Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2014 o 16:02, Kadaj napisał:

Co nie jest dziwne, bo jak ma się przez xxx (mmo są bardzo czasochłonne) godzin patrzeć
na tyłek postaci, to niech choć będzie okrągły. ;d

Ja tam gram male draenei i jakoś nie przeszkadza mi to. Bardziej niż na tyłek, lepiej oglądać się na otoczenie :P Stosuję zasadę "jestem facetem, to i gram męską postacią". Co nie zmienia faktu, że masa facetów gra jako female, większość moich znajomych gra female. Natomiast zwykle nie działa to w drugą stronę, tzn. raczej nie zdarza się żeby kobieta wybrała male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi to potrzebne, bo szybko na copper barach chce sie golda dorobic :D a jak sie nazywa ten addon, ktory ukazuje punkty respawnu surowcow?

Dnia 07.09.2014 o 15:52, Arcling napisał:

Na marginesie, jeśli widzisz żeńską postać na 90% jest to facet ;D

Nie robi mi to, nawet nie zauwazylem czy to zenska postac :P Potem jak z nia gadalem to mi sie przedstawila prawdziwym zenskim imieniem. Uczepiliscie sie, jakbym zabrzmial ze chce sie z nia zenic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 19:03, Kirabaxior napisał:

Teraz mi to potrzebne, bo szybko na copper barach chce sie golda dorobic :D a jak sie
nazywa ten addon, ktory ukazuje punkty respawnu surowcow?


Gatherer chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 19:03, Kirabaxior napisał:

Teraz mi to potrzebne, bo szybko na copper barach chce sie golda dorobic :D a jak sie
nazywa ten addon, ktory ukazuje punkty respawnu surowcow?


Jeśli chcesz szybko zarobić, to właśnie zaczął się wczoraj Darkmoon Faire. A na nim można łatwo nabić trochę golda:
Bierzemy questa od NPC w stolicy (jest za niego 5 ticketów), potem wykupujemy tokeny i robimy daily questy w DF (kolejne 5 ticketów). A potem idziemy do goblina od nagród i kupujemy "Darkmoon Storage Box", po czym mu odsprzedajemy. Kosztuje 1 ticket, sprzedaje się za 2,5G, więc już pierwszego dnia można zarobić 25G za parę minut roboty.
Daily są, jak nazwa wskazuje, codziennie, do tego można jeszcze zrobić questy od profesji. Ostatnie pudełko warto sobie zostawić - torba 16 slotów piechotą nie chodzi.
Oczywiście tickety DF można spożytkować i na inne rzeczy, ale raczej nie uzbierasz ich 110 na porządnego heirloom w jednym cyklu, a w ten sposób można szybko dostać trochę pieniędzy na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bekowy event :D Ale tu moje pytanie, bo widziałem nagrody po 120 ticketów. Skąd ich wziąc tyle? Zrobiłem wszystkie konkurencje. Rozumiem, że są to Daily Questy więc mogę robić to codziennie, ale w czasie jednego takiego eventu nie nazbieram aż tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 14:01, Kirabaxior napisał:

Bekowy event :D Ale tu moje pytanie, bo widziałem nagrody po 120 ticketów. Skąd ich wziąc
tyle? Zrobiłem wszystkie konkurencje.


Questy są daily, czyli możesz je robić codziennie. 5x7 daje 35 ticketów + 5 za questa na przybycie na DF. Do tego jeśli masz trochę rozwinięte profesje, są jeszcze jednorazowe questy na to + 10 ticketów z questa na 250 trofeów z bicia mobów. A sam DF powtarza się cyklicznie, bodajże co miesiąc (w kalendarzu jest do sprawdzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dużo doubli ale mam jeszcze jedno pytanie. Wylewelowałem trochę na dungeonach, ale chciałbym też poquestować. Problem w tym, że na obszarze na który "mam już wstęp" (od 35lvl powiedzmy) nie widzę questów, bo nie skończyłem jeszcze kilku w obszarze poprzednim. Co mogę zrobić by te questy się pojawiły bez konieczności robienia tamtych -już- śmiesznie łatwych i z małą nagrodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 15:15, Kirabaxior napisał:

Problem w tym, że na obszarze na który "mam już wstęp"
(od 35lvl powiedzmy) nie widzę questów, bo nie skończyłem jeszcze kilku w obszarze poprzednim.

W stolicy koło AH stoi tablica, która odeśle Cię do pasującej do Twojego levela strefy. I nie przypominam sobie, by to wymagało ukończenia poprzedniej.

Dnia 08.09.2014 o 15:15, Kirabaxior napisał:

śmiesznie
łatwych i z małą nagrodą?

A dlaczego by ich nie robić? IMO pędząc na złamanie karku do maksymalnego levela odbierasz sobie wiele przyjemności, questy kończące wątek fabularny danej strefy są zwykle ciekawe i mają fajne animacje. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kończyć wszystkie, choćby po to żeby zobaczyć koniec danego wątku :) Możesz też dla pewności włączyć sobie tracking low levelowych questów. Levelowanie jest na tyle szybkie, że w ciągu jednej strefy część questów robi się zielona, ale mimo to polecam je robić. Na maksymalnym levelu polecałbym wrócić do stref, które się ominęło. Zawsze to trochę golda, a i warto poznać fabułę (no i przy okazji zrobi się achievement loremastera ;D). Zwłaszcza, że po revampie z Cata stref z podstawki te wszystkie questy robi się naprawdę szybko. Inaczej niż wcześniej, gdy to quest z jednej strefy potrafił wysyłać na drugi kontynent czy do jakiegoś dungeona, w podstawce niewiele rzeczy miało sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 15:15, Kirabaxior napisał:

Co mogę zrobić by te questy się pojawiły bez konieczności robienia tamtych -już- śmiesznie
łatwych i z małą nagrodą?


Do tego co napisali już inni dodam, że często w danej strefie questy dają reputację z jakąś frakcją. A Reputacja na Exalted to dobra rzecz - niższe ceny i parę nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 16:06, Kirabaxior napisał:

No możej i macie racje. Ale robić wszystkie w danej strefie? Zwłaszcza że większość questów
i tak nie czytam... no chyba że ich zadanie jest ciekawe :P


To tracisz ogromną ilość contentu do poznania. Wtedy taki WoW niewiele się różni od innych MMO, w których też masz "zabić 10 wilków".
A tak druga sprawa co do "nieczytania questów" to nie raz mam świetny ubaw jak trafia się bardziej ambitny quest i koleś nie ma pojęcia co zrobić - bo nie przeczytał treści zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście edycji kolekcjonerskiej nadchodzącego dodatku. Chciałbym po zamówieniu dostać klucz i użyć darmowego boosta do 90 levelu. Czy ta opcja tylko tyczy się sklepu blizzarda czy na gramie mogę zamówić kolekcjonerkę i cieszyć się natychmiastowym dostępem do boosta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 19:20, Shinigami napisał:

Z tego co wiem, każda edycja gry zawiera taki bonus. Kupując w sklepie Blizzarda dostajesz
go po prostu wcześniej.

Innego sposobu nie ma? Żeby kupić przez sklep Blizzarda co jest mi potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 19:24, Doreczek napisał:

Innego sposobu nie ma? Żeby kupić przez sklep Blizzarda co jest mi potrzebne?


Oczywiście konto, do samej zapłaty możesz użyć albo karty kredytowej (debetowa też powinna działać) albo zsynchronizować swoje konto PayPal z sklepem Blizzarda i zapłacić przez niego.

EDIT: Tak, debetowa też będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się