Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czy ktoś gra może teraz na PTR?
Mam błąd niezgodności wersji, a w pomocy technicznej tylko info, że taki komunikat się pojawia jak PTR jest nieaktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 12:39, Volvox napisał:

Czy ktoś gra może teraz na PTR?
Mam błąd niezgodności wersji, a w pomocy technicznej tylko info, że taki komunikat się
pojawia jak PTR jest nieaktywne.

Od jak dawna nie masz abonamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 10:28, Nightdew napisał:

Kiedy wreszcie wyjdzie wow token w eu? Bardziej jest to na dniach czy za kilka tygodni?
Nie mam pp od ponad 2 tyg, a chciałbym znowu przedłużyć. Jeżeli jakoś za niedługo wyjdzie
token to branie pre paida mija się z celem.


Dziś ogłoszono że od jutra token pojawi się na europejskich realmach. Początkową cene ustalono na 35k golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można zakupić token za złoto gdy mamy zamrożone konto, ale czy jak poczekam to mogę kupić go po niższej cenie, czy jak odnawiam czas gry to poniżej 35k nie zejdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 20:58, Rivriven napisał:

Wiem, że można zakupić token za złoto gdy mamy zamrożone konto, ale czy jak poczekam
to mogę kupić go po niższej cenie, czy jak odnawiam czas gry to poniżej 35k nie zejdę?


Ale na EU serwerach nie ma takiej opcji jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 21:08, SiDi napisał:

Ale na EU serwerach nie ma takiej opcji jeszcze.


Wiem, ale może ktoś jest obeznany w temacie i wie jak to jest na serwerach US. No nic, trzeba czekać do jutra i się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 21:22, Rivriven napisał:

Wiem, ale może ktoś jest obeznany w temacie i wie jak to jest na serwerach US. No nic,
trzeba czekać do jutra i się przekonać.


A to już tego ci nie powiem. Zastanawia mnie jak ma się zamrożone konto to gold jest łączony czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 20:58, Rivriven napisał:

Wiem, że można zakupić token za złoto gdy mamy zamrożone konto, ale czy jak poczekam
to mogę kupić go po niższej cenie, czy jak odnawiam czas gry to poniżej 35k nie zejdę?


Logicznym jest założenie że kupujesz go po takiej samej cenie jaka jest na rynku. W końcu taki zakup nie różni się niczym niż ten w grze, wciąż będziesz kupował ten token od kogoś, nie od Blizzarda.

@SiDi

"If your game time has expired and you can''t access your characters, you can purchase and consume a WoW Token directly from the character select screen. Each character on the selected realm will contribute gold to the price of buying the Token."

Z FAQ na stronie BNetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 17:30, Daronn_Darker napisał:

Od jak dawna nie masz abonamentu?


Mam od jakiś 9 miesięcy nieprzerwanie abonament wykupiony.
Teraz na przemian pojawia mi się info o niezgodności wersji, albo się łączy, ale na ekranie wyboru serwerów jest całkiem pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tymi tokenami. 20 dolarów w us jest małą ceną dla przeciętnego amerykańca więc podaż była spora przez co cena spadła nawet do 20k. U nas 20 euro za tokena (rly?! za 80 zł to my prawie 2 miesięczny pp mamy) jest dużą ceną. Przez co niestety o niskich cenach możemy zapomnieć. Możliwe, że spadnie kilka k a nie zdziwiłbym się jak będzie jeszcze rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 09:21, SiDi napisał:

W US w ciągu kilku dni cena tokena spadła o jakieś 10 kafli. Może na EU też cena spadnie do 25k.


10k? To jak za darmo. Nawet casual powinien tyle uzbierać w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ci, którzy mają zachomikowane po kilkaset tysięcy golda na kontach będą grać za darmo przez rok lub dłużej. Ciekawie też może być na AH, gdzie nagle będzie dużo ofert sprzedaży minerałów itp. No chyba, że nikt nie będzie kupował tokena, to ceny polecą w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena wróciła do stanu początkowego. Jakieś 33k aktualnie na wowtoken.info jest. Ciekawe czy spadnie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena sobie skacze, ale co z tego skoro tego tokena nie da się kupić? Wczoraj próbowałem 3 razy i za każdym razem po wciśnięciu przycisku kup wyskakiwał komunikat, że token nie jest dostępny w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się