Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2014 o 00:44, Kirabaxior napisał:

I o to mi właśnie chodzi, by biegał obok mnie. W takim razie po złapaniu takiego delikwenta
jak mogę ustawić, by biegał wokół mnie?

Wchodzisz w zakładkę "Mounts and Pets" (ikona z konikiem ;d), wybierasz jakiegoś i klikasz "summon" ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby łatwo na przyszłość znaleźć, można też sobie oznaczać w spisie ulubione. Na dodatek wprowadzą też taką samą funkcję przy mountach. Da się też przeciągnąć peta na action bar żeby summon był pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem darmową wersję WoW-a, któa teraz jest aktywna dla każdego do końca miesiąca. Zalogowałem się na swoje konto BN i o dziwo nie ma mojej starej postaci. Nie wiem czy to kwestia tej darmowej wersji czy coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2014 o 22:33, Kraju napisał:

Pobrałem darmową wersję WoW-a, któa teraz jest aktywna dla każdego do końca miesiąca.
Zalogowałem się na swoje konto BN i o dziwo nie ma mojej starej postaci. Nie wiem czy
to kwestia tej darmowej wersji czy coś jest nie tak.


Zerknij w ustawienia konta. Jeśli miałeś stare pełne konto i zrobiłeś startowe, to tak, masz efektywnie dwa różne konta w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to?
Przecież WoW jest "darmowy" do 20 levela tak czy inaczej.
Czyli podczas tego czasu każdy z nowym kontem może grać bez ograniczeń? Inaczej to nie ma sensu.
Dziwne jak na moje oko.

Jakby dali miesiąc WoWa bez żadnych ograniczeń to byłoby o tym głośniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dwa różne typy kont.

Starter - darmowe, do 20 poziomu bez ograniczeń.
Darmowy Battlechest - 30 dni gry + 3 dodatki, po tym czasie trzeba subskrypcję odnowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2014 o 00:55, Shinigami napisał:

Darmowy Battlechest - 30 dni gry + 3 dodatki, po tym czasie trzeba subskrypcję odnowić.

I tu pytanie: czy będę musiał "kupić" fizycznie tego battle chesta, czy wystarczy przedłużający prepaid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dostałeś mejla od blizza, że w ramach podzięki za napierdzielanie w Diablo 3 dostajesz miesiąc Battle Chesta za darmo, to w takim razie zaaktywowałeś zwykły starter, który jest de facto zupełnie innym kontem.
Tutaj masz jak to wygląda u mnie, oddzielny battle chest i oddzielny starter:
http://gyazo.com/46ed0a52d056399900adef8285f8b17b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja którą ja aktywowałem nie jest starterem, ale nie jest też pełną wersją. Ogólnie dziwna sytuacja. A maila od Blizza nie dostałem, bo i w Diablo 3 nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, dostałeś BC z całą zawartością (dodatki + 30 dni gry) - więc do dalszej gry potrzebny będzie tylko pre-paid. Zawsze możesz napisać bezpośrednio do supportu, jednak wątpię żeby było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak zdawało, bo na koncie widnieje że mam Battle Chest z Cataclysmem.


Jezu, ale ten WoW jest niesamowity. Nigdy nie przepadałem za mmo, ale to dlatego, że zawsze grałem w jakieś kupiaste... Zacząłem co prawda od Taurena Priesta, którym grało się choleeeeernie nudno, ale teraz gdy gram swoim Draenei Hunterem ze strzelbą, to jest ekstra. Ciekawe questy, bardzo fajnie zrobiona lokacja startowa, świetne Dungeony i loot, dla którego "miałem skończyć o 16, a tu 18". Mam dopiero 26 level, boję się co będzie dalej.
Anuż, może w październiku z okazji rozpoczęcia roku akademickiego(teraz jeszcze mam miesiąc wakacji, a więc dla mnie Wrzesień=WoW) kupię sobie prepaida... :D No ciekawe, jak to się potoczy. Mam gdzieś jeszcze klucz na miesiąc w SW TORa(który, gdy grałem w wersję free trochę jakby bardziej mi się podobał, ale to dlatego, że kocham SW) i może w niego popykam. Szczególnie że ta wersja free była bardzo ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 17:54, Kirabaxior napisał:

Jezu, ale ten WoW jest niesamowity.


Jesli teraz sie juz tak wkreciles to cisnij lvl. Na 90 lvlu jest tyle contentu ze az Cie glowa rozboli jak zobaczysz co mozna w tej grze robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masakra. Tylko ja Pandarii nie mam, do Cataclysmu mam. To chyba maks 80? No i juz teraz mam tyle contentu, klimat jest niesamowity no i bawi mnie jak czasem mnie jakis chcacy powiekszyc sobie e-penisa orc na 60lvlu chce mnie zabic :D jestem w jakiejs gildii-masowce i w sumie jest okej, chociaz brakuje mi interakcji z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 20:30, Kirabaxior napisał:

No masakra. Tylko ja Pandarii nie mam, do Cataclysmu mam. To chyba maks 80?


85

Dnia 04.09.2014 o 20:30, Kirabaxior napisał:

No i juz
teraz mam tyle contentu, klimat jest niesamowity no i bawi mnie jak czasem mnie jakis
chcacy powiekszyc sobie e-penisa orc na 60lvlu chce mnie zabic :D


To jest wojna!

Dnia 04.09.2014 o 20:30, Kirabaxior napisał:

jestem w jakiejs gildii-masowce
i w sumie jest okej, chociaz brakuje mi interakcji z nimi.


To poszukaj sobie jakiejs konkretnej. Warto miec porzadna gildie, nawet w czasie lvlowania, pomoc w niektorych q, czy instancjach ze strony jakiegos high lvla, jest nieoceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysylalem kilka requestow, ale na 25 dostawalem juz type zaproszen ze przyjalem od gildii w ktorej stale online jest ok. 30 graczy. No zobaczymy, dopiero dzie dolaczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 20:40, TigerXP napisał:

To poszukaj sobie jakiejs konkretnej. Warto miec porzadna gildie, nawet w czasie lvlowania,
pomoc w niektorych q, czy instancjach ze strony jakiegos high lvla, jest nieoceniona.


Aktualnie WoW jest tak prosty pod tymi względami, że pomoc innych graczy nie jest w ogóle konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się