Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2006 o 12:00, Mecki napisał:

Witam!
Grzie moge najszybciej zarobic kase na epic mounta?
Gdzie farmowac?


Hmm.. Ja rozwijałem swoje umiejętności jako Blacksmith.. Inaczej mówiąc zostałem Axesmithem i zarabiałem niezłe sianko z tego:) Dziennie jakieś 30g na tej umiejętności:) Czasem więcej... Zależy co sprzedałem:) To taka średnia:) Za najwięcej sprzedałem Heartseekera taki sztylet za 350g:) Oczywiście zrobiony przezemnie:) I Arcanite Reapera za 450g <---- Tylko jeden raz ale zawsze;) No i Jeszcze Enchanting Z najwyższymi enchantami:) Tu jak zdobyłeś sam składniki To za enchant czasem wpadało około 100g:)

Dlaczego profesje?:) Bo lubię je rozwijać!:) No i nie lubię biegać i ubijać non-stop mobki by coś na sprzedarz zdobyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób gnom może nauczyć się jeździć i gdzie może zakupić barana oraz jakie są warunki zakupu tegoż zwierzaka?gnomie mounty są straszne i wyglądają jak reklama skupu złomu - wolałbym uniknąć jeżdżenia na nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 12:35, Dubik napisał:

w jaki sposób gnom może nauczyć się jeździć i gdzie może zakupić barana oraz jakie są warunki
zakupu tegoż zwierzaka?gnomie mounty są straszne i wyglądają jak reklama skupu złomu - wolałbym
uniknąć jeżdżenia na nim:)


Tu będzie problem.. Nauczyć się możesz tam gdzie sprzedają barany do nauki jazdy na baranie;) Ale by kupić mounta krasnoludów będziesz musiał zodobyć najwyższą reputacje dla tej rasy by móc je kupić:) inaczej mówiąć.. Sporo zachodu:) więc na 40 lvl będziesz musiał kupić ten złomik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Hehe, gnomy bawią się złomem, ale ich mounty są ciekawe. Serio :) Chociaż ja teraz epickiego mounta kupie panterke (za honor chyba :) ) bo mam czarnego konia (human mage :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zaczynajac grac w Wowa uzywalem pre paidow a na poczatku wpisalem losowy numer karty. Teraz skonczyl mi sie pre paid i chce zaplacic karta Visa Electron (z banku PKO BP) wpisuje dane karty itd.. i wyskakuje mi komunikat:
"Your billing information were not validated. Your bank might be requiring you to provide your CVV code for the payment process. (This code appears on the back of your credit card). Please do not try this process more than three times. If the problem persists, please contact our Account and Billing team ..."
Czy to znaczy ze juz nigdy nie bede mogl placic karta? A jezeli tak, to co mam zrobic? Probowalem dawac "cancel account" ale nic nie pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 18:42, oczko_21 napisał:

chce zaplacic karta Visa Electron (z banku PKO BP)


A czy ta karta obsluguje platnosci internetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ile cyfr ma numer twojej karty płatniczej. Z tyłu twojej karty mogą się znajdować dodatkowe 3 lub 4 cyfry zaraz za numerem karty. Spróbuj je podać w specjalne pole przy wpisywaniu numeru (powinno być poniżej takie małe pole na 3 lub 4 cyfry). Zdaje się że nie zrozumiałeś do końca komunikatu jaki otrzymałeś (nie ma w nim nic co by wskazywało na to że zablokowali możliwość opłacania twojego konta do gry kartą).

"Podane przez ciebie informacje nie są prawidłowe. Twój bank może wymagać podania kodu CVV w celu dokonania opłat. (Ten kod znajduje się z tyłu twojej karty kredytowej). Proszę nie próbować podawania nieprawidłowych danych więcej niż trzy razy. Jeśli problem pozostaje, proszę skontaktować się z naszym oddziałem do zarządzania kontami i rachunkami."

Upewnij się też że karta obsługuje płatności w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 18:47, Volvox napisał:

> chce zaplacic karta Visa Electron (z banku PKO BP)

A czy ta karta obsluguje platnosci internetowe?

Teoretycznie tak, ale jeszcze w praktyce nie korzystalem z platnosci internetowych.
Michal256 - wszystko uzupelnilem jak nalezy, lacznie z tymi trzema cyferkami z tylu karty.
Bede musial zadzwonic do banku i popytac. A na razie zamowie pre-paida. Tylko to potrwa pare dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 12:00, Mecki napisał:

Witam!
Grzie moge najszybciej zarobic kase na epic mounta?
Gdzie farmowac?


Nigdy nie zrozumiem jak niektórzy sa w stanie uzbierać 800g. ;P Dla mnie to zwyczajnie niemożliwe.
Poza tym osiągnięcie Commandera strasznie ciężkie nie jest, a 90g to dobra cena za epickiego mounta. Choć dla mnie i tak nieco za drogo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 20:38, Seaven napisał:

Nigdy nie zrozumiem jak niektórzy sa w stanie uzbierać 800g. ;P Dla mnie to zwyczajnie niemożliwe.


-farmienie Tyr''s Hand / Hearthglen (mobki elite, dropią ok 20s + różne itemy, nawet epickie)
-przywiązywanie uwagi do AH i sprawdzanie co jest aktualnie na topie :) ja dzięki patchowi 1.10 i questom na nowe sety wzbogaciłem się o 250g sprzedając moonclothy, large brilliant shardy i eternal essence po 2-3x wyższej cenie niż zwykle :P
-częste robienie Stratholme/Scholomance - tak jakoś zawsze tam sporo kasy wpada w łapska, a do tego fajny klimacik mają obie instancje, więc nie ma znużenia :)

W wymienione sposoby niemal dorobiłem się 2ego epic mounta, ale kasa poszła jednak na drogi (200g za same składniki o.O) enchant + na gear dla mojego alta , rogue ;] Niektórzy są też np hardkorzy i potrafią cały dzień farmić na sposób nr 1 - cóż, jedni dobrze się bawią w pvp / pve, inni farmując bezmyślne mobki cały czas :P Ale za to pewnie potem ich stać na 10tego epic mounta... /sarkazm mode off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 20:38, Seaven napisał:

Poza tym osiągnięcie Commandera strasznie ciężkie nie jest, a 90g to dobra cena za epickiego
mounta. Choć dla mnie i tak nieco za drogo. ;)


Mount jest tez za exalted w AV, a to juz latwoi zrobic.

Dnia 17.04.2006 o 20:38, Seaven napisał:

Nigdy nie zrozumiem jak niektórzy sa w stanie uzbierać 800g. ;P Dla mnie to zwyczajnie niemożliwe.


Ja tez nigdy tego nie rozumialem. U nas byl taki jeden co mial 2 mounty, wszystkie najlpesze enchanty, a respece robil nawet 2 razy w tygodniu (raz zrobil 3 razy na dzien zeby ufarmowac troszke dark irona przed wieczornym Molten Core). A w wolnym czasie zasponsorowal prawie wszystkim tankom pelna Dark Iron Armour (oczywiscie najpierw w tydzien wymaksowal reputacje u Thornium Brotherhood ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc chyba łatwiej o kase niż o tego commandera :P Czemu? Na farmienie honoru trzeba poświęcić dużo czasu i nie robić przerw, podczas gdy w zdobywaniu złota nikt cie nie pogania.

Po 1.10 wzbogacenie się osób które dopiero świeżo zdobyły lvl 60 powinno być teraz dziecinnie proste. Za każdy quest na 60 (poza niektórymi wyjątkami i questami powtarzalnymi) dostajesz w nagrodę złoto (dawniej exp za questy po prostu ulatywał). Ja tam nigdy się za złotem nie uganiałem, nigdy też się mnie złoto jakoś specjalnie nie trzymało. Ale gram i powoli dorobiłem się kasy na epic mounta.

Drobna uwaga - może reputacje na AV zdobyć łatwo, ale ten mount kosztuje jakby nie było 640 golda :P Nie jest to wiele taniej niż zwykły epic mount :P. Od razu zaznaczam też że nie trzeba do jazdy na tym mouncie żadnej innej reputacji (nie trzeba umieć jeździć na kozłach, żeby jeździć na tym Alteracowym). W zasadzie to kupować go można tylko po to żeby się pochwalić ;)

Ja tam dorobiłem się zarówno złota na wspaniałego kota, wyjątkowego kozła, drogie enchanty nałożone na wiele części seta Stormrage, również biorąc sie za zadanie na tier 0.5 (trzeba coś robić jak już się ma więkrzość zadań ukończonych i za dobry sprzę :P) - wydałem już ponad 200 golda, ponadto płace ogromne sumy za naprawe mojego sprzętu :P. Nigdy natomiast nie kupiłem zwykłego mounta (tego za 64 golda :P). Nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 20:38, Seaven napisał:

Nigdy nie zrozumiem jak niektórzy sa w stanie uzbierać 800g. ;P Dla mnie to zwyczajnie niemożliwe.


No ja zdobywałem pracując jako Axesmith i Enchanter;) Oszczędzać trzeba;) mniej wydawać na alkochol w karczmie i będzie więcej na inne wydatki:)

Ps. Kurka ciebie to ja już od wieków nie widziałem na forum:) Gdzie ty się podziewałeś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ja lubie i bić mobki, i grać pvp, i biegać po instancjach, i rozwijać profesję. Jestem magiem na 52 lvl :P A dziennie zarabiam (jak nie ide do szkoły, czyli weekend, tym razem święta) około 80g. W sumie w święta zdobyłem 300gold i jeden epic wypadł. :P No 2 rare :D A to na samym expieniu tam gdzie te grubaski biegają, w tym obozie co jest Gor''marok w tanaris. I jakoś mi się powodzi. Myślę, że w miesiąc po zdobyciu 60 lvl będę śmigał na epickiej panterce, bo konika już mam (czarnego, zwykłego). A jaka jest technika zdobywania golda i epickich itemów? Ja myśle że mam to sprawdzone. Siedzi i bije się całymi dniami 2-3 rodzaje mobków, kiedyś w końcu epik wypadnie. (tego epika co znalazlem opylilem za 390g, dla chłopa z gildi). Ale dalej nie wiem na jaki teraz instance iść. MAM 52 LVL. Biegam do sunken temple, gdzie biegać jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się