Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2013 o 10:48, Chlorofil napisał:

Ok. Mam 52 poziom i zastanawiam się teraz nad jakimiś Addonami. Może coś polecicie by
gra stała się jeszcze bardziej przyjemna ?


Większość popularnych funkcji z addonów potrzebnych do levelowania (np. śledzenie zadań) została dodana do standardowego interfejsu i w zasadzie to niczego Ci specjalnie niepotrzeba.

Osobiście używam recount który mi pokazuje, czy zadawane obrażenia nie odstają za bardzo od średniej, deadly boss mods - wyświetla podpowiedzi w instancjach (np. żeby przerwać bossowi jakiś czar albo zrobić unik) i altoholik (chyba) pokazujący mi zawartość toreb wszystkich posiadanych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 10:48, Chlorofil napisał:

Ok. Mam 52 poziom i zastanawiam się teraz nad jakimiś Addonami. Może coś polecicie by
gra stała się jeszcze bardziej przyjemna ?


Zależy jakimi postaciami i jak grasz. Do biegania solo nie potrzebujesz za bardzo niczego. Jeśli robisz instancje to na pewno przyda ci się
DBM - mnóstwo podpowiedzi co do walk, na max poziomie praktycznie wymagany do rajdowania.
Omen - pokazuje aggro wszystkich postaci, bardzo przydatny dla tanka, ale i dla dpsów niezły, bo widzisz od razu czy masz bezpieczne aggro i możesz nawalać, czy jesteś zbyt blisko tanka i ryzykujesz że przeciwnik się zerwie.
Coś do nameplates - jest tego mnóstwo i każdemu podejdzie co innego. Jeśli pasują ci standardowe to też ok, ale IMO są za małe i lepiej wziąć coś, co pokaże więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 21:35, Bambadil napisał:

Bieraj w ciemno ! Nie raz kupowałem pre-paidy i nigdy się nie zawiodłem :)


Nie dostanę bana za takiego keya ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed pewnym dylematem. Otóż. Mam aktualnie 59 level i nie wiem co robić dalej otóż: bawić się dalej questami z podstawki czy już teraz przejść do Outland. Co radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już na 58lv powinieneś udać się do Outland. Tam o wiele szybciej zdobywa się doświadczenie i lepszy ekwipunek. A do questów z podstawki możesz spokojnie wrócić później. Do czego zresztą gorąco zachęcam, bo historie z Eastern Kingdoms i Kalimdor po zmianach z Cataclysm są naprawdę warte poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 18:13, Chlorofil napisał:

Stoję przed pewnym dylematem. Otóż. Mam aktualnie 59 level i nie wiem co robić dalej
otóż: bawić się dalej questami z podstawki czy już teraz przejść do Outland. Co radzicie
?

Optymalnie jest przechodzić do następnego kontynentu już na minimalnym poziomie. Strefy zostały tak zaprojektowane, że zawsze zdobywa się dużo więcej doświadczenia niż potrzeba i z każdego poprzedniego dodatku zawsze jakieś strefy się pomija. Analogicznie na 68 poziomie udasz się do Northrend. Potem na maksymalnym poziomie z MoP możesz spokojnie wrócić do pominiętych stref. Generalnie polecam zrobienie wtedy wszystkich questów, można też zrobić niektóre startowe innych ras poza goblinami, worgenami i pandarenami (te korzystają z fazowania i są niedostępne dla innych ras). Obecnie można też solować sporo starszych raidów, więc i to możesz zrobić po zakończeniu levelowania czy to dla eksploracji, sprzętu na transmoga lub też mountów (ja np. wyfarmiłem fenixa z Tempest Keep).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za waszą radę też tak zrobiłem ale czuję się jakoś dziwnie zagubiony. Questów to mam chyba z 20 nazbieranych, odblokowują mi się dungeony i że tak powiem nie wiem co mam ruszyć :/ Za dużo tego jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 22:11, Chlorofil napisał:

Za waszą radę też tak zrobiłem ale czuję się jakoś dziwnie zagubiony. Questów to mam
chyba z 20 nazbieranych, odblokowują mi się dungeony i że tak powiem nie wiem co mam
ruszyć :/ Za dużo tego jest...

To zamiast żalić się na forum, weź się do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 22:11, Chlorofil napisał:

Za waszą radę też tak zrobiłem ale czuję się jakoś dziwnie zagubiony. Questów to mam
chyba z 20 nazbieranych, odblokowują mi się dungeony i że tak powiem nie wiem co mam
ruszyć :/ Za dużo tego jest...

Nie ma co sie stresowac. Rob to co chcesz robic i w swoim takcie. Jezeli masz stare questy z przed Outlandu to je powyrzucaj z questloga, a zrobi sie przejrzysto (questy zawsze mozna wziac ponownie w przyszlosci). Co do robienia zadan w Outlandzie to wszystkich nie trzeba robic:). Teraz tak szybko sie lvluje, ze pewnie zanim zrobisz polowe zadan z pierwszej krainy to juz bedziesz niemal na zawysokim poziomie. Dungeony polecam zrobic chocby raz (przynajmniej te z Outlandu) bo pozniej majac za wysoki lvl nie mozna juz ich dostac przez LFG i trzeba inaczej kombinowac grupe tworzyc albo solowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo,
za miesiąc wracam do wowa i słyszałem o czymś, co nazywa się Cross Realm Zones. Może mi ktoś wyjaśnić jak to w praktyce działa? Bo w teorii mniej więcej wiem :)
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda tak, że jak nie jestes w stolicy labo pandarii(możliwe, że coś jeszcze nie jest objęte cross realm zone) to biegają ci ludzie z innych serverów, a poznasz ich po tym, że mają nazwę swojego servera obok nicka. Sam nic nie robisz, automatycznie się to dzieje. Fajnie wygląda na serverach z low populacją jak się z wymarłego orgri wychodzi a w durotarze tona luda siedzi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się