Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

W ostatnim czasie zauważyłem dość irytującą rzecz w grze - lagi. Otóż ping mam bardzo niski. Z samego czatu korzystam bez zająknięcia, ale użycie skilla zajmuje trochę więcej czasu niż zwykle, to samo z wsiadaniem na mounta. Notabene zauważyłem, że poruszając się na mouncie to wszystkie mobki pojawiają się z opóźnieniem. To znaczy jak jestem w ruchu to żadnego wroga właściwie nie widać dopóki się nie zatrzymam i gra sobie je doładuje. Od patcha 6.0.2 zaczęło się to dziać w moim przypadku. Ktoś jeszcze to zaobserwował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że Blizzard ma od wydania patcha ciągłe problemy. Restarty instancji w trakcie ich trwania, przypadkowe wylogowania - problemy z pingiem. Więc może coś jest na rzeczy. Pokombinuj w ustawieniach graficznych, wymagania w końcu trochę wzrosły, sprawdzenie / weryfikacje plików też może pomóc. No chyba, że to kwestia serwerowa wtedy, cóż pozostaje czekać aż coś z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia graficznie nie mają tutaj nic do rzeczy akurat. Poszperałem na oficjalnym forum i te problemy nie są tylko u mnie. Krótkie opóźnienie w castowaniu zdarza się właściwie wielu osobom. Grając w betę tego nawet nie zaobserwowałem, gdyż tam i tak opóźnienia są ze względu na lokalizację serwera. Ino czekać pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wyjściu patcha na moim serwerze różne "ciekawe" rzeczy się działy. Tuż po wyjściu tego patcha był mocny lag w stolicach, czasem postać mogła też utknąć na ekranie ładowania. Zdarzały się też problemy z serwerem od instancji ("instance not found" przy próbie wejścia), wczoraj za to przy próbie wejścia na mythic Siege of Orgrimmar ludzie dostawali natychmiastowe dc. Nie chciała się przez pewien czas pojawić "czacha" na wejściu po ustawieniu tego poziomu trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 19:58, Nightdew napisał:

Do kiedy można skorzystać z tych darmowych 7 dni które blizz wrzucił?


5 listopada, ale nie ma gwarancji, że ci zadziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w ogóle z tymi 7 darmowymi dniami, bo widziałem na reddicie pisali, że każdy dostał, ale jak próbowałem użyć to wyskoczyło, że moje konto nie kwalifikuje się do tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 13:24, Wielki_Bubba napisał:

O co chodzi w ogóle z tymi 7 darmowymi dniami, bo widziałem na reddicie pisali, że każdy
dostał, ale jak próbowałem użyć to wyskoczyło, że moje konto nie kwalifikuje się do tej
promocji.


Hi There, Jakub!

Thanks for submitting this ticket!

I have read your ticket and I''m afraid we do have small misunderstanding about the way promotion is designed. Our Developers are giving free 7 days to selected accounts which were active for a long in past and became inactive before 23rd of September. I can see you do have already like 56 days of game time on your account and your account has been active before 23rd of September and is not eligible for this promotion.

Have a great day!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

To ja się pochwalę tym jaki Blizzard dobry. ;)

Hey Sebastian

Thanks for getting in touch with us about this. :) I''ll now look over it for you!

Sorry you weren''t able to claim the 7 days gametime but heres a surprise! When looking over your account I saw that you''ve been playing with us for a very very long time since 2007 and have been supporting us for so long so as a big thank you for that and to get you ready for the new expansion I''ve added 30 days of gametime to your account. :)

This is a one off thank you for your continued support

Hope this helps and you have a great day!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa! :D Ja ogólnie miałem 4 razy prepaid wykupiony + to co dawał battlechest, więc dla nich nie jestem żadnym GoldMember.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanka od amatora sztuk początkujacych :P
Na jakim serverze najlepiej zacząc gre (duża populacja, gildie, polacy, znaleść pomoc i party)
A po drugie, aktualnie gram na edycji starter, zaczynam się wkręcać i planuje zakup na dalszą gre. Ostatnimi czasy kto posiada Diablo 3 dostaliśmy 30 dni darmo do konta WoW, coś tam mi pisało jeśli dobrze pamiętam że do wersji z dodatkiem MoP. Klikając w Battle.net konto online i abonament na stronie wskazuje Konto Zamrożone, Poziom produktu Mists of Pandaria. Czyli nie muszę już kupować Battlechesta z dodatkami i 30 dni ? Mogę od razu wykupić kod na 60 dni gry i aktywować i bedę mógł grać bez problemu ?
Troche zagmatwałem :P
Paladyn dla laika jak ja będzie dobry na początek? Lubie tego typu postacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1) Ja gram na Hellfire. Według https://realmpop.com/eu.html nie jest tak źle. Jeśli weźmie się moje preferencje pod uwagę, czyli serwer angielski oraz że jest on PvE to jesteśmy raczej w czołówce. A zachowanie/gildie/inne jest właściwie jak na każdym innym realmie. Notabene słyszałem, że najwięcej Polaków gra na BurningLegion PVP.

2) Z tego co się orientuję, to tak. Wystarczy Ci zakupić prepaida.

3) Aktualnie gra jest banalna, więc nie ma problemów z klasami. Paladyn to świetna postać - tankujesz, niszczysz i przy okazji się uleczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 11:41, SiDi napisał:

3) Aktualnie gra jest banalna, więc nie ma problemów z klasami. Paladyn to świetna postać
- tankujesz, niszczysz i przy okazji się uleczysz.


Już aż taka banalna nie jest. Jako healer bez heirloomów i ze słabym sprzętem można mieć problem, jeśli się trafi na tanka, który dalej próbuje brać na klatę 6 mobów co chwila. Osłabienie ekwipunku zrobiło swoje.

No i ponieważ nie wszystko dało się przetestować, nadal mogą być bugi. Mi postać na 58 poziomie w dniu nowego patcha ubił NPC na poziomie 35 - on nadal uderzał za jakieś 8k, a postać po zmianie ekwipunku miała tylko 10k HP. Z trafieniem też nie miał problemu :-)

Natomiast paladyn jest klasą stosunkowo prostą do ogarnięcia na podstawowym poziomie, a do questowania nadaje się nieźle właśnie dlatego, że ma zarówno niezły dps jak i sporą przeżywalność - może się sam leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 13:49, pkapis napisał:

Już aż taka banalna nie jest. Jako healer bez heirloomów i ze słabym sprzętem można mieć
problem, jeśli się trafi na tanka, który dalej próbuje brać na klatę 6 mobów co chwila.
Osłabienie ekwipunku zrobiło swoje.

Zrobiło swoje, ale nadal jest łatwo. Rzadko kiedy trafi się do grupy gdzie cała piątka to nowi gracze niewiedzący co robić.

Dnia 29.10.2014 o 13:49, pkapis napisał:

No i ponieważ nie wszystko dało się przetestować, nadal mogą być bugi. Mi postać na 58
poziomie w dniu nowego patcha ubił NPC na poziomie 35 - on nadal uderzał za jakieś 8k,
a postać po zmianie ekwipunku miała tylko 10k HP. Z trafieniem też nie miał problemu
:-)

A to już chyba zostało naprawione. Pamiętam te raidy na Mana Wyrm, req. ilvl 2, must know tactics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kontami to śmieszna sprawa, bo nie wiadomo od kiedy trzeba mieć konto by dostać chociaż te 7 dni. Oraz fakt kiedy dostanie się linka z tymi darmowym tygodniem. Mi przyszedł dzisiaj o 6:00 i oczywiście wykorzystałem, a co tam narzekać nie będę. Ale jedynymi z tego co widać warunkami by dostać ten darmowy tydzień są:

1) Posiadanie konta WoW''a co najmniej przez 5 miesięcy - bez jaj moje konto nie ma roku a mogłem skorzystać z tego.
2) I zrobienie tego konta poprzez zakupienia World of Warcraft Battle Chest co teraz ma wszystkie dodatki z wyjątkiem najnowszego oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2014 o 11:41, SiDi napisał:

1) Ja gram na Hellfire. Według https://realmpop.com/eu.html nie jest tak źle. Jeśli weźmie
się moje preferencje pod uwagę, czyli serwer angielski oraz że jest on PvE to jesteśmy
raczej w czołówce. A zachowanie/gildie/inne jest właściwie jak na każdym innym realmie.
Notabene słyszałem, że najwięcej Polaków gra na BurningLegion PVP.


Ok grałem wcześniej na jakimś New Player serverze i miałem 14 poziom paladynem krwawym elfem, zacząłem teraz na Hellfire dla odmiany taurenem paladynem. Jak pogram na starterze tak do 15-18 poziomu i wtedy sobie kupie prepaida to chyba nic nie strace? Czy lepiej od razu zaopatrzyć się w abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jak napisałeś masz konto na poziomie ostatniego dodatku, to dokupić musisz tylko czas gry.

Jeżeli chcesz grać na starterze = maksymalny poziom to 20 - to by grać dalej musisz przypisać do niego BattleChest. Po czym normalnie opłacić; pre-paid, karta wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się