Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2013 o 18:48, Malevyn napisał:

ktos korzystal z tych doladowan raf an 30 dni ?? na czym to polega ? http://allegro.pl/show_item.php?item=3203176709&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

17zl za 30 dni to tanio, ale zaloze sie ze jest jakis haczyk


Haczyk jest taki, że nie możesz mieć zarejestrowanego konta na Polskę oraz istnieje ryzyko cofniecia RAFa. Z tego co widzę to pan z powyższej aukcji dodaje 30dni nie wazne ile razy Blizz cofnie, co jest dla mnie nowością bo zazwyczaj dawali tylko jedno dodatkowe doładowanie.
Co do łamania licencji przy rejestrowaniu się na inny kraj to nie wiem czy jest to aż takie złe. Mój kumpel mieszkający od zawsze w Polsce zarejestrował sobie konto na Niemcy. Któregoś razu shakowali mu konto i support poprosił o skan dowodu osobistego + kluczy WoWa i Starcrafta II. Normalnie zeskanował polski dowód osobisty, wysłał razem z kluczami i bez problemów dali mu nowe hasło do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scenariusze heroic nie będą miały wyszukiwania losowych grup?
http://www.mmo-champion.com/content/3236-Brawler-s-Guild-Mount-Heroic-Scenarios-Blue-Tweets-Warlock-HS-Card-OpenRaid-Event

Moim zdaniem nielogiczna decyzja. Tak to tradycyjnie ludzie będą spamować znowu LFG. Skoro na dungeony heroic jest losowanie grup, to dlaczego na coś znacznie prostszego, czyli scenariusze, już nie ma? Od czasu wyjścia MoP nie było też żadnych nowych 5-manów, ciągle tylko scenariusze dodają (czyli coś wymagającego mniej pracy, bo używają istniejących lokacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 14:58, Arcling napisał:

Scenariusze heroic nie będą miały wyszukiwania losowych grup?
http://www.mmo-champion.com/content/3236-Brawler-s-Guild-Mount-Heroic-Scenarios-Blue-Tweets-Warlock-HS-Card-OpenRaid-Event

Moim zdaniem nielogiczna decyzja. Tak to tradycyjnie ludzie będą spamować znowu LFG.


Też uważam to za dziwną decyzję. Przecież i tak w większości grupy będą złożone z losowych osób spamujących General albo Trade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziwna decyzja. Swoją drogą, czy kogoś tutaj naprawdę bawią scenariusze? Jak dla mnie są co najmniej nudne. Totalny faceroll w każdym specu w jakim tam byłem. Są ciekawe, ale tylko za pierwszym razem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 07:55, Liarkurna napisał:

Rzeczywiście dziwna decyzja. Swoją drogą, czy kogoś tutaj naprawdę bawią scenariusze?
Jak dla mnie są co najmniej nudne. Totalny faceroll w każdym specu w jakim tam byłem.
Są ciekawe, ale tylko za pierwszym razem :/


Scenariusze z zasady miały być szybkie, a co jest szybszego od facerolla? Miła odskocznia od facerollowych HC, ale i tak robie po jednym scenariuszu i hc dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 07:55, Liarkurna napisał:

Rzeczywiście dziwna decyzja. Swoją drogą, czy kogoś tutaj naprawdę bawią scenariusze?
Jak dla mnie są co najmniej nudne. Totalny faceroll w każdym specu w jakim tam byłem.
Są ciekawe, ale tylko za pierwszym razem :/

Chcieli questy grupowe zastąpić czymś, co dużo ludzi by robiło, no i kolejną okazję do farmy valorów. Zgodzę się, że później stawały się już nużące, zwłaszcza przy powtarzaniu tych samych eventów. Poziom heroic ma być oczywiście trochę trudniejszy, ale z tego, co ludzie pisali na MMO-Champion wynika, że nadal są one raczej łatwe. Najbardziej w tej sytuacji nie podoba mi się fakt braku nowych 5-manów, bo o wiele szybciej można robić scenariusze wykorzystujące istniejące assety, zamiast robienia kompletnie nowego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest normalne, by mag ognia/lodu zadawał swoimi czarami(pyroblast/fireball czy też odpowiednikami mrozowymi) po 800 - 900 obrażeń a przy krytycznych dobijać 1700(poziom postaci 53)? I czy jest normalne by wojownik na tym samym poziomie zabijał maga bez problemu?

Bo nie wiem, czy skichałem rozwój postaci czy co, ale gracze mordują mnie bez problemu a zadawane obrażenia wydają mi się za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 18:09, Andrzej15 napisał:

Czy to jest normalne, by mag ognia/lodu zadawał swoimi czarami(pyroblast/fireball czy
też odpowiednikami mrozowymi) po 800 - 900 obrażeń a przy krytycznych dobijać 1700(poziom
postaci 53)?


Ciezko okreslic co jest normalne, a co nie. Wiele postaci ktore expia to tak zwane alty, czesto i gesto takie alty sa ubrane w specjalne itemki zwane hairloomami, ktore wraz ze zdobywanym doswiadczeniem przez gracza maja coraz lepsze statystyki.

Dnia 06.05.2013 o 18:09, Andrzej15 napisał:

I czy jest normalne by wojownik na tym samym poziomie zabijał maga bez problemu?


Wszystko zalezy od tego w co ubrane sa postacie. wyzej to opisalem.

Dnia 06.05.2013 o 18:09, Andrzej15 napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ile może mieć złota moja postać jakbym chciał ją przenieść na inny serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 20:35, Osiol napisał:

Mam pytanie, ile może mieć złota moja postać jakbym chciał ją przenieść na inny serwer?


Chyba nie ma tutaj zadnych ograniczen, oprocz tego odgornego ktore idzie w miliony (nie wiem ile dokladnie to teraz wynosi na MoP-ie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2013 o 20:43, TigerXP napisał:

Chyba nie ma tutaj zadnych ograniczen, oprocz tego odgornego ktore idzie w miliony (nie
wiem ile dokladnie to teraz wynosi na MoP-ie).


Musi być jakieś, bo wywala mi błąd, że przekroczyłem maksymalny limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2013 o 20:47, Osiol napisał:

Musi być jakieś, bo wywala mi błąd, że przekroczyłem maksymalny limit.


A faktycznie sa pewne wymagania, dziwne ze o tym nie wiedzialem, a wyglada to tak

Level Max. Gold
10-30 300g
31-50 1,000g
51-70 5,000g
71-80 20,000g
81+ 50,000g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz jest z wow? Opłaca się wrócić, ile kosztuje abonament teraz, czy są zapowiedziane jakieś 5 dni darmowej gry jak kiedyś? Jak teraz wygląda gra szamanem, można jako DPS dostać się w miarę szybko na instncje, czy lepiej healerem się bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 16:08, Dregorio napisał:

Jak teraz jest z wow? Opłaca się wrócić, ile kosztuje abonament teraz, czy są zapowiedziane
jakieś 5 dni darmowej gry jak kiedyś?

Blizzard już nie daje darmowych dni. Abonament jest bez zmian, za to z cenami pre-paidów jest dość różnie.

Dnia 13.05.2013 o 16:08, Dregorio napisał:

Jak teraz wygląda gra szamanem, można jako DPS
dostać się w miarę szybko na instncje, czy lepiej healerem się bawić?

Szamanem gra się dobrze :) Sam niedawno wróciłem do gry. Jako dps czekam zwykle maksymalnie kilka minut na instancję, lfr różnie, ale zwykle jest to jakieś 10-15 minut. Zależy też, w jakiej battlegrupie jest twój serwer. Scenariusze to instant. Throne of Thunder wyglądem i klimatem jakoś nie powala. Można go trochę porównywać do Ulduaru, od którego jest tylko trochę mniejszy. Dodali trochę niezłych questów wprowadzających na wyspę, daily na niej w większości jeszcze ujdą, aczkolwiek to wciąż grind, jaki mamy od początku MoPa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 16:38, Arcling napisał:

Blizzard już nie daje darmowych dni. Abonament jest bez zmian, za to z cenami pre-paidów
jest dość różnie.


Nie? A przecież na koncie na battle necie nadal widnieje info o scroll of ressurection. Lipa by była, bo mam zamiar poprosić koleżankę, bo bym zobaczył jak to teraz wygląda.

Jak już pytania o klasy, to jak wygląda Combat Rogue w PvE? Da się tym grać? Gdzieś w okolicach chyba lutego koleś jakiś mi mówił, że Combat robi mniejszy dps, niż taki Assa. I nikt już w tym drzewku nie chodzi pod PvE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 16:53, Heimdallr napisał:

Nie? A przecież na koncie na battle necie nadal widnieje info o scroll of ressurection.
Lipa by była, bo mam zamiar poprosić koleżankę, bo bym zobaczył jak to teraz wygląda.

Chodziło o dodawanie po kilku darmowych dni dla wszystkich. Kiedyś tak robili np. gdy serwery padały lub były straszne lagi, jako zadośćuczynienie. Scroll działa, ale tylko jednorazowo i pod pewnymi warunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Bardziej chodziło mi o to, że kiedyś po nowym patchu dawali 5 dni darmowych dla wszystkich by można było zdecydować czy wrócić do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 18:34, Dregorio napisał:

/.../
Bardziej chodziło mi o to, że kiedyś po nowym patchu dawali 5 dni darmowych dla wszystkich
by można było zdecydować czy wrócić do gry.

Mi dali 10 darmowych dni, konto praktycznie zostaje uruchomione bez żadnych ograniczeń oprócz wspomnianego okresu. Popatrz na koncie Battle.net, tam jest ta opcja (chyba nazywa się "demo Mists of Pandaria" czy coś w tym stylu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 18:34, Dregorio napisał:

Bardziej chodziło mi o to, że kiedyś po nowym patchu dawali 5 dni darmowych dla wszystkich
by można było zdecydować czy wrócić do gry.

Tak również nie było już od długiego czasu. Ostatnio takie coś było przy patchu z Deathwingiem.

Trial MoPa natomiast, o ile dobrze mi wiadomo, umożliwiał jedynie wejście do Pandarii, ale blokował już dalsze levelowanie. Za to scroll of resurrection jak najbardziej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się