Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Gram na Silvermoon i właśnie z racji zaludnienia trzeba się liczyć z kolejkami w najbliższym czasie (to jak wpierw doprowadzą działanie serwerów do normy). Na dłuższą metę duży serwer to dobry wybór, bo to plusuje w późniejszej części dodatku. O wiele łatwiej znaleźć ludzi, chociaż teraz jest i w grze całkiem dobre narzędzie do szukania crossrealmowych grup. Obecnie większość mniejszych serwerów jest połączona, ale nawet w takich przypadkach można trafić na pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że problemem są fazy związane z garnizonem i przez niemożność stworzenia ich wystarczającej liczby i/lub lag serwera. Nawet questów w garnizonie nie da się skończyć, bo nie przenosi w następną fazę. Zamiast npc widać masę graczy w garnizonie. Ten start dodatku jest nawet słabszy od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zamawiał edycje kolekcjonerska na gram.pl? Jeżeli tak to czy wszystko wam sie zgadzało po otrzymaniu gry?
Sprawa jest taka, że ja otrzymałem swoja edycje kolekcjonerską dzisiaj, odbierałem w punkcie odbioru we Wrocławiu czyli sklepie Sferis.
Gdy dodałem kod gry do konta battlnet okazało się że przypisało mi wersje standardową a nie kolekcjonerską.
Jak odbierałem gre w tym punkcie odbioru, to duże pudło wersji kolekcjonerskiej nie było zafoliowane, cała reszta pudełek w środku była zafoliowana. Podejrzewam że ktoś podmienił to pudełko z samą grą i kodem. Nie wiem czy w punkcie odbioru, czy kurier, czy w samym magazynie gram.pl skąd wysyłana była gra. W każdym razie mamy doczynienia z oszustwem.
Pisze to wszystko ku przestrodze, gdyby ktoś chciał zamawiać na gram.pl, a jesli już zamówicie sprawdzajcie czy pudełka są zafoliowane.
Pytanie jak to teraz reklamować i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 20:27, maggotool napisał:

Pytanie jak to teraz reklamować i u kogo?


Dziwna sprawa, jednak skoro przesyłkę odebrałeś mimo tego, że nie była zafoliowana /opakowana w inne pudło/ oraz dodałeś klucz, to nie będzie łatwo o jakikolwiek zwrot.

Najlepiej zrobisz kontaktując się bezpośrednio z BOK na gram.pl - może tam uzyskasz więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, chciałbym kupić WoDa na jakimś sklepie internetowym i zastanawiam się, bo widzę, iż można kupić wersję przedpremierową z boostem postaci na 90 lvl i zastanawiam się, czy to dalej działa, jeżeli jest już po premierze? Mogę na spokoju to kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 12:48, Kalenos napisał:

Mam pytanko, chciałbym kupić WoDa na jakimś sklepie internetowym i zastanawiam się, bo
widzę, iż można kupić wersję przedpremierową z boostem postaci na 90 lvl i zastanawiam
się, czy to dalej działa, jeżeli jest już po premierze? Mogę na spokoju to kupować?



W każdym egzemplarzu, zwykłym, kolekcjonerskim, czy sam klucz, dostajesz jeden darmowy przeskok na 90 poziom. Jeżeli jakiś sklep oferuje dalej edycje przed premierową za wyższą cenę mówiąc "bo w nim jest boost" no to są oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 12:48, Kalenos napisał:

Mam pytanko, chciałbym kupić WoDa na jakimś sklepie internetowym i zastanawiam się, bo
widzę, iż można kupić wersję przedpremierową z boostem postaci na 90 lvl i zastanawiam
się, czy to dalej działa, jeżeli jest już po premierze? Mogę na spokoju to kupować?


Tak, każdy klucz daje boost. Wersja o której mówisz pozwalała po prostu na jego wcześniejsze użycie - przed premierą dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 14:07, Kalenos napisał:

Ah, dzięki w takim razie bardzo za uświadomienie mi tego. No to śmiało będę kupował normalny
egzemplarz. Draenor nadchodzę! ^^

Się tak nie napalaj, bo cię kolejki jeszcze czekają :P

EDIT: K***** 3 godziny, czekania i jak wlazłem to reset serwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 14:38, LaplaceNoMa napisał:

EDIT: K***** 3 godziny, czekania i jak wlazłem to reset serwa :D


Wlasnie po resecie mozna latwo wbic jak sie ma refleks. Wczoraj o 1 w nocy bylo 4k ludzi w kolejce i czas oczekiwania 192 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stopień irytacji usiągnął u mnie maksymalny level. Od środy próbuję zalogować się na swoje konto, żeby sobie pograć i wylevelować postać. ALE NIE! KOLEJKI PO 4 TYS LUDZI i czas oczekiwania od 2 do 3 godzin. Nie ma to jak kupić grę i nie móc w nią grać. Blizzard propsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 20:11, Isaaac napisał:

Ten WOW to MOBA jakaś ?


Niestety, to gra planszowa z elementami ekonomicznymi i dużym nastawieniem na architekturę. Przynajmniej tak słyszałem.

Co do samych kolejek, to podobno teraz jest lepiej, dołożyli w końcu trochę hardware''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 20:32, Shinigami napisał:

> Ten WOW to MOBA jakaś ?

Niestety, to gra planszowa z elementami ekonomicznymi i dużym nastawieniem na architekturę.
Przynajmniej tak słyszałem.

Co do samych kolejek, to podobno teraz jest lepiej, dołożyli w końcu trochę hardware''u.


Godzinę temu na byłem ok 3,5k w kolejce na Outland i średni czas oczekiwania to ok. 7h. Na pewno jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 20:38, Rizzan napisał:

Godzinę temu na byłem ok 3,5k w kolejce na Outland i średni czas oczekiwania to ok. 7h.
Na pewno jest lepiej?


Lepiej niż wczoraj, miałbyś gdzieś pomiędzy 5-7k. Marne to pocieszenie, ale zawsze. Inna sprawa, że na największych europejskich serverach, siłą rzeczy musi być najgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 20:38, Rizzan napisał:

Godzinę temu na byłem ok 3,5k w kolejce na Outland i średni czas oczekiwania to ok. 7h.
Na pewno jest lepiej?


Na pewno jest lepiej. Niestety, ale granie na full realmach w dniu premiery nie należy do przyjemnych ;] Osobiście stwierdzam, że nastąpiła ogromna poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się