, skoro można dobić "tylko" 20 lvlu :P A tak
serio, to czego się spodziewałeś, guest pass prawie zawsze na tym polega, że działa jakby taka
wersja demo.


jak ja dostałem mojego guest-passa to jeszcze takich pierdol nie bylo ...
spokojnie zrobilem 26 lev na nim z poczta trejdem i dostepem do /# zeby mozna było ludzi do pomocy znaleźc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie przedmiotów i złota w grze z pieniądze z RL jest nielegalne i ścigane przez Blizza. Jak Blizz sie o niej dowie to raczej zbyt długo ona nie pożyje, a ci którzy korzystają z takich usług są narażeni na utratę konta.

A poza tym jak oni śmią przekrecać nazwę Argent Dawna na Argent Down? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 03:00, Michal256 napisał:

A poza tym jak oni śmią przekrecać nazwę Argent Dawna na Argent Down? :P


Pewnie dlatego ze tak czesto pada ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos kiedy w sklepie gram.pl bedzie dostepny Worild of Warcraft?? Wlasnie dostalem pieniadze i juz chce zamawiac a tu mi wyskakuje napis produkt chwilowo niedostepny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 07:05, Makus89 napisał:

Orientuje sie ktos kiedy w sklepie gram.pl bedzie dostepny Worild of Warcraft?? Wlasnie dostalem
pieniadze i juz chce zamawiac a tu mi wyskakuje napis produkt chwilowo niedostepny :/


Sprobój się zapytać na oficjalnym wątku technicznym...
-> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=1196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 07:05, Makus89 napisał:

Orientuje sie ktos kiedy w sklepie gram.pl bedzie dostepny Worild of Warcraft?? Wlasnie dostalem
pieniadze i juz chce zamawiac a tu mi wyskakuje napis produkt chwilowo niedostepny :/

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=124
Poprostu im się skończył i tyla. Poczekaj aż będzie dostępny i wtedy kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 07:05, Makus89 napisał:

Orientuje sie ktos kiedy w sklepie gram.pl bedzie dostepny Worild of Warcraft?? Wlasnie dostalem
pieniadze i juz chce zamawiac a tu mi wyskakuje napis produkt chwilowo niedostepny :/


NO nie słuchaj ich:) Powinni polecić jakiś inny sklep gdzie można dostać tą gierkę;) np zobacz tutaj:) http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17381 Jeszcze jest:) No chyba że chciałeś wykorzystać wPLN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 03:00, Michal256 napisał:

Kupowanie przedmiotów i złota w grze z pieniądze z RL jest nielegalne i ścigane przez Blizza.


To nic w porównaniu z tym jakim trzeba być idiotą żeby płacić za coś takiego :) Szczególnie, że to właśnie rozwijanie postaci to główna cecha rpg, granie gotowcem sprawia, że rpg traci sporo na znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście nie lubie levelowania. Dla mnie najlepsze w tej grze są end-game''y. Mimo to - gre trzeba od czegoś zacząć - i nie wyobrażam sobie nikogo zaczynającego od postaci na 60! Przyczyna? Taka osoba nie umie grać! I na end-game też nie może liczyć.

A co do Argenta - no cóż - nie mogę powiedzieć że działą non-stop - ale żaden serwer nie działa non-stop. I ten serwer jak dotąd nigdy nie miał żadnych krytycznych problemów, a ogólnie działa dość sprawnie. Stwierdzenie że ciągle leży to wg. mnie mocna przesada. A podczas eventu otwarcia bram AQ całkiem nieźle dawał sobie radę. Prawda - padł na starcie, ale dość szybko wrócił i przez prawie cały event z ludźmi z mojego community biegaliśmy i kosiliśmy anubisathów w silithus (33000 repa udało się zdobyć:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dylemat :P Nabiłem lvl 52 i zastanawiam sie nad wyborem nowego rodzaju talentow. Mysle o arcane... Co polecacie na instancje typu mc onyxia itd? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 10:26, Radzisz napisał:

Witam. Mam dylemat :P Nabiłem lvl 52 i zastanawiam sie nad wyborem nowego rodzaju talentow.
Mysle o arcane... Co polecacie na instancje typu mc onyxia itd? :P


sporo fire-resa i gildia rajdowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się